شرکت بازرگانی فروش اسید بوریک کیسه ای

بسیاری از کشاورزان، باغداران و بسیاری از صنایع دیگر برای  تهیه اسید بوریک کیسه ای از شرکت ها و فروشگاه های معتبر فروش اسید بوریک کیسه ای اقدام به خرید می کنند. با توجه به شرایط تحریمی که بر ایران حاکم می باشد و از طرف دیگر نوسانات بالای بازار ارزی باعث شده که روز به روز قیمت اسید بوریک کیسه ای نوسان پیدا کند به گونه ای که در طول یک روز امکان دارد که قیمت چندین بار  تغییر کند که در خرید باید به این نکته هم توجه شود.

کاربرد های اسید بوریک در کشاورزی

با توجه به افزایش جمعیت و تقاضای بالا برای استفاده از مواد غذایی، استفاده مکرر از زمین های کشاورزی و زیر کشت رفتن آن ها بدون وقفه باعث شده که با گذشت زمان خاک با یک سری کمبود مواد غذایی روبرو شود که برای رفع این مشکل بهترین گزینه استفاده از کودهای شیمیایی می باشد.

کاربرد های اسید بوریک در کشاورزی

یکی از این کودهایی که امروزه در تامین نیازهای خاک و گیاه  نقش موثری را ایفا می کند و از رایج ترین اسید های به کار برده شده در کشاورزی  مورد استفاده قرار می گیرد اسید بوریک کیسه ای می باشد. اسید بوریک یک اسید ملایم که به صورت پودر سفید رنگ می باشد که در آب جوش حل می شود، این اسید نه تنها در کشاورزی بلکه در بسیاری از صنایع دیگر چون صنایع دارویی، صنعتی، تولید حشره کش، بافر اسیدیته و …. کاربرد فراوانی دارد. از مهمترین کاربرد این کود ارزشمند در کشاورزی می توان به:

کاربرد های اسید بوریک در کشاورزی
  • تامین عنصر ضروری بور برای رشد و سلامتی گیاه
  • به دلیل خاصیت ضد قارچی ومیکروب کشی و در تهیه حشره کش هم استفاده می شود.
  • در تقسیم سلولی، متابولیسم نیتروژن نقش مهمی را ایفا می کند.
  • نقش حیاتی در گرده افشانی و تولید دانه
  • استحکام دیواره سلولی گیاهان
  • بهبود فرآیند جذب و فتوسنتز
  • کاهش تبخیر از سطح برگ گیاهان
کاربرد های اسید بوریک در کشاورزی

اسید بوریک کیسه ای را از کجا بخریم؟

قبل از هر چیزی ذکر این نکته ضروری می باشد که با توجه به تولید  کودهای شیمیایی فیک و بدون کیفیت توسط بسیاری از دلالان بهترین راه برای خرید محصولات کشاورزی به خصوص کودهای شیمیایی بهتر است که از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید شود. فروش اسید بوریک کیسه ای امروزه توسط فروشگاه های معتبر هم به صورت حضوری و اینترنتی صورت می گیرد که با توجه به شرایط حاکم بر جامعه امروزه خرید اینترنتی بسیار به صرفه تر می باشد.

Rate this post

Originally posted 2020-12-15 12:40:24.

بیشتر بخوانیم  پخش انواع اسید بوریک وارداتی تهران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما