خانه / کود کشاورزی / خرید بهترین کود نیترات کلسیم پیاز

خرید بهترین کود نیترات کلسیم پیاز

کود نیترات کلسیم پیاز رنگ سفیدی دارد و از نمک های پر مصرف کلسیم به شمار می رود و از آنجایی که به راحتی در آب حل می شود مانند دیگر ترکیبات رایج از جمله سولفات کلسیم، هیدروکسید کلسیم و کربنات کلسیم نمی باشد و بسیار مصرف بالایی دارد. کود نیترات کلسیم به راحتی جذب گیاه شده و رشد سریع آن را به دنبال دارد. کود نیترات کلسیم پیاز برای اکثر محصولات کشاورزی و باغبانی اهمیت زیادی دارد.

راهنمای انتخاب کود نیترات کلسیم پیاز

برای انتخاب کود نیترات کلسیم پیاز قبل از هر چیز باید این مورد را در نظر داشته باشید که این نوع کود مانند دیگر کود ها به راحتی مکان خارج شدن از دسترس گیاه را ندارد و از کودهایی به شمار می رود که به مقدار زیاد در گیاه جذب می شود و شاید مقدار ناچیزی از آن در نهایت جذب خاک گردد. 

نیترات کلسیم پیاز

از راه های دیگر انتخاب کود نیترات کلسیم پیاز، می توان به منبع اصلی بودن آن برای تامین کود نیترات محصولات باغی و زراعی زمین های کشاورزی اشاره کرد که امکان جذب منیزیم، کلسیم و کاتیون های پتاسیم را تا حد زیادی افزایش می دهد. 

بازار فروش کود نیترات کلسیم پیاز

کود نیترات کلسیم پیاز یکی از کودهای بیار پر طرفدار در بین کشاورزان می باشد و از آنجایی که حلالیت بالایی دارد از آن در کشت های هیدروپونیک استفاده می کنند. بازار فروش کود نیترات کلسیم پیاز به گونه ای است که در صورت نیاز می توانید کود مورد نظر خود را با بسته بندی های منحصر به فرد و با هر وزن و اندازه ای تهیه نمایید. 

نیترات کلسیم پیاز

البته از آنجایی که این نوع کود باعث افزایش سلامت عمومی جامعه می شود، می تواند قیمت آن در بازار فروش متفاوت باشد و هر شرکتی کود مورد نیاز کشاورزان را با قیمت متفاوتی عرضه کند و حالت رقابتی در بازار به خود گیرد.

نیترات کلسیم پیاز

مزایای کود نیترات کلسیم چیست؟

  1. بالا بردن کیفیت محصولات مختلف
  2. بالا بردن تحمل گیاهان در مقابل تنش هایی که در اثر گرما به وجود می آید.
  3. تا حد زیادی به مقاومت محصولات بعد از برداشت کمک می کند.
  4. گیاهانی که محصولات زیادی دارند، استفاده از این کود در اطراف ریشه هایشان آن ها را شرایط ایده آل نزدیک می کند.
  5. مقاومت گیاه را در برابر آفات و بیماری ها بالا می برد.
  6. ریشه گیاهان را به خوبی تغذیه می کند و برای گیاهان و درختان در تمام مراحل رشدشان فایده های زیادی دارد.
بسته بندی نیترات کلسیم پیاز

شرکت کود نیترات کود مورد نیاز کشاورزان را فراهم ساخته و در بازار کود نیترات عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش کود اوره دانه ریز سفید

با توجه به تقاضای بالا برای خرید کود اوره روز به روز تولید این کود در ایران بالا می رود به گونه ای که ایران در زمینه صادرات این کود درخشان عمل کرده است و کود تولیدی به دو صورت اوره دانه ریز و اوره دانه درشت تولید می شود که کود اوره دانه ریز بیشتر در موارد صنعتی استفاده می شود.

سم سازی