خانه / کود کشاورزی نیترات آمونیوم / قیمت روز کود کشاورزی نیترات آمونیوم

قیمت روز کود کشاورزی نیترات آمونیوم

قیمت روز کود کشاورزی نیترات آمونیوم از سوی فروشنده تعیین شده است و این نرخ تعیین شده به گونه ای است که مشتری را راضی و خوشنود سازد و بدین شکل مشتری بتواند کیفی ترین کود کشاورزی را خریداری کند.
کودها در تنوع بسیار موجودند و هر کدام اثراتی مفید را از خود بروز می دهند و کشاورز به خوبی می تواند با پیشرفت در زمینه تولید به کیفیت کودهای کشاورزی موجود پی ببرد.
از سری کودهایی که در ایران به صورت انبوه در بازارهای تجاری مورد ارائه قرار می گیرند را می توان با نام کود کشاورزی نیترات آمونیوم معرفی کرد.
این کود بازدهی بسیاری بالایی را از خود به نمایش می گذارد و سال هاست که در عرصه کشاورزی مورد استفاده قرار گرفته و بازدهی بالایی را از خود ارائه کرده است.
در این نوشته درباره فروشنده ای می گوییم که که محصول کود نیترات آمونیوم را با قیمت روز به مشتریانش ارائه می دهد و این قیمت روز به گونه ای است که کشاورز را به سمت خرید این محصول سوق دهد.

کود کشاورزی نیترات آمونیوم

فروش کود کشاورزی نیترات آمونیوم در کشور

  • کود نیترات آمونیوم مایع
  • کود نیترات آمونیوم جامد یا کریستالی

دو نوع رایج کود کشاورزی که با نام نیترات آمونیوم در بازار شناخته می شوند را نام بردیم و باید بگوییم که مصرف نیترات آمونیوم جامد که به صورت کریستالی در بازار موجود است در صنایع کشاورزی گسترده تر است.
از خاصیت بسیار مفید کود نیترات آمونیوم جامد می توانیم این گونه بگوییم که قابلیت حل شوندگی بالایی در آب داشته و مراحل آماده سازی را برای کشاورز آسان تر می کند.

کود کشاورزی نیترات آمونیوم

از سری اثرات و مزایای بسیار مهم کود نیترات آمونیوم این گونه می توان گفت:

  • قیمت پایین فروش
  • بالا بردن حجم حاصلخیزی زمین کشاورزی
  • مقاوم در برابر تبخیر شدن
  • تامین نیتروژن خاک و گیاه در حد وسیع
  • و…

کود نیترات آمونیوم مزایای بسیاری را در دل خود نهان کرده است و از این سو خرید و فروش گسترده ای را به خود اختصاص داده است.

کود کشاورزی نیترات آمونیوم

قیمت روز کود نیترات آمونیوم تعیین شد

قیمت محصولات و تجهیزات کشاورزی به صورت گسترده در حال نوسان است از این سو فروشنده بزرگ کودهای کشاورزی برای کود نیترات آمونیوم قیمت به روز و مناسبی را تعیین کرده است.
مرکز فروش ارائه دهنده نیترات آمونیوم کیفی
گفتیم قیمت روز محصول کود نیترات آمونیوم از سوی فروشنده تعیین گشته و این قیمت جهت اطلاع رسانی در مرکز تجاری انلاینی که به صورت مستقیم از سوی این فروشنده مدیریت می شود درج گشته است.
از طریق این فروشگاه آنلاین می توانید به صورت مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کرده و کود نیترات آمونیوم درخواستیتان را در اندازه دلخواه خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات نیترات پتاسیم خارجی در ایران

صادرات نیترات پتاسیم، نیترات پتاسیم از جمله ترکیبات شیمیائی ارزشمندی است که به علت کاربرد فراوان در صنایع مختلف طرفداران زیادی دارد. ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان این ماده ارزشمند با کیفیت و استانداردهای جهانی در زمینه صادرات نیترات پتاسیم به اکثر کشورهای منطقه حضور فعالی دارد ومی توان آن را یکی از قطب های تولید نیترات پتاسیم در منطقه دانست.

سم سازی