خانه / اسید هیومیک / سفارش کود اسید هیومیک گرانوله

سفارش کود اسید هیومیک گرانوله

قبل از اینکه بخواهیم درباره کود اسید هیومیک گرانوله توضیحاتی بگوییم بهتر است در خصوص چیستی و چگونگی تشکیل آن اطلاعاتی عرضه داریم. هیومیک اسید ماده ای طبیعی است که محصول ثانویه گیاه خاک سازی است. یعنی از تجزیه و تبدیل گیاه به خاک حاصل می شود. این امر مستلزم شرایط آب و هوایی مشخص است که در طول زمان این مواد آلی را متراکم و به ماده ای جدید به نام هیومیک اسید تبدیل می کند. در واقع نام دیگری که می توان بر روی این کود آلی گذاشت زغال سنگ گیاهی است.

تقسیم بندی انواع اسید هیومیک

کود اسید هیومیک سبب افزایش رشد ریشه و تحریک جوانه زنی بذر، افزایش جذب مواد معدنی توسط ریشه ها، افزایش مقاومت گیاه در مقابل سرما، خشکی، آفات و بیماری ها و در نتیجه سبب افزایش بازدهی محصول می شود. برخی از مزارعی که محصولات ارگانیک کشت و پرورش می دهند از کود اسید هیومیک گرانوله استفاده می کنند.

به دلیل استفاده زیاد از این کود در کشاورزی آن را به اقسام مختلفی از قبیل: کود اسید هیومیک پودری، کود اسید هیومیک مایع و کود اسید هیومیک گرانوله تقسیم بندی می کنند.

این کود به صورت  نامحلول در آب بوده و از انواع غیرفعال آن است. به صورت ساچمه هایی ریز در بازار موجود است. به همین دلیل ماندگاری بیشتری در خاک داشته ولی در آبیاری قابل استفاده نمی باشد. تفاوت اصلی کود هیومیک اسید گرانوله با سایر کودهای گرانوله در آن است که فرآوری نشده و به صورت خام می باشد.

نرخ عمده اسید هیومیک گرانوله

قیمت کود اسید هیومیک گرانوله بستگی مستقیمی با کیفیت و مقدار آن دارد. از آنجا که عموماً خرید اجناس به صورت عمده مقرون به صرفه است کود اسید هیومیک گرانوله نیز از این قاعده جدا نیست. مراکز مختلفی در زمینه فروش اسید هیومیک عمده فعال می باشند که برخی به صورت واسطه و برخی به صورت مستقیم کود اسید هیومیک را به مشتریان خود عرضه می کنند.

نرخ عمده کود اسید هیومیک گرانوله نسبت به خرید اندک و خرده فروشی بسیار مقرون به صرفه بوده و اگر از مکانی مطمئن خریداری شود می تواند رونق جدیدی به کشت و کار کشاورزان دهد. اگر کود با کیفیت و به صورت عمده می خواهید جهت سفارش اسید هیومیک عمده می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید. همچنین قبل از سفارش اسید هیومیک گرانوله به مواردی از قبیل: نوع کشت، نوع محصول، آب و هوای محیط و… توجه داشته باشید. یکی دیگر از مزایای این کود ماندگاری زیاد آن در خاک می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir
سم سازی