مراکز عرضه سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم ارومیه یکی از محصولات شیمیایی تولید داخل کشور است. از این محصول به عنوان کود شیمایی برای تقویت خاک کشاورزی استفاده میشود، مراکز عرضه این نوع کود شیمیایی معمولا فروشگاه ها و گلخانه ها هستند.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم ارومیه

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم مرکبات

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم مرکبات کود سولفات آمونیوم مرکبات یکی از بهترین نوع کود شیمیایی بر پایه یون سولفات است که برای مناطقی با خاک قلیایی مورد استفاده قرار میگیرد، روند تاثر گذاری این کود به این صورت است که میزان قلیائیت خاک را کم می‌کند و با وارد کردن ازت باعث افزایش رشد گیاهان می‌شود. این کود دارای همه مزایا کودهایی نظیر اوره است با این تفاوت که دیگر مشکلاتی که کود اوره در خاک دارد و قلیائیت خاک را افزایش و خاک را مسموم می‌کند را ندارد و حتی بر عکس با کاهش قلیائیت خاک باعث جذب بیشتر دیگر عناصر موجود در خاک از طریق ریشه گیاهان می‌شود. بهتر است که از کود های شیمایی مناسب که آسیب کمتری به خاک و محیط زیست وارد میکنند استفاده کنیم چرا که به مرور زمان آسیب های جبران ناپذیری را به خاک وارد میکند. برای آیندگانمان هم مقداری خاک مناسب باقی بگذاریم که دستکاری نشده باشد و بتوانند از محصولات ارگانیک بهره ببرند. نیاز به رشد سریع تر و داشتن کیفیت بهتر در محصولات کشاورزی استفاده از کود شیمیایی گاها اجتناب ناپذیر است اما بهتر است از کود های شیمایی سولفات آمونیوم مرکبات استفاده شود.

پخش کلی سولفات آمونیوم ارومیه

پخش کلی سولفات آمونیوم ارومیه بشترین پخش سولفات آمونیوم در حال حاضر مربوط به شرکت پتروشیمی ارومیه می باشد، پتروشیمی ارومیه یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین واحد اسیدسولفوریک ایران است با ظرفیتی ۵۰ هزار تنی. امروزه ۴۰ هزار تن سولفات آمونیوم و 4 هزار تن کریستال ملامین در این شرکت تولید می‌شود. با توجه به این که شرکت های پتروشیمی میزان آلایندگی بالایی را برای محیط زیست دارند اما در واحد تولیدی پتروشیمی ارومیه آلایندگی زیست محیطی ندارد چراکه از فناوری به روز بهره مند است.

در ادامه به مزایای استفاده از سولفات آمونیوم گرانول می پردازیم:

  • هیچ گونه افزودنی و مکملی‌ندارد برای فرمولاسیون و درصد ناخالصی تقریبا صفر است
  • محلول شفاف و همچنین حلالیت بالایی دارد
  • به خاطر اسیدی بودن خاک را بهبود میدهد و همچنین اصلاح کننده است.
  • به خاطر دارا بودن ازت آمونیاکی و خالص باعث تغذیه خاک خواهد شد
  • بخاطر گرانول شدن کود باعث رها سازی تدریجی ازت خواهد شد
  • به دلیل فرم دانه بندی باعث مصرف آسانتر و با راندمان بهتر میشود.
  • این‌کود برای استفاده در همه کشت‌های زراعی، باغی، صیفی و سبزی و مرکبات مناسب است

با توجه به همه این موارد میتوان گفت در بین کود های شیمیایی این نوع یکی از انواع خوب و مناسب است. برای خرید این محصول و یا اطلاع از قیمت آن با شماره تماس هایی که در سایت درج است تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره مشاوران زبده ما بهره ببرید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما