خانه / سولفات آمونیوم / قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم، یکی از بهترین و پر کاربرد ترین مواد شیمیایی است که در موارد بسیاری از آن استفاده می شود. بسیاری از کشاورزان در سراسر کشور، از این نوع ماده ی شیمیایی به عنوان کود شیمیایی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی خود استفاده می کنند. سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود.

با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند. قیمت سولفات آمونیوم برای این کشاورزان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. چون این کشاورزان هر ساله باید کود مورد نیاز خود را خریداری کنند. در این مقاله درباره ی سولفات آمونیوم خارجی صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

اطلاعات مفید درباره سولفات آمونیوم خارجی

بیشتر کشاورزان سعی می کنند تا بهترین کود را برای محصولات خود استفاده کنند تا رشد محصولات آن ها مناسب باشد. سولفات آمونیوم خارجی که از کشور های مختلف اروپایی و آسیایی وارد ایران می شود، کیفیت های مختلفی دارند. کشور هایی مثل کشور ایتالیا در اروپا، و ازبکستان در آسیا، از جمله کشور هایی هستند که صادرات سولفات آمونیوم را انجام می دهند و کشور ایران یکی از کشور هایی است که این نوع ماده ی شیمیایی را وارد کشور می کند.

این نوع ماده ی شیمیایی که به عنوان کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد، در ساختار خود دارای ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد سولفور می باشد.

سفارش انواع سولفات آمونیوم گرانوله خارجی

همانطوری که اشاره کردیم، بیشترین استفاده ای که از سولفات آمونیوم خارجی می شود، در کشاورزی می باشد. کود شیمیایی به عنوان یک جزء جداناپذیر در کشاورزی به حساب می آید که در بسیاری از کشور های دنیا، از این ماده ی شیمیایی استفاده می شود. سولفات آمونیوم خارجی که برای کشاورزی استفاده می شود، معمولا به صورت گرانوله می باشد.

شرکت های بسیاری در سطح کشور در زمینه ی واردات این نوع کود شیمیایی فعالیت می کنند و کشاورزان با سفارش سولفات خارجی، کود شیمیایی مورد نیاز خود را از این شرکت های داخلی خریداری می کنند. بدیهی است هر شرکتی که بتواند قیمت مناسب تری را برای فروش سولفات آمونیوم خارجی در نظر بگیرد، مشتریان و طرفداران بیشتری در سطح کشور خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

سم سازی