مرکز پخش کود اوره دانه ریز سفید

نه تنها عوامل انسانی بلکه در برخی از موارد  شرایط محیطی نیز  در کاهش رشد گیاهان تاثیر می گذارند. به عنوان مثال استفاده بیش از حد از زمین کشاورزی و خشکسالی های پی در پی از عواملی است که در کاهش رشد و عملکرد گیاهان تاثیر دارند. برای رفع برخی از کمبودها از کودهای شیمیایی استفاده می کنند. کود اوره دانه ریز به دلیل داشتن عنصر مورد نیاز گیاهان چون نیتروژن نقش مهمی را در صنعت کشاورزی ایفا می کند.

خواص کود اوره برای گیاهان و درختان

تولید کود اوره دانه ریز بسیار با کیفیت و مفید برای درختان و گیاهان و از طرف دیگر قیمت به صرفه سبب شده این کود بیش از کودهای دیگر در باغداری و کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرد. مهمترین خواص ذکر شده این کود در افزایش عملکرد و رشد گیاهان و درختان دیده شده که افزایش اندازه و کیفیت میوه ها مدیون استفاده از کود اوره است و به دلیل بالا بودن قابلیت حل شوندگی در آب به صورت محلول پاشی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

این کود در افزایش ریشه دوانی و حتی تسریع در رشد گیاهان زینتی در فصل بهار بسیار نقش مهمی را ایفا می کند و برای باغات پسته و مزارع برنج و شالیزارها یکی از کودهایی است که علاوه بر اینکه کیفیت این محصولات را بالا می برد در افزایش محصولات هم نقش موثری دارد.

 این کود برای گیاهانی چون توت فرنگی که بیشتر خاک اسیدی را می پسندد مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا با مصرف این کود،  خاک را تا حدودی اسیدی کرده و شرایط را برای رشد این گیاه مهیا می کند.

سفارش عمده کود اوره دانه ریز شیراز

یکی از نکاتی که کشاورزان به آن بسیار اهمیت می دهند فروش به هنگام محصولات خود می باشد. استفاده از کودهای شیمیایی به خصوص کود اوره که سبب  رشد سریع و افزایش محصول می شود برای کشاورزان ضروری شده است و خوشبختانه شرکت های تولید کننده اوره، این محصول را به دو صورت  کود اوره دانه ریز و اوره دانه درشت تولید می کنند که در بسیاری از موارد کشاورزان از اوره دانه درشت استفاده می کنند و بیشترین کارایی کود اوره دانه ریز برای موارد صنعتی است.

 شرکت های تولید کننده کودهای شیمیایی  تولید  کود اوره عمده را در دستور کار خود قرار داده اند و  اوره را با قیمت مناسب عرضه می کنند. پخش کود اوره توسط شرکت های که در زمینه خرید و فروش کودهای شیمیایی فعالیت دارند صورت می گیرد.  

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما