مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه

گیاهان نیتروژن را فقط به صورت نیترات و آمونیوم از خاک جذب می کنند، به همین دلیل سولفات آمونیوم گرانوله یکی از بهترین و کارآمدترین کودهای ازته است زیرا حاوی 21٪ نیتروژن به شکل آمونیوم و نیترات است.
مجموعه ما این محصولات را با شرایط ویژه در کشور عرضه می کند. برای ثبت سفارش این محصول با مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه ما تماس حاصل نمایید.

مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه

ناگفته ها در مورد سولفات آمونیوم گرانوله

ناگفته ها در مورد سولفات آمونیوم گرانوله سولفات آمونیوم کود شیمیایی است که نیازهای ازت گیاهان را برآورده می کند و همچنین به دلیل گوگرد جذب سریع موجود در آن جذب سایر عناصر غذایی مانند فسفر و پتاسیم را تسهیل می کند، بنابراین رشد صحیح گیاه را امکان پذیر می کند.

این ماده از آمونیوم و گوگرد به عنوان سولفات تشکیل شده است که دارای pH اسیدی است، بنابراین توصیه می شود برای بهبود آنها آن را روی خاکهای آهکی و رسی قرار دهید.

سولفات آمونیوم (NH4) 2SO4 نمکی غیر آلی است که منبع مهم نیتروژن (N) و گوگرد (S) را برای تغذیه محصولات تشکیل می دهد. این ماده می تواند به عنوان یک کود مستقیم استفاده شود و همچنین به عنوان یک جز اساسی در مخلوط های NPK و کود های مرکب استفاده شود.

این ماده به صورت خشک، چه به صورت کریستال و چه به صورت یک محصول گرانول فشرده، عرضه می شود. ذرات سولفات آمونیوم بلوری می توانند از نظر اندازه و شکل بسیار متفاوت باشند.

به دلیل تمایل ذرات سولفات آمونیوم به کیک هنگام ذخیره سازی و همچنین تخریب و تولید گرد و غبار، از عوامل تهویه مانند پوشش های ضد انعقاد و کنترل گرد و غبار به طور گسترده در نقاط تولید و حمل و نقل استفاده می شود. چنین درمانی ممکن است بعضی اوقات در مکانهای ذخیره سازی و انتقال بعدی نیز لازم باشد.

تولید کننده سولفات آمونیوم ارومیه

تولید کننده سولفات آمونیوم ارومیه ما تولید کننده سولفات آمونیوم ارومیه هستیم. تولید سولفات آمونیوم توسط ما مطابق با استاندار های روز دنیا انجام می شود.
مجموعه ما پوشش هایی را طراحی و تولید می کند که به طور خاص برای درمان کود سولفات آمونیوم تولید شده اند و می توانند به صورت سفارشی برای پاسخگویی به چالش های محصول و فرآیند تولید کنندگان و کاربران ساخته شوند.

سولفات آمونیوم مایع کودی است که در فرمولاسیون خود مقادیر قابل توجهی نیتروژن و گوگرد دارد که ماده مغذی مغذی را با کود پایه محصولات تولید می کند.

از طرف دیگر، بسیاری از تجربیات نشان می دهد که نمکهای آمونیوم علاوه بر جلوگیری از تشکیل کمپلکس بین کاتیونها و علف کش ها، باعث ایجاد تغییراتی در عملکرد مورد دوم می شوند، سرعت نفوذ را بهبود می بخشد و به طور کلی باعث افزایش کارایی کنترل علف های هرز می شوند.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما