صادرات سولفات آمونیوم گرانوله مرغوب

سولفات آمونیوم گرانوله برای رشد محصولات کشاورزی و زراعی بسیار مناسب است. در واقع این کود خاص از پرمصرف ترین کودهای ازت دار (نیتروژن) به شمار می آید. این ماده ی پرکاربرد (سولفات آمونیوم) خصوصاً در محلی که گوگرد در دسترس باشد، خیلی ارزشمند و موثر است. بهتر است بدانید این کود از حلالیت بسیار بالایی برخوردار است.

جالب است بدانید که سولفات آمونیوم گرانوله یک نمک طبیعی می باشد که به عنوان کود، بیشترین کاربرد را دارد. این کود حاوی ۲۴ درصد گوگرد و ۲۱ درصد نیتروژن است. این ماده ی شیمیایی به خاطر تطبیق پذیری بالایی که داشته، بیشترین استفاده را در محصولات کشاورزی دارد.

نقش سولفات آمونیوم گرانوله در کشاورزی

نقش سولفات آمونیوم گرانوله در کشاورزی

ازت یا همان نیتروژن در بخش کشاورزی از مهمترین عوامل دستیابی به افزایش عملکرد گیاهان است و  فراوان ترین عنصر در جو، ازت (نیتروژن) می باشد.  یکی از اصلی ترین مصرف کنندگان نیتروژن، گیاهان هستند که از طریق ریشه ها به صورت یونهای آمونیوم، اوره و نیترات جذب شده و بعد از اینکه به برگها انتقال پیدا کردن در سنتز اسید های آمینه مشارکت کرده و در نهایت سبب تولید پروتئین می شود.

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله چگونه باید باشد؟ باید در مورد این ماده ی کاربردی اطلاعات کافی در اختیار خریدار قرار داده شود و مقدار به کار رفته و همچنین نحوه ی استفاده ی آن را توضیح دهند تا بیشتر از حد معمول از این کود استفاده نشود.

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله

جالب است بدانید که ازت، تشکیل دهنده ترکیبات اصلی کلروفیل، رنگدانه و کوآنزیم ها می باشد. بهتر است بدانید که یک ماده ی مغذی تحریک کننده ی رشد رویشی درخت است. در صورتی که زیاد مصرف شود باعث به وجود آمدن بافت‌ های نرم می شود و در درخت باعث افزایش تنه ی درخت می شود که اثر معکوس بر فرآیند تولید محصول دارد. پس باید از کودهای ازته مقدار بهینه استفاده شود تا تاثیر خوبی بر عملکرد گیاهان داشته باشد.

نکته ی قابل توجهی که در رابطه با این موضوع لازم است بدانید، کود ازته که گیاهان به آن نیاز دارند از دو منبع ( کودهای آلی و کود های شیمیایی) تامین می گردد. با توجه به اینکه سولفات آمونیوم گرانوله در کارخانه های کشورمان از کیفیت بالایی برخوردار است بیشتر تولیدکنندگان به صادرات سولفات آمونیوم پرداخته اند و این روش  در آمد بالایی برای کشور دارد.

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله

خرید اینترنتی سولفات آمونیوم گرانوله

اگر قصد خرید سولفات گرانوله را دارید به وب سایت ما به نشانی www.samsazi.ir  مراجعه کنید تا با کیفیت ترین سولفات گرانوله را با قیمت های مقرون به صرفه برایتان فراهم کنیم.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما