فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

الیساکود فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته تولیدی کارخانه زرکوه سمنان بوده و انواع پودر (طلایی و سوپرطلایی) و گرانول را با قیمت درب کارخانه عرضه میکند.

با توجه به وجود معدن در سمنان با عنوان کود و ضد عفونی کننده دفع آفات باتوجه به بازار خرید و فروش آن در دسترس کشاورزان می باشد. لذا برای خرید گوگرد معدنی زرکوه به فروشگاههای مجاز عرضه و یا مستقیماً با کارخانه که شماره های آن در این برگ است تماس بگیرید.

گوگرد معدنی زرکوه


با توجه به اینکه پسیل پسته آفت مورد توجهی برای درختان پسته است. برای اثر گذاری گوگرد در مبارزه با آن از گوگرد زرکوه اصلی استفاده کنید. چرا که گوگرد معدنی زرکوه گرمسار خواص ضد عفونی کنندگی و ضد آفت دارشته و بهترین بازدهی را در این خصوص دارد.

"</figure

بسته بندی گوگرد معدنی زرکوه

مصرف گوگرد زرکوه بر اساس نوع تولیدی آن متفاوت است. بطور کلی کارخانه تولید گوگرد زرکوه برای مصارف متفاوتی آن را فرآوری و بسته بندی می کند. این گوگرد بشکل سنگ از معادن استخراج می گردد. پس از انتقال به کارخانه در آسیابهای بزرگ خرد شده و بصورت پودری سفیدرنگ در می آید. این پودر به منظورهای خاصی دسته بندی می شود. به دلیل داشتن خاصیت یکسان و به منظور افزایش بازدهی و کاهش هزینه برای مصرف کننده از لحاظ شکل دانه بندی تفکیک و بسته بندی می گردد.

محصول نهایی کارخانه به 3 دسته تقسیم بندی می شود:

  • گوگرد طلایی 25 کیلویی
  • گوگرد سوپرطلایی 20 کیلویی
  • گرانوله 30 کیلویی
بیشتر بخوانیم  گوگرد معدنی زرکوه گرمسار سفارش و پخش

هریک از اشکال محصول کاربرد خاصی دارد. از نوع طلایی که دانه بندی درشت تری دارد برای مصرف خاکی، پودر پاشی، پوساندن کودهای حیوانی استفاده می شود. نوع سوپر طلایی بخاطر دانه بندی ریزتر علاوه بر مصارف بالا در محلول پاشی بازدهی بیشتری را دارد. مصرف گوگرد گرانوله علاوه بر مصارفه معروضه بدلیل حلالیت بالا در آبیاری تحت فشار، گلخانه ها مورد استفاده دارد.

گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

یکی از آفات رایج پسته آفت پسیل پسته می باشد.  این آفت یک خطر جدی برای باغداران است. پسیل هرساله هزینه های زیادی را به کشاورزان تحمیل می کند. علاوه بر آسیب به محصول و کاهش محسوس آن باعث نابودی باغات نیز می گردد. این آفت در سال چندین بار تولید مثل دارد. همچنین پسیل در برابر سرماهاتی زیر صفر مقامت زیادی دارد و به راحتی از بین نمیرود. نحوه آسیب آن به درختان به این صورت است که حشره بالغ شروع به مکیدن شیره درخت میکند و کلیه مواد مغذی و پروتئین را مصرف میکند. این آفت قند مصرفی را دفع میکند. بصورت شکرک بر روی درخت باقی می ماند. اگر در ابتدای آلودگی به این آفت اقدامات لازم صورت نگیرد. جمعیت آن بیشتر و به برگها و خوشه ها نیز حمله خواهد نمود.

برای مبارزه با این آفت اقدامات متفاوتی از قبیل شخم زمستانه، تله، سموم، دشمنان طبیعی و روشهای بیولوژیکی استاده نمود. استفاده از گوگرد معدنی زرکوه برای پاکسازی و فراری آن می باشد. به همین منظور با مراجعه نمایندگی های و فروشگاههای مجاز و یا مستقیماً خود کارخانه می توانید محصول خود ر به راحتی تامین کنید. همچنین شماره های موجود در این صفحه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

کود گوگرد زرکوه

بازار کود گوگرد زرکوه برای کشاورزی

دغدغه اکثر کشاورزان انتخاب کود و با کیفیت است. به تبع آن فروشندگان نیز سعی می کنند تا بهترین کود را از منابع معتبر و با قیمت مناسب تهیه نمایند. به همین منظور مراکزی بدنبال تهیه آن از بازارهای داخلی در شهرهای مختلف می باشند تا آن را در اختیار کشاورزان قرار دهند. این بازارها منحصر به فرد و تخصصی می باشند. این نوع مراکز کمک میکنند به مصرف کنندگان که انتخاب مناسب بر اساس نیاز و بودجه خود داشته باشند.

بیشتر بخوانیم  مرکز فروش گوگرد معدنی زرکوه کرج

در خصوص محصولاتی که منحصر به مکانی خاص یا نشانی خاص را دارا می باشند آنچه که حائز اهمیت است کیفیت محصول و تطابق آن با فرمول ادعایی و همچنین نتیجه آن می باشد. بنابر این بهترین گزینه برای انتخاب و خرید آن تماس با نمایندگی معتبر و یا ارتباط مستقیم با تولید کننده می باشد. برای تهیه کود گوگرد معدنی زرکوه گرمسار برای پسیل پسته یا هر منظور دیگر مستقیم با دفتر فروش شرکت و یا شماره های مندرج در این صفحه تماس بگیرید.

گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

گوگردمعدنی گرانوله زرکوه برای پسیل پسته

آفت پسیل خرطوم خود را در سطوح برگها فرو کرده و از شیره درخت تغذیه می کند. با این کار مواد پروتئینی که از شیره گیاه مکیده را جذب و مابغی را که شامل مواد قندی می باشد دفع می نماید. وجود شکرک بر روی درختان نشانه بارز این آفت می باشد. پسیل از شیره درخت پسته تغذیه میکند. این کار باعث ضعیف شدن درخت و آسیب پذیری آن در برابر تنشهای محیطی افزایش پیدا میکند. ابتدا برگها ریخته و در ادامه جوانه ها و دانه های کوچک نیز فرو میریزد. این رویه ادامه دارد تا زمان برداشت میزان پوکی محصول به حد اکثر خواهد رسید و عمدتاً پسته ها دهان بست می مانند.

کنترل پسیل

برای کنترل آن راهکارهای مختلفی وجود دارد. استفاده از گوگرد ارزان به صرفه و پایدار تر خواهد بود. گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته گزینه ای مناسب و ارزان می باشد. با توجه به آنالیز گوگرد زرکوه علاوه بر خواص ضد عفونی کنندگی ارزش غذایی خاصی برای درخت دارد. برخلاف سموم کشاورزی که برای کنترل آفات بکار میرود. بعد از مدتی آفات نسبت به آن مقاوم و سموم کارایی خود را از دست میدهند. ازطرفی برای هر آفتی سمی خاص کارایی دارد و این مسدله موجب افزایش بی رویه هزینه های کنترل افات و بیماری ها می شود.

بیشتر بخوانیم  قیمت گوگرد معدنی زرکوه و فروش عمده آن در تبریز
گوگرد معدنی زرکوه

خواص گوگرد

خواص گوگرد شامل ضدعفونی کردن محیط و گندزدایی است که موجب فرار حشرات و دوری آن‌ها از مزرعه می‌شود. همچنین، سمیت گوگرد در از نابودی تخم‌ها و لاروهای حشرات از جمله پسیل بسیار مؤثر و موثر است. این فرایند همچنین موجب از نابودی قارچ‌ها و سایر بیماری‌های عفونی درختان می‌شود. همچنین، اینکه گوگرد ارگانیک است به این معناست که در مقایسه با سموم، هیچگونه مقاومتی در آفات و بیماری‌ها ایجاد نمی‌کند. همچنین، این ماده مفید برای بهبود ساختار خاک است و می‌تواند بهبود ظاهری در درختان ایجاد کند.

Rate this post

Originally posted 2022-04-11 11:25:54.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما