خرید عمده کلوفنتزین 50% و شرکت های پخش کننده آن در کشور

خرید عمده کلوفنتزین 50%، کنه کشی با ویژگی تخم کشی انتخابی می باشد.  این سم با اسم تجاری آپولو می باشد.کلوفنتزین از دسته انواع سم کشاورزی پایدار است. این سم باعث اختلال در تولید انرژی می شود. کلونتزین بر روی مراحل اولیه کنه ها و تخم آن ها تاثیر گذار است به همین علت سم پاشی کل گیاه، مخصوصا سطح پشتی برگ ها بسیار ضروری است.خرید عمده کلوفنتزین 50% در سایت ها امکان پذیر است.

معرفی سم کلوفنتزین

سم کلوفنتازین یکی از سموم شیمیایی است که در محصولات زراعی و دامپروری برای کنترل حشرات، مایه های بیماری زا و علف های هرز استفاده می شود. این سم با نام تجاری “Closer” در بازارهای جهانی عرضه می شود.

کلوفنتازین یک نوع سم نوروتوکسین است که با مهار عملکرد گیرنده های سرخرگ ها در سیستم عصبی حشرات، آنها را به مرگ می کشاند. در واقع، این سم باعث قطع تماس بین نورون های عصبی حشرات می شود و باعث مهار آنها در انجام عملکردهایی مانند حرکت، تغذیه و تنفس می شود. این سم همچنین می تواند باعث بیماری و مرگ در حشرات شود.

استفاده از سم کلوفنتازین به عنوان یک روش کنترل آفات در محصولات کشاورزی بسیار موثر است، اما باید با احتیاط و توجه به دستورالعمل های ایمنی و زیست محیطی مورد استفاده قرار گیرد. این سم می تواند برای حشرات مفید، مانند زنبور عسل و زنبور پارازیت، مضر باشد و برای انسان ها و حیوانات خانگی نیز بسیار سمی است.

بنابراین، استفاده از سم کلوفنتازین باید به دقت و با رعایت دستورالعمل های ایمنی و زیست محیطی انجام شود. همچنین، افرادی که با این سم کار می کنند باید با محصول و میزان استفاده آن آشنا باشند و از وسایل محافظتی، مانند دستکش و ماسک، استفاده کنند.

خرید عمده کلوفنتزین 50 % و شرکت های پخش کننده آن در کشور

شرکت های پخش کننده عمده کلوفنتزین 50% در کشور

شرکت های پخش کننده کلوفنتزین 50 % در کشور به فراوانی یافت می شود. برای مثال فروش کلوفنتزین 50 % در داروخانه ها و دامپزشکی ها زیاد است. خرید عمده کلوفنتزین 50% در این سایت یافت می شود.

جالب است که بدانید شرکت های پخش کننده کلوفنتزین 50 % بهترین جنس های خود را به صورت عمده با قیمت های مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند. برای خرید عمده کلوفنتزین 50% و انواع سم کشاورزی کافیست که به مغازه های انلاین مراجعه کنید.

شرکت های پخش کننده کلوفنتزین 50 % در کشور

فروشندگان کلوفنتزین 50% در ایران

در ایران نیز فروشندگان کلوفنتزین 50 % محصولات خود را به فروش می گذارند. بهترین نوع این محصولات در شرکت های بزرگ تهران ساخه می شوند. کلوفنتزین 50 % عمده بهترین راه برای خرید این محصول از فروشندگان این محصول است.

قیمت کلوفنتزین 50 % با توجه به کیفیت و درجه ی خوبی محصول ، متفاوت است. برای مثال این محصولات درجه یک با قیمت های بالاتری نسبت به محصولات دیگر برای فروش وجود دارند. خرید کلوفنتزین 50 % نیاز به داشتن اطلاعات فراوانی در این زمینه دارد، برای کسب این اطلاعات کافی است که ما را دنبال کنید تا با مشاوران خوب ما آشنا شوید.

فروشندگان کلوفنتزین 50 % در ایران

خرید عمده کلوفنتزین 50% در کشور

تهیه عمده کلوفنتزین 50 % در کشور و پخش کلوفنتزین 50 % به عهده ی شرکت های بهداشتی بزرگ است. این شرکت قیمت های مخصوص و مناسب برای مشتری هستند. این شرکت ها پس از پیدا کردن مشتری های مناسب خود و مغازه های بزرگ توزیع، محصولات خود را با کامیون هایی به آنجا عرضه می کنند. شما برای خرید انواع سم کشاورزی از این شرکت ها می توانید در سایت های مختلف شماره های این شرکت ها را ببینید و با آنها تماس حاصل کنید.

تهیه عمده کلوفنتزین 50 % در کشور

عرضه مستقیم کلوفنتزین 50% در کشور

عرضه مستقیم کلوفنتزین 50 % در کشور برای خریداران، امکان یک خرید آسان را فراهم اورده است. شما برای خرید این محصولات کافی است که با کمک مشاوران ما نوع این محصولات را تشخیص دهید. و یک خرید مناسب را داشته باشید. عرضه ی این محصول به تمام کشور امکان پذیر است. پس برای خریدی مناسب ما را دنبال کنید. امیوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

عرضه مستقیم کلوفنتزین 50 % در کشور

قیمت سم آپولو (کلوفنتزین 50%)

قیمت سم آپولو یا کلوفنتازین 50 درصد معمولا به عوامل متعددی بستگی دارد. که شامل محل تولید و توزیع، حجم سفارش و قیمت بازار محصول مورد نظر است. همچنین، قیمت این سم ممکن است در بازارهای مختلف و با توجه به ارزش پولی متفاوت، متفاوت باشد.

با توجه به این عوامل، نمی‌توان قیمت دقیقی برای سم آپولو یا کلوفنتازین 50 درصد ارائه داد. با این حال، برخی منابع حاکی از آن هستند که قیمت این سم در بازارهای جهانی ممکن است در حدود 20 تا 50 دلار آمریکا برای هر کیلوگرم اعلام شود. اما این قیمت ها ممکن است در بازارهای مختلف و به توجه به شرایط متفاوت، متغیر باشد.

لازم به ذکر است که قیمت سم آپولو یا هر سم شیمیایی دیگری، تنها یکی از عوامل قابل توجه در انتخاب روش های کنترل آفات و بیماری های گیاهی نیست. و باید با توجه به عوامل دیگری مانند کارآیی، ایمنی و زیست محیطی، تصمیم گیری شود.

Rate this post

Originally posted 2019-11-24 01:46:04.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما