خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم ارومیه

قیمت انواع سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم به خاطر خواص فیزیکی و شیمیایی خود، استفاده بیشماری در حوزه های گوناگون به ویژه کشاورزی دارد. کاربردی بوده و سود آوری مطلوبی را به ثمر خواهد رسانید. قیمت انواع سولفات آمونیوم ارومیه، با توجه به پارامتر های زیادی نظیر نوع تکنولوژی پردازش، ماده اولیه استفاده شده و درصد خلوص بدست می آید. با توجه به موارد ذکر شده، از رده بندی متفاوتی برخوردار است تا پاسخ گوی مناسبی برای تمامی عزیزان در زمینه های مختلف صنعتی، کشاورزی و حوزه های کاری دیگر شود.

قیمت انواع سولفات آمونیوم ارومیه

خصوصیات قابل توجه سولفات آمونیوم پتروشیمی

خصوصیات قابل توجه سولفات آمونیوم پتروشیمی سولفات آمونیوم پتروشیمی دارای خصوصیات زیادی است که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می شود.

  • ریشه دهی در خاک: با توجه به عناصر قلیایی زیادی که دارد، می تواند سرعت ریشه زایی را بالا برده تا گیاه بتواند شرایط رشدی خود را به شکل مناسبی فراهم سازد.
  • تنوع در شکل: به صورت گرانوله، مایع و امولسیون شده وجود دارد. بنابراین هر کشاورز با در نظر گرفتن نوع محصول و نیازی که دارد، بهترین مورد را انتخاب خواهد کرد.
  • تنظیم پی اچ خاک: خاک به عنوان عنصر اصلی برای رشد هر گیاهی تلقی می شود. در نتیجه تعیین اسیدیته خاک، از بخش های اصلی برای سود دهی بار نهایی خواهد بود. سولفات آمونیوم سبب می شود تا پی اچ در حد استاندارد خود جای گرفته و دچار نوسان نشود.
  • ماندگاری زیاد: می توان از آن تا چندین سال، به خوبی استفاده کرد. یعنی هیچ گونه خسارتی در کالا رخ نداده و مزیت های اولیه خود را به خوبی با ثبات نگه می دارد. دز بالایی داشته و مصرف مقدار کمی از آن، کاربردی خواهد بود.
  • رها سازی تدریجی مواد: یعنی عناصر فعالی را که در خود دارد، به مرور زمان داخل بافت خاک پخش می نماید. بنابراین باغبان را از پرداخت هزینه های مجدد برای شارژ کود دهی، مصون نگه خواهد داشت.

بازار پخش سولفات آمونیوم ارومیه

بازار پخش سولفات آمونیوم ارومیه برای دست یابی به کالای درخواستی خود از بازار پخش سولفات آمونیوم ارومیه، می توانید رایانه همراه خود را به سایت ذکر شده در قسمت زیرین مرتبط ساخته تا به جزئیات تازه ای دسترسی داشته باشید.

ارسال داخل گونی های مخصوص انجام می شود تا به هنگام انتقال به هیچ وجه دچار خسارت نشود. رطوبت و آفات توانی برای نفوذ پیدا نمی کنند، به شکل سالم و به دور از هر گونه مشکلی در اختیار مشتری خود قرار می گیرد.

اندازه های مختلفی دارد تا هر کس با در نظر گرفتن نیاز خود، از آن استفاده کند. در کلیه مراحل ساخت، پروتکل های بهداشتی به شکل کامل رعایت می شود تا خیال مخاطب را از این بابت آسود کرده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی