خانه / سولفات آمونیوم / فروش سولفات آمونیوم ارومیه

فروش سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم ارومیه از پرفروش ترین و بهترین مواد و نمک های معدنی در بازار خرید می باشد که در سال های اخیر به دلیل کاربرد در صنایع مختلف و مزیت های فراوانی که دارد، مورد استقبال بسیاری از مشتریان و خریداران قرار گرفته است. فروش سولفات اغلب به روش عمده و کلی که دارای قیمت مناسب تر و ارزان تری است، انجام می شود که در روش فروش کلی به علت عدم وجود انواع واسطه ها، تمامی هزینه های اضافی به طور کامل حذف می شود. فروش سولفات آمونیوم ارومیه

آشنایی با کاربرد های سولفات آمونیوم

آشنایی با کاربرد های سولفات آمونیوم سولفات آمونیوم یکی از انواع نمک های معدنی سولفات به شمار می رود که اغلب از ترکیب و واکنش دو ماده مختلف به نام های: اسید سولفوریک و دو اکی والان آمونیاک تهیه و تولید می شود. وجود ویژگی های منحصر بفرد و مزیت های بسیار زیاد در این محصول سبب شده تا در سال های اخیر کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف داشته باشد که در ادامه برخی از مهمترین و اصلی ترین این کاربردها را برای شما ذکر خواهیم کرد.

از ویژگی ها و مشخصات اصلی این نوع سولفات می توان به: جامد بودن و شکل پودری آن، عدم وجود بو و رایحه در این محصول، قابلیت حل شدن در آب، غیر قابل اشتعال حتی در دمای ذوب بسیار زیاد و غیره اشاره کرد. از اصلی ترین و مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم می توان به استفاده از آن به عنوان کود شیمیایی در انواع خاک های قلیایی برای رشد و پرورش محصولات مختلف اشاره کرد.

استفاده در صنایع غذایی مختلف برای تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی، ساخت انواع چسب های صنعتی و مواد ضد حریق، کاربرد در صنایع تجاری، کشاورزی و غیره از دیگر موارد مصرف این محصول می باشد.

استعلام قیمت سولفات آمونیوم ارومیه

استعلام قیمت سولفات آمونیوم ارومیه افرادی که قصد خریداری انواع سولفات آمونیوم را دارند، می توانند برای استعلام قیمت سولفات ارومیه به انواع مراکز خرید و فروش اینترنتی و فعال در این زمینه از جمله سایت اینترنتی ما مراجعه نمایند و سپس به واسطه فروشندگان و مشاوران ما از قیمت دقیق و روز آن مطلع شوند.

استعلام قیمت این محصول قبل از خرید، سبب می شود تا خریداران از نرخ آن آگاه شوند و سپس متناسب با نیاز مالی خود اقدام به خریداری این محصول نمایند. قیمت این محصول به پارامترهای مختلفی اعم از: نوسانات بازار، میزان کیفیت و مرغوبیت، برند و مارک، نوع کاربرد و مصرف، نوع بسته بندی، وزن و اندازه، روش های خرید، میزان عرضه و تقاضا و غیره بستگی دارد که البته تمامی این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر مهم و بسزایی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی