خانه / سولفات آمونیوم / کارخانه تولید سولفات آمونیوم بسته بندی

کارخانه تولید سولفات آمونیوم بسته بندی

کود سولفات آمونیوم بسته بندی شده برای اصلاح و تقویت خاک‌های زراعی و همین طور رساندن مواد مغذی به گیاهان توسط کشاورزان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی قبل از استفاده از سولفات آمونیوم گرانوله، کشاورز باید با کارشناسان و مهندسین کشاورزی مشورت کنند تا در صورتی که گیاه یا خاک به این کود نیاز داشت مورد استفاده قرار بگیرد. از آن گذشته خاک زمین بایستی مورد آزمایش قرار گیرد تا با توجه به کمبودی که در خاک مشاهده می‌شود کود سولفات آمونیوم گرانوله تجویز گردد.

میزان مصرف سولفات آمونیوم در هکتار

سولفات آمونیوم بسته بندی شده یک کود نیتروژن بسیار خالص است که به سرعت و به طور کامل حل می‌شود در دوره‌های رشد رویشی توصیه می‌شود. کود سولفات آمونیوم علاوه بر تأمین تغذیه با گوگرد سولفات و نیتروژن آمونیوم که به راحتی در دسترس محصولات شما قرار دارد، به گیاهان در جذب سایر مواد مغذی مهم نیز کمک می‌کند

با این حال کود سولفات آمونیوم گرانوله به طور معمول قبل از کاشت محصول و در حین رشد محصول استفاده می‌شود. که قبل از کاشت معمولا چیزی در حدود ۴۰۰-۵۰۰ کیلو گرم از آن را به خاک اضافه می‌کنند، البته همان طور که گفته شد باید قبل از کود دهی حتما باید با کارشناس مشورت کنید. این کود در زمان رشد گیاه نیز با توجه به نوع محصول در ارقام متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور مثال در کشت محصولات آبی مقدار بالاتری از کود استفاده می‌شود یا در ازای هر بوته گیاه در گلخانه چیزی بین ۱۳-۲۰ گرم کود سولفات آمونیوم بسته بندی شده استفاده می‌شود. این کود برای درختان نیز کاربرد دارد و معمولا اوایل بهار برای هر درخت تقریبا ۱ کیلو گرم کود به کار برده می‌شود.

مشخصات سولفات آمونیوم

عمده فروشی سولفات آمونیوم بسته بندی گرانوله

تولید سولفات آمونیوم به طور معمول در پتروشیمی‌های بزرگ و سایر شرکت‌های خاص تولید این کود انجام می‌شود که از لحاظ مرغوبیت هر دو دارای کیفیت بالایی هستند. سولفات آمونیوم به عنوان بلور (گرانوله) تولید می‌شود. تولید سولفات آمونیوم بیش از یک قرن پیش به عنوان محصول جانبی در تمیز کردن گاز در کارخانه‌های گاز کک و زغال سنگ آغاز شد.

سولفات آمونیوم بسته بندی

معمولا پس از تولید سولفات آمونیوم این محصول به مرکز پخش فرستاده می‌شوند تا کشاورزان بتوانند کود مورد نظر خود را تهیه کنند. این مراکز کودها را به شکل عمده و به صورت جزئی به فروش می‌رسانند که نرخ و قیمت حالت عمده به طور محسوسی پایین‌تر است و کشاورزانی که نیاز بیشتری به کود سولفات آمونیوم بسته بندی شده دارند می‌توانند از این گزینه خرید استفاده کنند. البته باید گفت که فروش به صورت عمده یک امتیاز محسوب می‌شود که هر فروشنده و تهیه کننده کود سولفات آمونیوم آن را ارائه نمی‌کند، بنابراین کشاورزان باید نسبت به این مراکز اطلاع داشته باشند تا بتوانند از این شرایط بهره ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی