فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته با توجه به وجود معدن در سمنان با عنوان کود و ضد عفونی کننده دفع آفات باتوجه به بازار خرید و فروش آن در دسترس کشاورزان می باشد. لذا برای خرید گوگرد معدنی زرکوه به فروشگاههای مجاز عرضه و یا مستقیماً با کارخانه که شماره های آن در این برگ است تماس بگیرید.

گوگرد معدنی زرکوه


با توجه به اینکه پسیل پسته آفت مورد توجهی برای درختان پسته است. برای اثر گذاری گوگرد در مبارزه با آن از گوگرد زرکوه اصلی استفاده کنید. چرا که گوگرد معدنی زرکوه گرمسار خواص ضد عفونی کنندگی و ضد آفت دارشته و بهترین بازدهی را در این خصوص دارد.

بسته بندی گوگرد معدنی زرکوه

بسته بندی گوگرد معدنی زرکوه

مصرف گوگرد زرکوه بر اساس نوع تولیدی آن متفاوت است. بطور کلی کارخانه تولید گوگرد زرکوه برای مصارف متفاوتی آن را فرآوری و بسته بندی می کند. این گوگرد بشکل سنگ از معادن استخراج می گردد. پس از انتقال به کارخانه در آسیابهای بزرگ خرد شده و بصورت پودری سفیدرنگ در می آید. این پودر به منظورهای خاصی دسته بندی می شود. به دلیل داشتن خاصیت یکسان و به منظور افزایش بازدهی و کاهش هزینه برای مصرف کننده از لحاظ شکل دانه بندی تفکیک و بسته بندی می گردد.

محصول نهایی کارخانه به 3 دسته تقسیم بندی می شود:

  • گوگرد طلایی 25 کیلویی
  • گوگرد سوپرطلایی 20 کیلویی
  • گرانوله 30 کیلویی

هریک از اشکال محصول کاربرد خاصی دارد. از نوع طلایی که دانه بندی درشت تری دارد برای مصرف خاکی، پودر پاشی، پوساندن کودهای حیوانی استفاده می شود. نوع سوپر طلایی بخاطر دانه بندی ریزتر علاوه بر مصارف بالا در محلول پاشی بازدهی بیشتری را دارد. مصرف گرانوله علاوه بر مصارفه گفته شده بدلیل حلالیت بالا در آبیاری تحت فشار، گلخانه ها مورد استفاده دارد.

گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

فروشگاه گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

یکی از آفات رایج پسته آفت پسیل پسته می باشد.  این آفت یک خطر جدی برای باغداران است. پسیل هرساله هزینه های زیادی را به کشاورزان تحمیل می کند. علاوه بر آسیب به محصول و کاهش محسوس آن باعث نابودی باغات نیز می گردد. این آفت در سال چندین بار تولید مثل دارد. همچنین پسیل در برابر سرماهاتی زیر صفر مقامت زیادی دارد و به راحتی از بین نمیرود. نحوه آسیب آن به درختان به این صورت است که حشره بالغ شروع به مکیدن شیره درخت میکند و کلیه مواد مغذی و پروتئین را مصرف میکند. این آفت قند مصرف شده را دفع میکند که بصورت شکرک بر روی درخت باقی می ماند. اگر در ابتدای آلودگی به این آفت اقدامات لازم صورت نگیرد جمعیت آن بیشتر شده و به برگها و خوشه ها نیز حمله خواهد نمود.

برای مبارزه با این آفت اقدامات متفاوتی از قبیل شخم زمستانه، تله، سموم، دشمنان طبیعی و روشهای بیولوژیکی استاده نمود. یکی از این راهها نیز استفاده از گوگرد معدنی زرکوه برای پاکسازی و فراری دادن آن می باشد. به همین منظور با مراجعه نمایندگی های و فروشگاههای مجاز و یا مستقیماً خود کارخانه می توانید محصول خود ر به راحتی تامین کنید. همچنین شماره های موجود در این صفحه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

کود گوگرد زرکوه

بازار کود گوگرد زرکوه برای کشاورزی

دغدغه اکثر کشاورزان انتخاب کود و با کیفیت است. به تبع آن فروشندگان نیز سعی می کنند تا بهترین کود را از منابع معتبر و با قیمت مناسب تهیه نمایند. به همین منظور مراکزی بدنبال تهیه آن از بازارهای داخلی در شهرهای مختلف می باشند تا آن را در اختیار کشاورزان قرار دهند. این بازارها منحصر به فرد و تخصصی می باشند. این نوع مراکز کمک میکنند به مصرف کنندگان که انتخاب مناسب بر اساس نیاز و بودجه خود داشته باشند.

در خصوص محصولاتی که منحصر به مکانی خاص یا نشانی خاص را دارا می باشند آنچه که حائز اهمیت است کیفیت محصول و تطابق آن با فرمول ادعایی و همچنین نتیجه آن می باشد. بنابر این بهترین گزینه برای انتخاب و خرید آن تماس با نمایندگی معتبر و یا ارتباط مستقیم با تولید کننده می باشد. این کار باعث پائین آمدن ریسک در مورد اینکه محصول مورد نظر اصل و واقعی باشد گزینه ای مناسب است. پس توصیه می شود که برای تهیه کود گوگرد معدنی زرکوه گرمسار برای پسیل پسته یا هر منظور دیگر مستقیم با دفتر فروش شرکت و یا شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته

گوگردمعدنی گرانوله زرکوه برای پسیل پسته

آفت پسیل خرطوم خود را در سطوح برگها فرو کرده و از شیره درخت تغذیه می کند. با این کار مواد پروتئینی که از شیره گیاه مکیده را جذب و مابغی را که شامل مواد قندی می باشد دفع می نماید. وجود شکرک بر روی درختان نشانه بارز این آفت می باشد. هنگامی که پسیل از شیده درخت پسته تغذیه میکند این کار باعث ضعیف شدن درخت شده و آسیب پذیری آن در برابر تنشهای محیطی افزایش پیدا میکند. این رویه باعث می شود ابتدا برگها شروع به ریخته شدن کند و در ادامه جوانه ها و دانه های کوچک نیز فرو میریزد. این رویه ادامه دارد تا زمان برداشت میزان پوکی محصول به حد اکثر خواهد رسید و عمدتاً پسته ها دهان بست می مانند.

برای کنترل آن راهکارهای مختلفی وجود دارد. استفاده از گوگرد ارزان به صرفه و پایدار تر خواهد بود. گوگرد معدنی زرکوه برای پسیل پسته گزینه ای مناسب و ارزان می باشد. با توجه به آنالیز گوگرد زرکوه علاوه بر خواص ضد عفونی کنندگی ارزش غذایی خاصی برای درخت دارد. برخلاف سموم کشاورزی که برای کنترل آفات استفاده م شود بعد از مدتی آفات نسبت به آن مقاوم شده و سموم کارایی خود را از دست میدهند. ازطرفی برای هر آفتی سمی خاص کارایی دارد و این مسدله موجب افزایش بی رویه هزینه های کنترل افات و بیماری ها می شود.

گوگرد معدنی زرکوه

ازجمله خواص گوگرد ضد عفونی کردن محیط و همچنین گند زدائی است. این کار باعث فراری دادن حشرات و دور کردن آن از مزرعه می شود. علاوه بر آن سمیت گوگرد در از بین بردن تخمها و لاروهای حشرات از جمله پسیل موثر و کار آمد است. این کار همچنین قارچها و سایر بیماریهایی عفونی درختان را از بین برده و از بروز آن جلوگیری میکند. ارگانیک بودن آن در قیاس با سموم هیچگونه مقاومتی در آفات و بیماری ها ایجاد نمیکند. ازطرفی مفید بودن آن برای خاک نیز باعث بهبود ظاهری در درختان میشود.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما