فروشگاه سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه بدون واسطه

فروشگاه سولفات آمونیوم پتروشیمی انواع مختلف این محصول را با کیفیت مطلوب ارائه می دهد. سولفات آمونیوم از مهم ترین محصولات پتروشیمی می باشد که حاصل نوعی نمک معدنی بوده و مصارف صنعتی زیادی دارد. به عنوان مثال می توان به استفاده از آن به عنوان کود کشاورزی یا مواد آفت کش اشاره کرد. همچنین از آمونیوم سولفات جهت تولید انواع حشره کش و قارچ کش به کار می رود.

فروشگاه انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم مایع

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم مایع می دانیم که صنعت کشاورزی مدرن و پرورش گیاهان مختلف به یک سری مواد و افزودنی نیاز دارد. یکی از مهم ترین آنها کود می باشد. به عنوان مثال در اینجا از سولفات آمونیوم مایع نام می بریم که استفاده از آن مزایای زیادی دارد.

یکی از مهم ترین ویژگی های سولفات آمونیوم مایع این است که دارای دو ترکیب بسیار مهم نیتروژن و سولفور می باشد. این عناصر نقش بسیار مهمی در رشد محصولات کشاورزی ایفا می کنند. علاوه بر این آمونیوم سولفات مایع، نسبتاً رقیق بوده و مصرف آن از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

بدون شک یکی از ویژگی های جالب توجه و مهم ترین علت استفاده از سولفات آمونیوم مایع، این است که اسیدیته یا PH خاک را کنترل می کند. این محصول بیشتر جهت بهبود خاک های قلیایی استفاده و عامل مهمی در تامین نیتروژن مورد نیاز گیاه به شمار می رود.

سولفات آمونیوم، موجب تقویت خاک و مواد معدنی مورد نیاز محصول کشاورزی از جمله آهن، منگنز، فسفر و روی را برای گیاه فراهم می کند.

بیشتر بخوانیم  قیمت انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

راه های خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی

راه های خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی در رابطه با راه های خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی باید گفت که همانند هر کالای دیگری، این محصول نیز به روش های مختلفی خرید و فروش می گردد. به عنوان مثال می توان به خرید عمده یا جزئی این محصول در الیساکود اشاره کرد. بدون شک قیمت عمده در فروشگاه سولفات آمونیوم پتروشیمی به مراتب مناسب تر از قیمت جزئی آن خواهد بود.

با توجه به مصارف صنعتی و کشاورزی سولفات آمونیوم پتروشیمی، طبیعی است که خرید آن به صورت عمده رونق زیادی داشته باشد. طبیعتاً قیمت این محصول برای مشتریانی که آن را با حجم بالایی خریداری می کنند. بسیار مهم است؛ از این رو این افراد ترجیح می دهند شیوه خرید مستقیم و بدون واسطه را انتخاب کنند. زیرا در این حالت بسیاری از واسطه های تجاری حذف شده و هزینه های جانبی خرید و فروش محصول کاهش می یابد.

لازم به ذکر است که خرید سولفات آمونیوم ممکن است به صورت مایع یا پودری انجام شود. هر یک از این فرم‌ها نیز به طور جداگانه متنوع هستند و ارقام مختلفی از نظر درصد ترکیبات و سایر ویژگی‌ها را دارند.

Rate this post

Originally posted 2021-06-07 14:30:25.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما