خانه / شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی / فروشنده معتبر کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع

فروشنده معتبر کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع

امروزه از پر اهمیت ترین موضوع هایی که در کشاورزی مطرح است بالا بردن کیفیت محصولات کشاورزی در کنار حفظ و بهبود باروری خاک است. که برای نیاز جمعیت در حال رشد بسیار ضروری به نظر می رسد.  کودها مواد طبیعی و غیر طبیعی هستند که جهت تقویت خاک به کار برده می شوند.

کود 20 20 20 مایع

از مهمترین ویژگی کود که می توان به آن اشاره کرد این است که  دارای مواد بسیار مفیدی می باشند و در صورتی که خاک یا گیاهان  با کمبود مواد مغذی روبرو شود این کودها مشکل را حل می کنند. یکی از کودهایی که در کشاورزی و باغبانی  شناخته شده است، کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع می باشد که مواد مغذی خاک و گیاه را تامین می کنند. از فروشگاه های معتبر برای فروش این کود می توان به  فروشگاه آنلاین کشاورزی اشاره کرد که کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع اصل را به مشتریان خود عرضه می کند.

ویژگی مهم کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع

علت نام گذاری این محصول، به کارگیری ۲۰ درصد از عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم می باشد. کامل ترین و مغذی ترین کود برای رشد گیاهان، محصولات کشاورزی، درختان میوه و گیاهان آپارتمانی می باشد که بر روی افزایش رشد و فتوسنتز، گلدهی، افزایش و توسعه  سیستم ریشه دهی، افزایش باردهی و بر روی حفظ، بهبود  افزایش توان باروری خاک نیز تاثیر گذار است. 

مهم ترین ویژگی کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع  قدرت جذب بالایی آن است و به راحتی توسط گیاهان جذب و  علاوه بر داشتن عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم دارای آهن، منگنز، مس و … نیز می باشد. این کود به کود NPK نیز مشهور می باشد که برگرفته از سه عنصر مهم نیتروژن، فسفر و پتاسیم است.    

فروشگاه  کشاورزی کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع 

امروزه فروشگاه های معتبر برای عرضه انواع کودها و سم ها در کشور وجود دارند که با مراجعه به آن ها ضمن راهنمایی در مورد ویژگی کود، محصولات اصل را در اختیار خریداران قرار می دهند و خرید اینترنتی این محصولات هم برای رفاه حال کشاورزان صورت می گیرد. از مهمترین فروشگاه کود بخصوص کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ مایع  می توان به فروشگاه تجارت سبز آبان، فروشگاه کشاورزی آنلاین،  بازار بزرگ کشاورزی ایران و …. اشاره کرد.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی