مراکز عرضه سولفات آمونیوم پودری شیراز

سولفات آمونیوم پودری شیراز یکی از انواع کودهای آلی تولیدی می باشد که به دلیل پوشش دادن انوع نیاز های گیاه، برای محصولات زراعی بسیار کاربردی به شمار می رود.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم پودری شیراز

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم صنعتی

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم صنعتی همانطور که اطلاع دارید از جمله مواد معدنی ضروری برای رشد گیاهان نیتروژن و گوگرد می باشند که به دلیل کمبود در خاک یا عدم جذب مناسب گیاه در کودهای شيمی گنجانده می شوند.

سولفات آمونیوم صنعتی در حال حاضر به یکی از پر استفاده ترین کودهای آلی در صنعت کشاورزی مبدل گشته است.

دلیل استقبال از این کود عمدتا به دلیل ازته بودن آن می باشد که قادر است به سرعت کمبود گوگرد و نیتروژن مورد نیاز گیاه را تأمین نماید.

جالب است بدانید که این کود سابقه طولانی و ثابت شده ای در زمینه کاربردی خود داشته و بیش از 150 سال است که هر ساله به عنوان انتخاب های نخستین کشاورزان با سابقه استفاده می شود.

این کود که به اختصار AMS یا حتی گاهی AS نام برده می شود، امروزه با واکنش سولفوریک اسید با آمونیاک گرم تولید می گردد، هرچند که در گذشته روش های دیگری برای تهیه آن به کار گرفته می شدند.

این کود در سه نوع کریستالی، پودری و گرانوله تهیه شده و اندازه ذره های آن با در نظر گرفتن بالاترین کارایی با کنترل شرایط واکنش تعیین می گردد.

اما آن چه سهم به سزایی در پررنگ شدن انتخاب این کود دارد، افزایش چشمگیر محصول می باشد، به طوری که اگر از آن در مزارع برنج استفاده نمایید به ازای هر هکتار هشتصد کیلو گرم محصول بیشتری درو خواهید کرد.

برخلاف کود اوره که هدر رفت ازت آن زیاد است، آمونیوم سولفات فاقد این ایراد است و از طرفی به دلیل داشتن گوگرد، استفاده از آن به صورت چشم گیری به بهبود کیفیت و مقاوت محصول خواهد انجامید.

جذب این کود برای گیاه بسیار به صرفه بوده و گیاهان می توانند با استفاده از حداقل انرژی آن را جذب و مصرف نمایند.

همچنین این کود با کنترل میزان اسیدی بودن خاک باعث می شود که سایر مواد مغذی نیز راحت تر در اختیار گیاه قرار گیرد که از جمله آن ها می توان به Fe ، Cu و Mn اشاره نمود.

اگر برای محصولات خود این کود را انتخاب کنید، حتی نگران شرایط نگهداری آن نیز نخواهید بود؛ زیرا میزان جذب آب توسط آن بسیار کم بوده و برعکس اکثر کودها به سرعت ظاهر کلوخه ای به خود نمی گیرد.

پخش کلی سولفات آمونیوم پودری شیراز

پخش کلی سولفات آمونیوم پودری شیراز با خرید این کود با یک تیر چندین هدف را تصاحب می کنید و به طور همزمان هم چندین نیاز اساسی گياهان باغی و زراعی را برطرف می کنید و هم روند رشد گیاه را سرعت می بخشید.

مجموعه ما با آگاه بودن از شرایط و نیاز های رشدی گیاهان مرجع پخش سولفات آمونیوم با کیفیت بوده و شما عزیزان می توانید به طور مستقیم اقدام به خرید این محصول فوق العاده کنید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما