گوگرد معدنی زرکوه گرمسار سفارش و پخش

دنیای امروز به سرعت در حال پیشرفت بوده و همه روزه انواع محصولات گوناگون برای زندگی بهتر و آسایش بیشتر ساخته می شود. گوگرد معدنی زرکوه گرمسار نیز از جمله محصولاتی است که با پیشرفت علم و تکنولوژی با روش های بهینه و کامل تری در حال تولید است تا به کمک آن بتوان کیفیت زندگی را با بهتر کردن محصولات کشاورزی ارتقا داد.

روش مصرف گوگرد زرکوه طلایی

گوگرد یا به اصطلاح علمی سولفور که با نماد s نمایش می دهند از عناصری می باشد که در صنعت و کشاورزی نقش بسیار زیادی را ایفا می کند.

گوگردها در انواع گوناگون و با نام های مختلفی تولید می شوند که گوگرد زرکوه از انواع آن بوده که در ادامه روش مصرف گوگرد زرکوه طلایی برای تغذیه درختان توضیح داده خواهد شد.

مصرف محلول گوگرد زرکوه در هر چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان انجام می شود و در هر مرحله موارد فنی مرتبط با محلول پاشی گوگرد صورت می پذیرد.

در مرحله اول گوگرد پاشی درختان و در زمانی که هنوز شاخه ها خواب هستند و شکوفه نداده اند مقدار 120 کیلوگرم گوگرد معدنی زرکوه گرمسار در 2000 لیتر آب حل می گردد و به صورت محلول بر روی درختان پاشش می شود.

روش مصرف گوگرد زرکوه طلایی

در هنگام محلول پاشی دقت شود تا محلول بر روی تمامی قسمت های شاخه ها و برگ ها و نیز خاک روی ریشه به شکل دایره ای و بطور کامل به حالت مه پاشی (نه کارواشی) محلول پاشی گردد.

مصرف گوگرد معدنی زرکوه گرمسار

مصرف گوگرد معدنی زرکوه گرمسار در مرحله ی نخست منجر به این مورد می شود که درختان آفت زدایی اولیه شده و ضمن تقویت شدگی، آماده ی بیدار شدن نیز می گردند.

همچنین مصرف گوگرد از سرمازدگی های احتمالی در فصل بهار نیز جلوگیری می کند.

در مرحله دوم یعنی زمانی که شکوفه های درختان تبدیل به محصول شده و به اصطلاح به اندازه ی ارزن یا گندم شده باشد مقدار 60 کیلوگرم گوگرد را در 1000 لیتر آب محلول کرده و به شکل مرحله ی اول به درختان پاشش می شود.

دقت شود که در این مرحله از محلول پاشی پشت و روی برگ گیاه نیز محلول پاشی شود و تمام قسمت ها در درختان پوشش داده شود.

مصرف گوگرد معدنی زرکوه گرمسار

مرحله ی سوم محلول پاشی درختان در نیمه ی دوم خرداد ماه و بعد از چیدن میوه های درختان صورت می گیرد.

در این مرحله به دلیل اینکه محلول پاشی گوگرد سبب نافرم شدن شکل میوه ها می گردد بهتر است محلول پاشی پس از میوه چینی صورت گیرد.

در این مرحله نیز مقدار 60 کیلوگرم گوگرد معدنی زرکوه گرمسار در 1000 لیتر آب محلول شده و دقیقا مانند مرحله اول و دوم بر روی تمام قسمت های گیاه پاشیده می شود.

مرحله چهارم نیز به همان میزان که مرحله سوم انجام شده یعنی 60 کیلوگرم گوگرد با 1000 لیتر آب محلول می گردد و به همان حالت روش اول، دوم و سوم کل درختان را بطور کامل پوشش می دهد.

این مرحله نیز بلافاصله پس از چیدن میوه ها در هر فصل از سال که باشد می تواند صورت گیرد چرا که سوزشی برای گیاه نخواهد داشت.

خرید گوگرد معدنی زرکوه

خرید گوگرد معدنی زرکوه

مزایایی که محلول پاشی با استفاده از گوگرد معدنی زرکوه گرمسار دارد به شرح زیر می باشد:

  • -قوی نمودن درختان و گیاهان از طریق برگ ها و شاخه ها
  • -بالا بردن مقاومت جوانه هایی که بار می دهند.
  • -از بین بردن آفات گیاه و پیشگیری از آفات احتمالی
  • -دفع انواع پسیل گیاه پسته، سفیدک درخت مو، زنجره درختان خرما، کرم های ریشه ای گیاهان، آتشک درخت گلابی و…
  • -رفع و دفع انواع میکروبها و قارچ های گیاهی مانند شانکر و قوموز و غیره
  • -جذب و تغذیه بسیاری از گیاهان از طریق برگ ها و شاخه های سطحی آنها
  • -تاخیر انداختن خزان گیاه و کاهش برگ ریزی زودهنگام آنها
  • -کم کردن خطر سرما زدگی های زودرس و کاهش یخ زدگی در فصل زمستان
  • -وبسیاری از مزایای دیگر که با خرید این نوع گوگرد معدنی می توان بهترین مراقبت و نگهداری را از درختان نمود و بدون صرف هزینه های بالا به سود دهی بیشتری دست یافت.

در ادامه با ما همراه باشید تا نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه را به شما عزیزان معرفی نماییم.

نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه

گوگرد معدنی زرکوه یکی از انواع گوگرد های با کیفیت بازار می باشد که نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه می توان به شما در امر خرید این ماده ی مغذی برای گیاهانتان راهنمایی های مفیدی ارائه دهد.

گوگرد معدنی زرکوه دارای ویژگی هایی می باشد که آن را در میان سایر رقبا مطرح نموده و می تواند به عنوان یک برند، انتخاب مطمئن شما را تضمین نماید.

روش های استخراج و فرآوری و نیز نوع بسته بندی های استانداردی که این محصول دارد به کیفیت آن افزوده و عامل دیگری است برای انتخاب مشتری که این موضوع برای بسیاری از کشاورزان حائز اهمیت است.

نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه

از مواردی که گوگرد معدنی زرکوه گرمسار را مطرح کرده عبارت است از گواهینامه های ثبت از وزارت جهادکشاورزی و موسسه تحقیقات آب و خاک کشور همچنین ارگانیک بودن گوگرد زرکوه از دیگر موارد مطرح شدن این محصول می باشد که باعث شده تا در انجمن ارگانیک ایران نیز ثبت شود.

گوگرد معدنی زرکوه می تواند تمامی حشرات و آفات موجود بر روی گیاهان و درختان را علاوه بر دور کردن از بین هم ببرد و این موضوع در بسیاری از گوگرد های موجود در بازار ایران دیده نمی شود.

اکثر گوگرد های موجود در بازار فقط حشرات و آفات موجود بر روی گیاه را صرفا فقط دفع می کنند و از کشته شدن آنها خبری نیست.

این مجموعه به عنوان نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه آماده پذیرش سفارش های شما مشتریان محترم می باشد.

متقاضیان عمده می توانند از شرایط ویژه ای که در نظر گرفته شده است استفاده نمایند که برای اطلاع از این شرایط، شماره تماس های موجود در سایت بهترین راه برای ارتباط با مجموعه و شرایط آن می باشد.

همچنین سایر متقاضیان با یک تماس می توانند علاوه بر گرفتن مشاوره های رایگان در خصوص خرید گوگرد معدنی زرکوه گرمسار سفارش خود را نیز انجام دهند تا در اسرع وقت محصول مورد نظر در اختیار آنها قرار گیرد.

نمایندگی خرید گوگرد معدنی زرکوه

بسیاری از نمایندگی ها و فروشگاه های موجود قادر نیستند تا مقادیر مورد نظر مشتری در تامین  گوگرد را فراهم کنند و از این جهت مشتری رضایت کافی را از آن نمایندگی ندارد.

همچنین قیمت های ارائه شده از طرف اکثر فروشگاه ها بسیار بالا تر بوده و رقم نرمال و مناسبی برای مشتری ندارند.

این نمایندگی قادر است تا تمامی مقادیر مورد سفارش از طرف کشاورزان و سایر تجار و نیز بازرگانان را با مناسب ترین قیمت فراهم و در اختیار آنها قرار دهد.

6

  1. سلام.بنده احتیاج به ۲۰۰۰ کیلو دارم.برای باغ سیب.قیمت درب کارخانه چند …تحویل چند ..اشنویه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما