قیمت پروتئین هیدرولیزات صادراتی در بازار

پروتئین هیدرولیزات برای مبارزه بیولوژیک با آفات استفاده می شود. کشورهای اطراف مانند عراق، آذربایجان، افغانستان، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیستان، عمان، پاکستان و … بدلیل درگیری با آفاتی چون مگس مدیترانه ای، مگس میوه، مگس جالیز، مگس زیتون و آفاتی از این قبیل نیاز مبرمی به این محصول دارند. ایران تنها تولید کننده پروتئین هیدرولیزات صادراتی در منطقه می باشد.

پروتئین هیدرولیزات چیست؟

یکی از مهم ترین مواد شیمیایی صنعتی که در صنایع باغ داری و کشاورزی دارای اهمیت فراوان می باشد، پروتئین هیدرولیزات صادراتی است. این ماده شیمیایی صنعتی، به عنوان یک ماده شیمیایی در تله گذاری و طعمه گذاری برای حشرات موذی و زیان آور برای باغ ها و محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. ماده شیمیایی صنعتی پروتئین هیدرولیزات ، قابلیت ترکیب و اختلاط با مواد سمی را داشته و از این رو می توان آن را به همراه سم پاشی استفاده نمود. این ماده شیمیایی با این که برای حشرات موذی و زیان بار برای محصولات باغی کشنده می باشد، برای انسان و سایر حشرات، بی ضرر خواهد بود و خطری برای سلامتی انسان محسوب نمی شود. در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با ماده پروتئین هیدرولیزات و کاربرد آن توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

پروتئین هیدرولیزات چیست؟

کاربرد پروتئین هیدرولیزات

پروتیئن هیدرولیزات در واقع یک محرک یا به عبارتی یک جذب کننده غذایی می باشد که برای کشتن و از بین بردن آفات باغات از جمله حشرات موذی و مضر موورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ماده شیمیایی صنعتی، دارای بویی مطبوع برای حشرات می باشد که آن ها را به سمت استفاده از میوه یا محصول مورد نظر جذب کرده و باعث از بین رفتن آفات و حشرات موذی می شود. یکی از قابلیت های بسیار خوب ماده شیمیایی پروتئین هیدرولیزات این است که می توان آن را با انواع سموم موثر در از بین بردن آفات در باغ داری و کشاورزی مخلوط و ترکیب نموده و از آن استفاده نمود. این ماده شیمیایی در ترکیب با سموم شیمیایی، باعث افزایش تاثیر گذاری سموم خواهند شد.

کاربرد پروتئین هیدرولیزات

نحوه مصرف پروتئین هیدرولیزات

معمولا برای استفاده از ماده شیمیایی پروتئین هیدرولیزات از سه روش استفاده می شود:

  1. روش تله گذاری: یکی از روش های استفاده از ماده شیمیایی پروتئین هیدرولیزات، روش تله گذاری می باشد که از آن برای شکار انبوه حشرات موذی و مضر استفاده می شود.
  2. روش محلول پاشی: یکی دیگر از روش های مورد استفاده در پاشیدن پروتئین هیدرولیزات، روش محلول پاشی می باشد که این روش نیز روشی برای شکار انبوه حشرات می باشد.
  3. روش طعمه پاشی: روش دیگری که برای پاشیدن محلول پروتئین هیدرولیزات روی میوه ها و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد، روش طعمه پاشی می باشد. این روش به صورت گذاشتن یک طعمه مسموم عمل می کندو باعث کشتار حشرات موذی می شود.
نحوه مصرف پروتئین هیدرولیزات

پروتئین هیدرولیزات صادراتی

از آنجا که تنها تولید کننده پروتئین هیدرولیزات صادراتی در ایران و فروشنده آن این مجموعه می باشد کشورهای مختلفی در این زمینه خواهان این محصول برای استفاده در کشورهای خود با این مجموعه ارتباط دارند.

این محصول در رقم صادراتی در بسته بندی های یک و 5 و 10 لیتری عرضه می شود.

Originally posted 2020-05-19 14:10:00.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما