خانه / کود کشاورزی / کود ارگانیک / قیمت گوگرد معدنی زرکوه و فروش عمده آن در تبریز

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و فروش عمده آن در تبریز

گوگرد معدنی زرکوه کاملا ارگانیک و از معدن زرکوه گرمسار فرآوری می گردد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه بسیار مقرون بصرفه می باشد. گوگرد معدنی زرکوه آفت کش، قارچ کش، انگل کش،اصلاح کننده خاک و آب، غنی کننده و ضد عفونی کننده قوی کود حیوانی از مزایای آن می باشد.از آن بعنوان کود گوگرد ارگانیک در صتعت کشاورزی استفاده می شود. گوگرد معدنی زرکوه از مواد پر کاربرد در کشاورزی محسوب می شود.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

مزایای استفاده از گوگرد معدنی زرکوه

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط نهاد های نظارتی این محصول علاوه بر گوگرد دارای مقداری کلسیم نیز می باشد. وجود این ملده بهمراه گوگرد در اصلاح خاکهای شور کمک می کند. درنتیجه استفاده از آن آهک مضر در خاک که مانع رشد گیاهان می باشد تبدیل به کچ ارزشمند کشاورزی می شود.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

از مزایای استفاده از گوگرد معدنی زکوه:

  • اصلاح و تقویت خاکهای شور و قلیایی
  • آزادنمودن ریزمغذیهای موجود در خاک و کودهای حیوانی
  • ایجاد رشد رویشی و زایشی مناسب و افزایش تولید محصولات
  • حفظ رطوبت خاک و بازنمودن بافت خاک
  • آسان نمودن حرکت و پیشروی ریشه ها در خاک
قیمت گوگرد معدنی زرکوه

گوگرد را از کجا تهیه کنیم

شوری خاک یکی از دغدغه های کشاورزان می باشد. درواقع بالا بودن آهک در خاک موجب شوری آن می شود. این نگرانی زمانی بیشتر می شود که آب نیز دارای شوری باشد. برای رفع شوری راههای مختلفی وجود دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل استفاده از آن برای کشاورزان مقرون بصرفه تر خواهد بود. روشهایی برای تهیه آن وجود دارد:

  • خرید مستقیم و عمده از معدن زرکوه
  • خرید اینترنتی از سایتهای فروش آنلاین
  • خرید از فروشگاههای مجاز و مراکز فروش نهاده های کشاورزی در سراسر کشور
  • خرید از نمایندگی معتبر
قیمت گوگرد معدنی زرکوه

نمایندگی های مجاز فروش گوگرد معدن زرکو

امروزه با افزایش نیازهای بخش کشاورزی به گوگرد مراکز متعددی در کشور اقدام به توزیع این محصول نموده اند. بعضاً فرصت طلبی ها باعث شده تا برخی با تقلب در آن صرفاً منافع خود را درنظر بگیرند. لذا برای نتیجه گیری بهتر و موثر تر لازم است گوگرد معدنی زرکوه را از نمایندگی ها و مراکز مجاز خریداری نمائید. مجتمع زرکوه با حذف واسطه ها و ایجاد نمایندگی های در کشور این محصول را بطور مستقیم در اختیار مصرف کننده گان قرار می دهند.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

مجتمع معدنی زرکوه در رایتای رفع نیازهای کشور و با تحقیق و توسعه در فرآوری گوگرد محصولاتی را روانه بازار نموده است. قیمت گوگرد معدنی زرکوه بسته به نوع محصول متفاوت است. زنج قیمتی این محصولات در حال حاضر بین ۱۸۰۰ تا ۲۵۰۰ در نوسان است. بسته بندی این محصول در پاکتهای ۵۰ کیلویی می باشد.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

این محصول دارای گواهینامه ثبت مواد کودی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی