خرید و فروش کلرتالونیل 72% به قیمت درب کارخانه در کشور

برای خرید و فروش کلرتالونیل 72% به قیمت درب کارخانه در کشور بهترین راه اینترنت می باشد. تجارت کلرتالونیل 72% به روش اینترنتی یکی از رایج ترین راه های خرید و فروش این محصول می باشد.

تهیه کلرتالونیل 72% از سایت های اینترنتی معتبر فروش آن بسیار راحت می باشد به طوری که به مقدار زیاد در وقت و هزینه ها صرفه جویی می شود. تقریبا تمامی کارخانجات کلرتالونیل 72% یک سایت اینترنتی معتبر جهت رفاه حال کسانی که امکان خرید حضوری ندارند ایجاد کرده اند. تا متقاضیان بتوانند مستقیما و بدون حضور واسطه این محصول را از کارخانجات تولیدی آن خریداری کنند.

سم کلرتالونیل چیست؟

سم کلرتالونیل یکی از انواع سم کشاورزی شیمیایی است که در کشاورزی به عنوان کشتار کننده حشرات و قارچ ها استفاده می شود. این سم به صورت پودر سفید رنگ و بی بو در دسترس است و معمولاً به عنوان اسپری، قرص، مایع و گرانول در بازار عرضه می شود.

کلرتالونیل به عنوان یک سم سیستمیک عمل می کند که به سرعت وارد گیاه می شود. و از طریق جذب از ریشه و برگ به تمام بخش های گیاه منتشر می شود. این سم با مختل کردن فعالیت سیستم عصبی حشرات و قارچ ها، باعث مرگ آنها می شود.

با این حال، استفاده نامناسب از کلرتالونیل می تواند به آلودگی محیط زیست و سلامت انسان ها و حیوانات بیشتر از حشرات و قارچ ها، آسیب برساند. بنابراین، برای استفاده از این سم در کشاورزی، باید دقت ویژه به هنگام انجام پاشی داشته باشیم و به دستورالعمل های ایمنی و مقررات مربوطه پایبند باشیم.

خرید و فروش کلرتالونیل 72 % به قیمت درب کارخانه در کشور

تجارت کلرتالونیل 72% در کشور

تجارت کلرتالونیل 72% در کشور از رونق خوبی برخوردار است. این محصول نوعی قارچ کش غیر سیستمیک با اثر حفاظتی و طیف اثر گسترده می باشد.

این قارچ کش باعث ایجاد اختلال عمومی در عملکرد آنزیم ها می شود و یکی از پر مصرف ترین نوع محصولات در زمینه کشاورزی می باشد. که با بهترین کیفیت و در بسته بندی های مختلف در بازار موجود است، به جرات می توان گفت کشور ما از جمله تولید کنندگان برتر این محصول می باشد.

تجارت کلرتالونیل 72 % در کشور

تهیه قارچ کش کلرتالونیل 72% به قیمت درب کارخانه در کشور

تهیه کلرتالونیل 72% به قیمت درب کارخانه در کشور کار چندان سختی نمی باشد. زیرا سایت های زیادی وجود دارند که این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهند. امروزه پیشرفت تکنولوژی سبب شده که در هر کجا و هر لحظه از شبانه روز بتوانیم نیاز های خود و دیگران را برطرف کنیم. از مزایای خرید اینترنتی می توان به تحویل رایگان محصول و تخفیفات ویژه آن اشاره کرد.

تهیه کلرتالونیل 72 % به قیمت درب کارخانه در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری کلرتالونیل 72% در کشور

عوامل زیادی وجود دارد که در قیمت گذاری کلرتالونیل 72% در کشور تاثیر گذار می باشد اما کیفیت این محصول از عوامل اصلی است که سبب بالا و پایین شدن قیمت این محصول می شود. این محصول با بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از کادری مجرب تولید و به بازار فروش عرضه می شود. پخش کلرتالونیل 72% به دلیل استفاده زیاد آن در سطح وسیع انجام می شود.

قیمت سم پسیل پسته

قیمت سم پسیل پسته ممکن است بسته به شرکت تولید کننده، نوع و حجم مورد استفاده، منطقه جغرافیایی و نوع بازار محل فروش متفاوت باشد.

به طور کلی، سم پسیل پسته در بازار به صورت مایع، پودر و گرانول در دسترس است. قیمت هر کیلوگرم از این سم ممکن است بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان و بیشتر نیز باشد. اما برای خرید بیشتر می توان از تخفیف ها و قیمت های عمده فروشی بهره برد.

به عنوان یک کشاورز، قبل از خرید سم پسیل پسته باید با توجه به نیاز خود، محصولات موجود در بازار را بررسی کنید. و با توجه به کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را انجام دهید. همچنین، باید به دستورالعمل های استفاده از سم پسیل پسته و مقررات ایمنی کار و محیط زیست توجه کنید. و همواره به دقت و با محافظت از خود و دیگران در زمان انجام پاشی عمل کنید.

فروش کلرتالونیل 72 % در حراجی های کشور

فروش کلرتالونیل 72% در حراجی های کشور

فروش کلرتالونیل 72% در حراجی های کشور نیز انجام می شود. تنوع کیفیت و برند های تولیدی این محصول به حدی زیاد است که خریداران هنگام خرید دچار سردرگمی می شوند. و همچنین هر فروشنده کلرتالونیل 72 % محصول خود را بهترین می داند. بنابراین هنگام خرید آن باید به نکات لازم توجه کافی داشته باشیم و یا این که از فردی متخصص در این زمینه کمک بگیریم.

راهنمای مصرف قارچ کش کلرتالونیل 72%

کشتار کننده قارچ کلرتالونیل 72% یک سم شیمیایی است که در کشاورزی برای مبارزه با قارچ ها و بیماری های گیاهان استفاده می شود. برای استفاده از این سم به درستی و به حداکثر اثربخشی، رعایت راهنمایی های استفاده زیر الزامی است:

1. قبل از استفاده از کلرتالونیل 72%، باید دستورالعمل های روی بسته را به دقت مطالعه کرده و به همه ی موارد اشاره شده در آن پایبند باشید.

2. پیش از استفاده، حتماً باید دستگاه پاشش را با آب شستشو داده و سپس کلرتالونیل 72% را به ترکیب آب به مقدار مناسب اضافه کنید. میزان سم مورد استفاده باید با توجه به نوع گیاهان و شرایط محیطی مناسب تنظیم شود.

3. در هنگام پاشش، باید به دقت از تماس با چشمان، پوست و مو به سم کلرتالونیل 72% خودداری کرده و همچنین قبل از پاشش، باید حتماً ماسک و دستکش به دست داشته باشید.

4. پس از پاشش، نباید به محل پاشش نزدیک شد و حداقل به مدت ۲۴ ساعت باید فضای محل را ترک کرده و به هیچ وجه به پوشیدن لباس هایی که با سم در تماس بوده اند، اقدام نکنید.

5. برای دفع پوسیدگی و قارچ ها، باید کلرتالونیل 72% را در فصل های زمستان و بهار استفاده کنید.

6. در هنگام استفاده از کلرتالونیل 72%، باید به مقررات ایمنی و محیط زیست پایبند بوده و هیچ گاه این سم را بدون داشتن مجوز مربوطه استفاده نکنید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما