خانه / سولفات آمونیوم / فروش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی

فروش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی یکی از ترکیبات شیمیایی پر کاربرد در صنایع مختلف است و عمده مصرف این محصول ویژه، در قالب کود و در صنایع کشاورزی، زراعت و باغبانی است که به صورت مستقیم از فروشگاه‌های سم و کود، در سراسر کشور قابل تأمین است. وجود نیتروژن در این ماده سبب تحریک رشد رویشی گیاه و افزایش سطح پروتئین سازی در برگ‌ها می‌شود که به همراه گوگرد به مکملی قوی و مناسب برای خاک گیاهان تبدیل شده است. این محصول دارای ۲۱ درصد نیتروژن (ازت) و ۲۳ درصد گوگرد (سولفور) است و خاصیت اسید ‌زدایی مناسبی داشته و برای خاک های قلیایی، انتخاب صحیحی محسوب می‌گردد.

تقسیم بندی انواع کود شیمیایی

کودها شامل سه دسته کلی می شوند: 

۱-کودهای شیمیایی: این کودها در دو دسته کلی ماکروالمنت‌ها (شامل عناصر گوگرد، ازت (نیتروژن)، کلسیم، منیزیم و پتاسیم) و میکروالمنت‌ها ( عناصر کم مصرف شامل آهن، بور، روی، منگنز، مولیبدن، مس) قرار می‌گیرند و عمدتاً به شکل گرانول بوده و در بسته‌بندی‌های منظم با درصد عناصر معلوم، عرضه می‌گردند و معمولاً با نام های تجاری مشخص، تحت عنوان کلی، کود کامل و یا کود چند جزئی، توزیع می‌گردند.

۲-کودهای آلی یا ارگانیک: این دسته از کودها آلودگی زیستی نداشته و از بقایای مواد و ترکیبات آلی (طبیعی)، حاصل می شوند. مصرف این کودها سبب حاصلخیزی خاک و تأمین مواد مغذی برای رشد گیاهان می‌شود. در این دسته می‌توان به کودهای حیوانی و ورمی کمپوست، اشاره کرد.

۳-کودهای بیولوژیک: این کودها دارای میکروارگانیسم های خاک‌زی بسیار مفیدی هستند که علاوه بر جلوگیری از ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی، سبب تجزیه مواد غذایی به عناصر و ترکیبات معدنی مفیدی می‌شوند که برای تقویت خاک و رشد گیاه بسیار مناسب اند.

بازار صادراتی سولفات آمونیوم صنعتی

رشد سریع جمعیت جهان سبب افزایش سطح نیاز انسان به غذا گردیده است از این رو نیاز به تولید محصولات گیاهی برای مصرف‌های انسانی، دامی و دارویی افزایش یافته و این موضوع سبب گسترش بخش کشاورزی گردیده تا محصولات حاصله از کیفیت بیشتری برخوردار باشند و در مدت زمان کمتر، بازده بیشتر و بهتری را از آن‌ها بدست آورند.

در اینجا نقش فروش سولفات آمونیوم به نسبت سایر کودهای شیمیایی بسیار پر رنگ بوده و به پرکاربردترین کود در صنایع کشاورزی و زراعت، تبدیل گردیده است. در کشور ما صادرات سولفات آمونیوم، بخش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است و این نتیجه مرغوبیت بسیار بالای این محصول و در فرآیند تولید ویژه آن است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند.

سم سازی