خانه / سولفات آمونیوم / مراکز خرید سولفات آمونیوم پودری عمده

مراکز خرید سولفات آمونیوم پودری عمده

سولفات آمونیوم در واقع یک نمک معدنی می باشد که این روزها در صنایع کشاورزی کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان توسط آن اقدام به تهیه انواع کودهای شیمیایی نمود؛ در ساختار این ماده حدود ۲۱% نیتروژن به صورت یون آلومینیوم و ۲۴% سولفور به شکل سولفات وجود دارد.
مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز خرید سولفات آمونیوم پودری عمده می باشد و شما می توانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از طریق مجموعه ما خریداری کنید.

مراکز خرید سولفات آمونیوم پودری عمده

ناگفته ها در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی

ناگفته ها در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم کشاورزی همانگونه که از نام آن پیداست در بخش صنایع کشاورزی کاربرد فراوانی دارد و می توان از آن برای اصلاح ph خاک های قلیایی و همچنین تامین مواد اولیه ای مانند ازت و گوگرد که عناصری مهم و ضروری برای رشد گیاهان هستند استفاده نمود.

گفتنی است کودی که با استفاده از سولفات آمونیوم به دست می آید یکی از اولین و پرکاربردترین کودهایی است که بسیاری از کشاورزان از آن برای محصولات خویش استفاده می نمایند و در مواقعی که به موادی مانند نیتروژن و گوگرد نیاز است، از این کود بهره می برند.
همچنین برخی از شرکت های تولید کننده از این کود به عنوان یک مکمل در خاک هایی که در آنها سولفور به میزان کافی وجود ندارد استفاده می نمایند.

از کود سوفات آمونیوم برای بهبود کیفیت و افزایش رشد محصولات باغی و کشاورزی نظیر محصولات زیر بهره گرفته می شود:

  • درختان پسته
  • یونجه
  • ذرت
  • کلزا
  • برنج
  • گندم
  • سیب زمینی

تولید کننده سولفات آمونیوم پودری عمده

تولید کننده سولفات آمونیوم پودری عمده در کشورمان ایران مراکز معتبری وجود دارند که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهایی که در این زمینه وجود دارد اقدام به تولید سولفات آمونیوم نموده و آن را به صورت عمده در دسترس کشاورزان قرار می دهند.
معمولاً از کودهای سولفات آمونیوم برای خاک های غرقابی شده که مخصوص کشت برنج هستند به وفور استفاده می شود؛ این کود معمولاً به شکل یون آمونیوم بوده و می تواند به ذرات خاک رس وصل شده و کارایی بی نظیر خود را انجام دهد.

تحقیقات و بررسی ها نشان دهنده آن است که گیاهان برای مصرف این کود و جذب آن به انرژی بسیار کمی نیاز دارند و این ماده به سرعت در گیاه جذب شده و کارایی آن آغاز می شود؛ همچنین تجربه نشان داده است که اگر از این کود در شالیزارهایی که زیر کشت برنج هستند استفاده شود از تبخیر و به هدر رفتن ماده ازت جلوگیری به عمل می آورد و به این صورت به رشد هر چه بهتر برنج کمک شایانی می نماید.
استفاده از این کود رونق تولید محصولاتی مانند برنج را به میزان فراوانی افزایش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی