مراکز پخش سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی یکی از با کیفیت ترین کود های مورد استفاده در کشاورزی می باشد که از آنجا که به راحتی در آب حل می شوند و محلول در آب هستند، استفاده از آن ها بسیار آسان است.
مراکز پخش و توزیع سولفات آمونیوم پتروشیمی این محصول را در درجات مختلف خلوص و در بسته بندی های مختلفی عرضه می کنند که برای تهیه آن می توانید به این مراکز مراجعه فرمایید.

مراکز پخش سولفات آمونیوم پتروشیمی

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم پودری

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم پودری کود سولفات آمونیوم پودری عملکرد موثری در بهبود کیفیت و رشد بسیاری از محصولات کشاورزی به ویژه پسته، گندم، مرکبات، یونجه، ذرت، کلزا، پنبه، سیب زمینی، برنج، زعفران دانه روغنی و انواع سبزیجات تابستانی دارد.
همچنین افزودن محلول سولفات آمونیوم به علف کش ها و سموم دفع آفات باعث بهبود و افزایش کارایی آنها می شود، افزایش عملکرد علف کش ها با استفاده از سولفات آمونیوم بسیار موثر است، اگر آب مورد استفاده برای رقیق سازی سولفات آمونیوم حاوی غلظت های قابل توجهی کلسیم، منیزیم یا سدیم باشد.
برای این منظور، غالباً بیشتر کشاورزان و باغداران از سولفات آمونیوم پودری با خلوص بالا برای حل شدن خوب در آب و جلوگیری از انسداد نازل های اسپری استفاده می کنند، پس این کود دارای خواص زیادی می باشد که 5 ویژگی مهم سولفات آلومینیوم پودری به قرار زیر است:

  1. کود سولفات آلومینیوم پودر شده به راحتی حمل می شود و می توان آن را برای مدت طولانی نگهداری کرد.
  2. به دلیل کیفیت و خلوص بالا، کمبود ناخالصی و انحلال کامل در آب، اگر به عنوان محلول استفاده شود، نازل های اسپری را مسدود نمی کند.
  3. از آنجا که به خوبی در آب حل می شود و از قابلیت حلالیت بالایی برخوردار است، می توان از آن به عنوان علف کش و آفت کش محلول در آب استفاده کرد.
  4. این کود برای مخلوط کردن و استفاده همزمان با سایر کودهای جامد مانند اوره یا فسفات دی آمونیوم یا تهیه کودهای ترکیبی به دلیل اندازه یکنواخت دانه ها بسیار مناسب است.
  5. سرانجام می توان از سولفات آمونیوم پودری در محلول آب، سمپاشی روی خاک به صورت مکانیزه و دستی یا گودال کود استفاده کرد.
بیشتر بخوانیم  تولید کنندگان سولفات آمونیوم پودری عمده

قیمت انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

قیمت انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی در سالهای اخیر، کارخانه های بسیار بزرگی تأسیس شده اند که توانسته اند کود سولفات آمونیوم پتروشیمی را به مقدار زیاد تأمین کنند، و توسط شرکت های مختلف پخش عرضه می کنند.
قیمت سولفات آمونیوم در بازار متنوع است و برای یافتن بهترین قیمت باید به افراد معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید، ممکن است فکر کنید یافتن چنین افرادی بسیار دشوار است.
اما با مراجعه به فروشگاه آنلاین وسایت های فروش انواع کود ما می توانید به راحتی بهترین سولفات آمونیوم موجود در بازار ایران را با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-29 10:34:17.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما