خانه / سولفات آمونیوم / فروشگاه انواع سولفات آمونیوم شیراز

فروشگاه انواع سولفات آمونیوم شیراز

سولفات آمونیوم شیراز یکی از بهترین نمک‌های معدنی می‌باشد که امروزه در تولید کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای کاربردهای صنعتی و کشاورزی زیادی خواهد بود.

از این رو سولفات آمونیوم شیراز با استفاده از بهترین مواد سازنده تولید می‌گردد و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

بنابراین فروشگاه انواع سولفات آمونیوم شیراز به صورت‌های گوناگونی به توزیع این محصول در بازار می‌پردازد تا به راحتی انواع این محصولات در اختیار مشتریان قرار گیرند و بتوانند جهت مصارف زراعی و صنعتی خود به استفاده از آن بپردازند.

فروشگاه انواع سولفات آمونیوم شیراز

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گرانوله

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گرانوله از مهمترین ویژگی‌های سولفات گرانوله به چه مواردی می توان اشاره کرد؟

سولفات گرانوله آمونیوم از جمله ترکیبات شیمیایی می باشد که دارای ازت فراوانی است و به همین جهت به خوبی ریز مغذی های موجود در خاک را برای رشد گیاهان فراهم خواهند کرد.

بنابراین از این کود در صنایع مختلف نظیر تولید پودر آتش نشانی، استفاده در صنعت دباغی، استفاده در آبکاری، استفاده در صنعت داروسازی و … استفاده فراوانی می نمایند.

از این رو استفاده از سولفات آمونیوم گرانوله به دلیل داشتن خواص بسیار زیاد روز به روز بیشتر می گردد و می توان برخی از ویژگی ها و مزیت های استفاده از سولفات آمونیوم گرانوله را به شرح زیر بیان کرد:

  1. با توجه به این که سولفات آمونیوم گرانوله دارای دانه بندی مناسب و یکنواخت است به همین دلیل جهت مخلوط کردن آن با دیگر کودهای اوره دار به راحتی صورت می‌گیرد.
  2. از آنجایی که سولفات آمونیوم گرانوله به صورت گرانوله می باشد به همین جهت دچار کلوخ شدگی نخواهد شد و می توان آنها را به راحتی حمل و جا به جا کرد.
  3. این کودها به راحتی در آب حل می شوند و به همین دلیل از آنها به عنوان علف کش استفاده فراوانی می نمایند.
  4. با توجه به این که این کودها دارای ازت فراوانی می باشند به همین دلیل موجب تغذیه فراوان خاک خواهند شد.
  5. این کودها به صورت کاملا خالص تولید می گردند و در فرمولاسیون آنها از هیچ گونه مواد افزودنی و مکمل استفاده نخواهد شد.

راه های خرید سولفات آمونیوم شیراز

راه های خرید سولفات آمونیوم شیراز از آنجایی که سولفات آمونیوم شیراز از باکیفیت ترین محصولاتی می باشد که اثر زیادی بر تغذیه خاک خواهد داشت به همین دلیل تقاضا برای خرید این کودها بسیار بالا می باشد.

بنابراین خرید سولفات آمونیوم شیراز توسط لرندهای سازنده به شیوه های گوناگونی میسر گردیده است که از جمله این روش ها می توان به فروش سنتی و اینترنتی اشاره کرد.‌

معمولاً خرید اینترنتی این محصولات متداول تر است چرا که اثر زیادی در حذف واسطه ها خواهد داشت و به همین جهت منجر به کاهش زمان خرید نیز خواهند شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی