خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده

سولفات آمونیوم گرانوله یکی از انواع مواد شیمیایی است که از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. سولفات گرانوله یکی ماده شیمیایی است که از ازت، گوگرد و هیدروژن که بیشترین درصد این ماده را تشکیل می دهند، تولید شده است.

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده بستگی به کیفیت و نوع مواد اولیه و متریال به کار رفته در تولید آن، شرکت و برند تولیدی، میزان عرضه و تقاضا، حمل و نقل، میزان صادرات و فروش در بازار های بین المللی، نوسانات بازار و غیره بستگی دارد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله عمده

خصوصیات قابل توجه سولفات آمونیوم پتروشیمی

خصوصیات قابل توجه سولفات آمونیوم پتروشیمی همان طور که گفته شد سولفات آمونیوم پتروشیمی از انواع مواد شیمیایی است که از مشتقات نفتی و یکی سری فعل و انفعالات شیمیایی به دست می آید. آمونیوم پتروشیمی دارای خصوصیاتی است که در این مطلب به آن می پردازیم.

از جمله خصوصیات قابل توجه و مهم سولفات آمونیوم پتروشیمی خاصیت اسیدی بودن آن می باشد. وجود یون های سولفات در ترکیب این ماده شیمیایی سبب شده تا بتوان از آن برای خنثی نمودن مواد قلیایی استفاده نمود. به همین منظور از سولفات در کود های کشاورزی به کار برده می شود تا بتوان قلیایی بودن خاک را از بین برد و PH خاک را تنظیم نمود.

همچنین از آمونیوم سولفات پتروشیمی برای تغذیه و تقویت خاک های کشاورزی نیز استفاده می شود تا بتوان عملکرد گیاهان را بهبود بخشید و در رشد آن ها تاثیر بسزایی گذاشت. از دیگر خصوصیات قابل توجه این ماده می توان به گرانوله بودن آن اشاره نمود که در هنگام استفاده به تدریج از آن ازت رها می شود و مصرف آن را نیز آسان تر نموده است.

بازار پخش سولفات آمونیوم گرانوله عمده

بازار پخش سولفات آمونیوم گرانوله عمده بازار پخش سولفات آمونیوم گرانوله عمده به دلیل کاربرد های زیاد این ماده در صنعت بسیار پر رونق می باشد و مشتریان زیادی از این محصول خریداری می نمایند. امروزه بازار پخش به صورت اینترنتی شده است و مشتریان می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری این محصول را سفارش و خریداری نمایند.

پخش کننده این محصول برای توزیع و عرضه گسترده سولفات آمونیوم گرانوله در سراسر کشور و تسیل در خرید آن توسط مشتریان و مصرف کنندگان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است. در این فروشگاه انواع سولفات گرانوله عرضه شده و ضمن ارائه مشخصات و اطلاعات فنی در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده است.

این این اقدام در بازار پخش تاثیرات زیادی گذاشته و ضمن حذف واسطه ها و دلال ها موجب شده تا محصول مستقیماً در اختیار مشتریان و خریداران قرار گیرد. خریداران و مصرف کنندگان نیز با اطمینان خاطر از کیفیت و مرغوبیت محصول آن را به قیمت مناسب و ارزان تر از بازار خریداری می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی