مرکز تولید سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی نوعی کود پر استفاده در کشاورزی است که از آمونیاک تهیه می شود این کود نیتروژن زیادی دارد که برای رشد و پرورش هر چه بهتر گیاهان زراعی کاربرد اساسی دارد به گونه ای که اگر نیتروژن در اختیار گیاه نباشد رشد آن با مشکل روبرو می شود.

مرکز تولید سولفات آمونیوم پتروشیمی این کود مهم را همواره به میزان انبوه تولید می کند و آن را به شکل پودری و گرانوله بسته بندی کرده و برای استفاده به بازار عرضه می کند.

مرکز تولید سولفات آمونیوم پتروشیمی

آشنایی با خصوصیات سولفات آمونیوم پودری

آشنایی با خصوصیات سولفات آمونیوم پودری سولفات آمونیوم پودری از کودهای شیمیایی پرکاربرد و مهم است که در ترکیب آن ازت و گوگرد زیادی وجود دارد که مصرف در خاکهای کشاورزی ضروری است و افزون بر حاصلخیز کردن خاک در رشد سریع گیاهان هم تاثیر می گذارد.

سولفات آمونیوم بافت خاک را اصلاح می کند و گیاهان برای جذب آن از طریق ریشه انرژی کمتری صرف می کنند به همین دلیل رشد بهتری دارند از طرفی این نوع از کود برخلاف بسیاری از کودهای شیمیایی دیگر مدت زمان زیادی درون خاک باقی می ماند و کمتر شسته می شود.

این کودها تنها در کیفیت و رشد بهتر گیاهان نقش ندارند بلکه باعث آلودگی آب هم نمی شوند و این ویژگی نیز باعث برتری این کود بر انواع دیگر شده است، نیتروژن موجود در این کود زمینه را برای رشد سریع گیاهان زراعی فراهم می کند.

درصد دیگری از این کود را گوگرد تشکیل می دهد که برای برطرف کردن زردی برگ ها و جلوگیری از ریزش آنها استفاده می شود. این کود شیمیایی باعث احیا مواد مغذی در خاک می شود که از طریق ریشه جذب گیاهان می شوند و به این طریق باعث تقویت و مقاوم شدن گیاهان می شود و این گونه گیاهان زراعی کمتر دچار بیماری می شوند.

بیشتر بخوانیم  کارخانه تولید سولفات آمونیوم بسته بندی

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم پتروشیمی

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم پتروشیمی فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم پتروشیمی در طول سال این کود شیمیایی را در کیفیت عالی به صورت بسته بندی شده ارائه می دهد و با توجه به کاربرد زیادی که این کود در باغداری و کشاورزی دارد بنابراین فروش آن هم در طول سال بدون وقفه انجام می گیرد.

این فروشگاه از خدمات مختلفی برای عرضه کود آمونیوم استفاده می کند لذا بر این اساس می توان با مراجعه حضوری و غیر حضوری این کود را در هر مقدار مورد نیازی از این فروشگاه با قیمتی مناسب تهیه کرد.

این فروشگاه مرکزی معتبر می باشد بنابراین همیشه بهترین نوع از کود را توزیع می کند لذا برای این که انتخاب درستی داشته باشیم می توانیم کود مورد نیاز خود را از آن با قیمتی ارزان تر تهیه کنیم.

Rate this post

Originally posted 2021-04-12 20:34:51.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما