خانه / کود کشاورزی / واردات بهترین کود نیترات پتاسیم هلندی

واردات بهترین کود نیترات پتاسیم هلندی

شرکت های مختلفی در زمینه توزیع و فروش کود نیترات پتاسیم هلندی فعالیت می نمایند، اما می بایست همواره کود نیترات پتاسیم هلندی کیلویی را از فروشندگان معتبر خریداری نمود تا کیفیت کود مصرفی را تضمین نمایند. استفاده از محصولات تقلبی ضرر جبران ناپذیری به کشاورزان تحمیل می نماید.

کود نیترات پتاسیم هلندی در انواع سیستم های آبیاری قابل استفاده بوده و مصرف آن باعث افزایش مقاومت گیاهان در برابر آفت ها، بیماری ها، کم آبی و خشکسالی و سایر عوامل آسیب زای محیطی می گردد. شما می توانید این کود را از کلیه نمایندگی ها و فروشندگان معتبر در سراسر کشور تهیه نمایید. به دلیل اهمیت کود نیترات و ضرورت گنجاندن آن در برنامه غذایی گیاهان تهیه آن از مراکز فروش معتبر بسیار حائز اهمیت می باشد.

اهمیت مصرف کود نیترات پتاسیم هلندی

کود نیترات پتاسیم هلندی جهت رفع کمبود عنصر پتاسیم در تمام مراحل رشد و نمو گیاه بسیار ضروری می باشد و اهمیت کود نیترات به همین دلیل است. متراکم شدن زمین های کشاورزی از یک سو و کمبود آب مناسب از سوی دیگر سبب محدود شدن عنصر پتاسیم گردیده است.

کمبود عنصر پتاسیم تاثیر به سزایی در کاهش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی دارد. استفاده از کود نیترات پتاسیم هلندی سبب افزایش چند برابری محصولات با کیفیت و مطلوب کشاورزی می گردد. نیتروژن و پتاسیم هر دو از عناصری هستند که می بایست به میزان کافی توسط گیاهان مصرف گردند. کود نیترات پتاسیم هلندی به صورت محلول در آب و در تمامی مراحل رشد گیاه قابل استفاده می باشد. نیتروژن موجود در این کود رشد گیاه را تسریع می نماید. این کود برای انواع گیاهان و در هر نوع آب و هوا و خاکی قابل استفاده می باشد.

فروشندگان معتبر کود نیترات پتاسیم هلندی کیلویی

کودها و انواع آن از فاکتورهای مهم و اساسی در پرورش گیاهان می باشند و به دلیل اهمیت کود نیترات برای گیاهان، دغدغه کشاورزان همواره یافتن کود های با کیفیت و مغذی می باشد. کود نیترات کیلویی هلندی علاوه بر پتاسیم شامل درصد قابل توجهی ازت نیز می باشد که به افزایش سرعت رشد گیاهان کمک می نماید.

این کود نیترات کیلویی ساخت کشور هلند بوده و در انواع زمین های کشاورزی با سیستم های آبیاری مختلف قابل استفاده می باشد. کود نیترات کیلویی با کیفیت، بسیار حلال بوده و فاقد هرگونه ناخالصی می باشد. کود نیترات کیلویی علاوه بر تامین پتاسیم مورد نیاز گیاه، ازت مورد نیاز آنها را نیز تامین می نماید. مصرف این نوع کود گلدهی را افزایش داده و باعث بهبود کیفیت محصولات میگردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی