کارخانه تولید کود اوره گرانول

کود اوره گرانول در واقع به یک ترکیب آلی با یک فرمول شیمیایی گفته می شود که در ده سال اخیر به نوعی جایگزین آمونیوم نیترات شده است. شکل این کود مانند بلورهای سفید رنگی می باشد که 46 درصد نیتروژن در آن وجود دارد و در قالب افزودنی خوراک حیوان و کود ازته از آن در صنعت کشاورزی استفاده می کنند. می توان از کود اوره به عنوان کودهای شناخته شده و معروف نیتروژن دار نام برد که در جهان کاربرد بسیاری دارد و قاره آسیا که از مزارع برنج بسیاری بهره می برد، بیشترین مصرف کننده این نوع کود می باشد.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

خواص کود اوره گرانول برای درختان و گیاهان

از خواص کود اوره گرانول برای درختان و گیاهان می توان به محلول پاشی در فصل بهار اشاره کرد که اثر گذاری نیتروژن در خاک در این فصل بسیار زیاد می باشد. و محلول پاشی افزایش میزان میوه دهی درختان را به دنبال دارد. محلول پاشی این نوع از کود و دیگر عناصر ریز مغذی به درختان پرتقال، باعث افزایش میزان شکل گیری میوه، حجم میوه، ویتامین ث و بریکس می شود و از ریزش میوه ها تا حد زیادی جلوگیری می کند. 

خواص کود اوره گرانول برای درختان و گیاهان

زمانی که مرحله تولید مثل شروع می شود، از آنجایی که مخزن برای مواد قندی رقابتی را دنبال می کند، در نتیجه کاهش فعالیت ریشه و جذبی که توسط ریشه صورت می گیرد، کاهش پیدا می کند که برای رفع این مشکل و جبران کمبود آن، محلول پاشی مواد غذایی پیشنهاد می شود. 

کود اوره گرانول

فروش انواع کود اوره گرانول

فروش انواع کود اوره گرانول از مواردی به شمار می رود که خریداران به آن اهمیت زیادی می دهند و معمولا به دنبال این هستند که قسمت فروش آن افزایش پیدا نکند تا برنامه ریزی مالی که کرده اند، از بین نرود. قیمت فروش کود اوره گرانول به عوامل مختلفی نظیر تعداد کیسه ها، شکل و برند بستگی دارد. که همه این موارد باید توسط خریدار مشخص گردد.

فروش انواع کود اوره گرانول

به طور معمول هر کیسه کود اوره گرانول، وزنی معادل پنجاه کیلوگرم دارد که در پی آن بسیاری از فروشندگان با توجه به کیسه، به تعیین قیمت می پردازند که می توان آن را تقسیم بر پنجاه کرد. این نوع کود قابل جا به جایی به شهرهای مختلف می باشد و به راحتی امکان ارسال آن فراهم است. بازار محصولات شیمیایی در ایران از امکان تامین کود اوره 46 درصد برای مصرف کننده در هر زمانی که مصرف کننده بخواهد، برخوردار است.

Rate this post

Originally posted 2020-08-15 20:32:44.

بیشتر بخوانیم  فروش ویژه سولفات آمونیوم همدان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما