فروشنده سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه

فروشنده سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه تحت عنوان الیساکود اقدام به فروش رسمی آن ذیل این مجموعه نموده است.

این کود حاوی نیتروژن آمونیاک است که بهترین شکل نیتروژن برای جذب گیاه است. سولفات این کود اسیدیته خاک را تنظیم می کند و جذب ریز مغذی هایی مانند آهن، روی، مس و منگنز در خاک را تسهیل می کند. گیاهانی مانند انگور، مرکبات و پسته در معرض اوره هستند و هنگام استفاده از اوره برگ آنها زرد می شود، بنابراین این کود گزینه بهتری برای این نوع محصولات خواهد بود. برای خرید این محصول می توانید به مجموعه ما که فروشنده انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی هستیم مراجعه فرمایید.

فروشنده انواع سولفات آمونیوم پتروشیمی

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم گرانوله

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم گرانوله تولید کود کامل NPK سولفات پتاسیم، سولفات آمونیوم در مرحله آهک زدن در صنعت دباغی استفاده می شود. سولفات آمونیوم گرانوله همچنین در فرمولاسیون پودر آتش استفاده می شود. همچنین به عنوان یکی از مواد شیمیایی مصرفی در صنعت تصفیه آب استفاده می شود.

سولفات آمونیوم گرانوله برای مواد افزودنی غذایی مانند آرد و نان بی خطر است و برای تنظیم اسیدیته مواد غذایی استفاده می شود. برای تصفیه پروتئین ها در صنعت داروسازی به عنوان کمکی برای رنگهای اسیدی در صنعت نقاشی به عنوان یک افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت پوشش صنعت نساجی برای تولید مواد نسوز با توجه به نتایج آزمایش خاک، استفاده از انواع کودهای کشاورزی برای بهبود و تقویت خاک اراضی کشاورزی و باغات، فقط نظرات و کاربردهای کارشناسان و مهندسان مجرب سازمان جهاد کشاورزی کشور، توزیع، زمان کوددهی و کود اثر باید در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانیم  تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی

مصرف آن در زراعت

انتخاب نوع کود و مصرف باید اطلاعات کافی را از قبل به دست آورد. با این حال، مقدار معمول استفاده از کودهای سولفات آمونیوم متفاوت است؛ 400-500 کیلوگرم در هر هکتار قبل از کاشت در مزارع، یک کیلوگرم برای هر درخت در فصل بهار در باغات، 15 گرم برای هر گیاه در گلخانه‌ها، و 25 گرم کود سولفات آمونیوم در هر متر مربع در باغات استفاده می‌شود.

از آنجا که این کود نسبت به سایر کودهای ازتی کمتر آب را جذب می‌کند، استفاده از آن منجر به کاهش حجم خاک و افزایش ذخیره‌سازی آب در زمین می‌شود. استفاده از این کود برای تولید برنج معمول است زیرا کودهای پایه نیترات به دلیل آزاد شدن و از بین رفتن نیتروژن گزینه مناسبی نیستند.

سولفات آمونیوم به ذرات رس آمونیوم متصل می‌شود و نشت نیتروژن را کاهش می‌دهد. این کود با کمترین هزینه انرژی توسط گیاه جذب می‌شود و در متابولیسم آن استفاده می‌شود. گیاه کلزا برای دستیابی به بازده بالا به گوگرد نیاز دارد، و سولفات آمونیوم به راحتی گوگرد را به گیاه منتقل می‌کند و عملکرد محصول را افزایش می‌دهد.

مراکز خرید سولفات آمونیوم پتروشیمی

مراکز خرید سولفات آمونیوم پتروشیمیمجموعه ما یکی از مراکز تولید و عرضه قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی می‌باشد. این محصول با قیمتی کاملاً رقابتی و به‌روز در بازار عرضه می‌شود. این کود در کوتاه‌ترین زمان ممکن جایگاه خود را در بازار پیدا کند. به‌طوری که حتی مشتریان خارجی را نیز جذب خود کرده است. برای خرید این محصول می‌توانید به سایت رسمی ما مراجعه نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-06-14 08:08:58.

بیشتر بخوانیم  مرکز تولید سولفات آمونیوم پتروشیمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما