قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم، یکی از بهترین و پر کاربرد ترین مواد شیمیایی است که در موارد بسیاری از آن استفاده می شود. بسیاری از کشاورزان در سراسر کشور، از این نوع ماده ی شیمیایی به عنوان کود شیمیایی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی خود استفاده می کنند. سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود.

با توجه به این که این نمک معدنی یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند. قیمت سولفات آمونیوم برای این کشاورزان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. چون این کشاورزان هر ساله باید کود مورد نیاز خود را خریداری کنند. در این مقاله درباره ی سولفات آمونیوم خارجی صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

اطلاعات مفید درباره سولفات آمونیوم خارجی

بیشتر کشاورزان سعی می کنند تا بهترین کود را برای محصولات خود استفاده کنند تا رشد محصولات آن ها مناسب باشد. این نوع کود شیمیای که از کشور های مختلف اروپایی و آسیایی وارد ایران می شود، کیفیت های مختلفی دارند. کشور هایی مثل کشور ایتالیا در اروپا، و ازبکستان در آسیا، از جمله کشور هایی هستند که صادرات عمده آن را انجام می دهند و کشور ایران یکی از کشور هایی است که این نوع ماده ی شیمیایی را وارد کشور می کند.

اطلاعات مفید درباره سولفات آمونیوم خارجی

این نوع ماده ی شیمیایی که به عنوان کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد، در ساختار خود دارای 21 درصد نیتروژن و 24 درصد سولفور می باشد.

سفارش انواع سولفات آمونیوم گرانوله خارجی

همانطوری که اشاره کردیم، بیشترین استفاده ای که از این نوع کود می شود، در کشاورزی می باشد. کود شیمیایی به عنوان یک جزء جداناپذیر در کشاورزی به حساب می آید که در بسیاری از کشور های دنیا، از این ماده ی شیمیایی استفاده می شود. این کود شیمیایی که برای کشاورزی استفاده می شود، معمولا به صورت گرانوله می باشد.

سفارش انواع سولفات آمونیوم گرانوله خارجی

شرکت های بسیاری در سطح کشور در زمینه ی واردات این نوع کود شیمیایی فعالیت می کنند و کشاورزان با سفارش سولفات خارجی، کود شیمیایی مورد نیاز خود را از این شرکت های داخلی خریداری می کنند. بدیهی است هر شرکتی که بتواند قیمت مناسب تری را برای فروش کود شیمیایی مذکور در نظر بگیرد، مشتریان و طرفداران بیشتری در سطح کشور خواهد داشت.

قیمت کود سولفات آمونیوم ۵۰ کیلویی

کودها نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد و عملکرد عمومی گیاهان دارند. یکی از کودهای محبوب و پرکاربرد، سولفات آمونیوم است که حاوی نیتروژن و گوگرد است. در اینجا، به بررسی قیمت کود سولفات آمونیوم ۵۰ کیلویی می‌پردازیم و عواملی که بر آن تأثیر می‌گذارند را بررسی می‌کنیم.

قیمت کود سولفات آمونیوم ۵۰ کیلویی در آبان ماه 1402 برابر با 585000 تومان می باشد.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما