پخش انواع اسید بوریک وارداتی تهران

اسید بوریک وارداتی (Boric acid) چیست؟ اسید بوریک (Boric acid) و نمک بورات سدیم هر دو سموم دفع آفات هستند که در طبیعت و بسیاری از محصولات می توانید آنها را یافت کنید. متداول ترین نوع از محصولات آنها Borax است. تفاوت در تولید اسید بوریک و نمک های سدیم آنها در این است که بور را با روش های مختلفی ترکیب می کنند.

 به طور کلی می توان گفت که سمیت این محصولات بستگی به میزان بور  موجود در این محصولات دارد. برای کنترل آفت های مزارع می توان از اسید بوریک ونمک های اسید بوریک استفاده کرد. از اسید بوریک وارداتی در منازل، بیمارستان ها و ساختمان های تجاری و… نیز استفاده می شود.

 اسید بوریک کاربرد زیادی، برای از بین بردن حشرات، عنکبوت ها، کنه ها، جلبک ها، قالب ها، قارچ ها و علفهای هرز دارد. محصولاتی که حاوی اسید بوریک هستند از سال 1948 برای استفاده در ایالات متحده (USA) ثبت شده اند. محصولاتی مثل: قرص ها، گرانول ها، پاک کننده های خانگی، شوینده لباسشویی و… حاوی اسید بوریک هستند.

آنالیز ترکیبات اسید بوریک وارداتی

اسید بوریک ها در طبیعت به شکل کریستال های سفید رنگ و حلال در آب  وجود دارند. برای تهیه اسید بوریک وارداتی می توان از ترکیب اسید های معدنی با ترکیب Borax استفاده کرد. در حقیقت برای تهیه اسید بوریک ما به موارد محلول پتاسیم هگزاسیانوفرات، مانیتول، محلول شناساگر برموکروزول به رنگ ارغوانی 1/0 درصد، محلول هیدروکسید سدیم 1/0 نرمال و در آخر به آب مقطر نیاز داریم.

بیشتر بخوانیم  فروشنده معتبر کود 20 20 20 مایع

فرمول شیمیایی اسید بوریک به صورت زیر است:

آنالیز ترکیبات اسید بوریک وارداتی

بازرگانی فروش اسید بوریک وارداتی ایران

کشور های مختلفی اسید بوریک را تولید می کنند اما بهترین و مرغوبترین آنها اسید بوریک های است که به صورت اورجینال از کشور های همچون ایالات متحده، ترکیه و… وارد می شود و توسط بازرگانی فروش اسید بوریک وارداتی ایران مورد تایید است.

یکی از معیار های که برای تشخیص اسید بوریک واقعی استفاده می شود شکل آنها است که باید به صورت سفید و کریستالی باشد. اسید بوریک ها کاربرد های مختلفی در خانه ها، بیمارستان ها، مزرعه ها و… دارند و در حقیقت برای از بین بردن حشرات، انواع قارچ ها، علف های هرز و… استفاده می شوند. بنابراین اسید بوریک یکی از اسید ها پر فروش در سراسر جهان است. بیش از 500 محصول اسید بوریک در ایالات متحده (USA) به فروش می رسد. این محصولات شامل محصول های غیر سمی دفع آفات حاوی اسید بوریک، اصلاح خاک، کود های شیمیایی، پاک کننده های خانگی، مواد شوینده لباسشویی و … هستند.

اسید بوریک وارداتی

پخش اسید بوریک

امروزه با پیشرفت علم و صنعت، فروشندگان محصولات خود را با دریافت سفارشات آنلاین به راحتی  و در مدت زمان کوتاه به دست مشتریان می رسانند. فروشندگان محصولات اسید بوریک وارداتی نیز برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان محصولات خود را به صورت آنلاین به سراسر ایران ارسال می کنند. بنابراین محصولات اسید بوریک وارداتی را نیز می توانید با سفارش آنلاین و همچنین به صورت مراجعه به دفتر اصلی خریداری کنید. لبخند رضایت شما عزیزان از این محصولات، نشان افتخاری بر سینه ما است.

Rate this post

Originally posted 2020-08-07 13:18:26.

بیشتر بخوانیم  پخش نیترات کلسیم عمده برای مزارع

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما