فروشنده انواع سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم اصولاً به عنوان مکمل خاک در شرایطی که به نیتروژن و گوگرد نیاز است و برای تأمین نیازهای گیاهان در حال رشد استفاده می شود. اگرچه کود سولفات آمونیوم حاوی 21٪ نیتروژن است و کودهای دیگری نیز وجود دارد که نسبت بالاتری از نیتروژن دارند. نیتروژن موجود در کودهای سولفات آمونیوم هدر می رود و بسیار کمتر از سایر کودهای ازته شسته می شود. از این رو شما می توانید برای خرید به سایت ما که فروشنده انواع سولفات آمونیوم ارومیه هستیم مراجعه فرمایید.

فروشنده انواع سولفات آمونیوم ارومیه

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم پودری

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم پودری از جمله کاربردهای سولفات آمونیوم پودری در بخش کشاورزی می توان به بهبود و کاهش PH خاکهای قلیایی و آهکی ، تأمین نیتروژن و گوگرد مورد نیاز برای رشد گیاه و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی اشاره کرد. روند کلی تولید سولفات آمونیوم واکنش اسید سولفوریک با آمونیاک است که در آن مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه سولفات آمونیوم حاوی اسید سولفوریک و آمونیاک هستند.

سولفات آمونیوم عمدتا به عنوان کود شیمیایی در مزارع و محیط های کشاورزی استفاده می شود، بنابراین مقدار و روش کاربرد ممکن است بسته به شرایط محیطی و نوع محصول کشاورزی متفاوت باشد. بنابراین، گریدها و انواع مختلفی از سولفات آمونیوم تولید و عرضه می شود. مهمترین آنها عبارتند از: گرانولهای سولفات آمونیوم، پودر سولفات آمونیوم، سولفات آمونیوم بلوری و همچنین محلول سولفات آمونیوم.

انواع مختلف کودهای شیمیایی توسط کشاورزان برای رشد و نمو گیاهان استفاده می شود. مهمترین آنها کودهای ازته از جمله اوره است. از آنجا که نیتروژن عامل مهمی در کشاورزی است، نسبت بالای این عنصر در اوره از نظر درصد نیتروژن این ماده در مقایسه با سایر کودهای ازته فاکتور مهمی است. در این میان، نکته اصلی ویژگی های خاک کشاورزی و خواص قلیایی نیتروژن است که استفاده بیش از حد آن مشکلات مختلفی را در خاک و آب های زیرزمینی ایجاد می کند.

بیشتر بخوانیم  پخش انواع سولفات آمونیوم مشهد

از آنجا که بیشتر خاک های کشاورزی ایران قلیایی هستند، استفاده از اوره به تنهایی می تواند در بسیاری از محصولات مشکل ایجاد کند. کود سولفات آمونیوم و همچنین خاصیت تنظیم کننده خاک آن توسط گیاهان جذب می شود و علاوه بر تأمین نیتروژن مورد نیاز گیاه، از گوگرد به عنوان ماده مغذی نیز استفاده می شود و ضمن جلوگیری از افزایش قلیائیت خاک از مزایای دیگری نیز برای گیاه برخوردار است. همچنین سولفات آمونیوم نسبت به سایر کودها کمتر با آب شسته و هدر می رود و در نتیجه آلودگی آبهای زیرزمینی کمتر می شود.

مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه

مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه شرکت تولیدی ما از مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه می باشد و این محصول پرکاربرد و پرخاصیت را با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه به سراسر کشور توزیع می کند و چون کیفیت این محصول بالاست و مشتریان بسیاری را جذب خود کرده است و باعث شده مشتریان خارجی را خریدار محصول خود کند و رشد فروش خود را بالا ببرد. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید این محصول به وب سایت ما مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما