فروشنده انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی حاوی نیتروژن آمونیاک است که بهترین شکل نیتروژن برای جذب گیاه است. سولفات این کود اسیدیته خاک را تنظیم می کند و جذب ریز مغذی هایی مانند آهن، روی، مس و منگنز در خاک را تسهیل می کند. گیاهانی مانند انگور، مرکبات و پسته در معرض اوره هستند و هنگام استفاده از اوره برگ آنها زرد می شود، بنابراین این کود گزینه بهتری برای این نوع محصولات خواهد بود. برای خرید این محصول می توانید به مجموعه ما که فروشنده انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی هستیم مراجعه فرمایید.

فروشنده انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم گرانوله

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم گرانوله تولید کود کامل NPK سولفات پتاسیم، سولفات آمونیوم در مرحله آهک زدن در صنعت دباغی استفاده می شود. سولفات آمونیوم گرانوله همچنین در فرمولاسیون پودر آتش استفاده می شود. سولفات آمونیوم به عنوان یکی از مواد شیمیایی مصرفی در صنعت تصفیه آب استفاده می شود.

سولفات آمونیوم گرانوله برای مواد افزودنی غذایی مانند آرد و نان بی خطر است و برای تنظیم اسیدیته مواد غذایی استفاده می شود. برای تصفیه پروتئین ها در صنعت داروسازی به عنوان کمکی برای رنگهای اسیدی در صنعت نقاشی به عنوان یک افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت پوشش صنعت نساجی برای تولید مواد نسوز با توجه به نتایج آزمایش خاک، استفاده از انواع کودهای کشاورزی برای بهبود و تقویت خاک اراضی کشاورزی و باغات، فقط نظرات و کاربردهای کارشناسان و مهندسان مجرب سازمان جهاد کشاورزی کشور، توزیع، زمان کوددهی و کود اثر باید در نظر گرفته شود،

بنابراین، انتخاب نوع کود و مصرف باید اطلاعات کافی را از قبل به دست آورد. با این حال، استفاده معمول از کودهای سولفات آمونیوم ؛ 400-500 کیلوگرم در هکتار قبل از کاشت در مزارع، یک کیلوگرم برای هر درخت در بهار در باغها ، 15 گرم برای هر گیاه در گلخانه ها، 25 گرم کود سولفات در هر متر مربع در باغات از آمونیوم گرانول استفاده می شود.

از آنجا که میزان جذب آب این کود نسبت به سایر کودهای ازته کمتر است، توده های خاک کمتر و ذخیره بیشتر در استفاده از این نوع کودها خواهد بود. استفاده از این کود برای تولید برنج معمول است زیرا کودهای پایه نیترات به دلیل آزاد شدن و از بین رفتن نیتروژن گزینه مناسبی نیستند.

به ذرات رس آمونیوم متصل می شود و نشت نیتروژن را کاهش می دهد. این کود با کمترین هزینه انرژی توسط گیاه جذب شده و در متابولیسم استفاده می شود. کلزا گیاهی است که برای دستیابی به بازده بالا به گوگرد احتیاج دارد، به راحتی سولفات آمونیوم گوگرد را به گیاه می رساند و عملکرد محصول را افزایش می دهد.

مراکز خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی

مراکز خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی مجموعه تولیدی ما یکی از مراکز خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی می باشد و این محصول را با قیمت کاملا رقابتی و به روز روانه بازار می کند و توانسته در کوتاه ترین زمان ممکن جای خود را در بازار باز کند به طوری که حتی مشتریان خارجی را جذب خود کرده است. از این رو می توانید برای خرید این محصول به سایت رسمی ما مراجعه فرمایید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما