خانه / سم کشاورزی / روغن امولسیون شونده ( روغن ولک) / خرید اینترنتی روغن ولک (روغن امولسیون شونده) و فروش آن در ایران

خرید اینترنتی روغن ولک (روغن امولسیون شونده) و فروش آن در ایران

روغن ولک نقش مهمی در کنترل آفات دارد. ازجمله در کنترل آفات گلخانه ای، سبزیجات، درختان میوه و زینتی مورد استفاده قرار میگیرد. شپشک ها،  سپردار ها،  شته ها و کنه ها جزو این آفات می باشند. امروزه خرید اینترنتی روغن ولک به سادگی امکان پذیر است و مزایایی جالبی نسبت به روشهای قدیمی دارد. برای تهیه روغن ولک مرغوب و ارزان با شماره های درج شده تماس بگیرید. در انتخاب روغن ولک رعایت برخی نکات ضروری میباشد.

خرید اینترنتی روغن ولک

روغن ولک

این روغن حاصل از تقطیر نفت خام و در فرآیند تصویه می باشد.ترکیب آن ۸۰% روغن ۱۸% آب و ۲% امولیسیفایر است. این ترکیب به منظور کنترل بسیاری از آفات بکار می رود.  استفاده امولسیون روغن و آب کارایی آن را به مراتب افزایش می دهد. این محلول برای پستانداران و پرندگان ضرری نداشته و صرفاً برای کنترل حشرات استفاده می شود.

بسته بندی روغن ولک

مصرف روغن ولک

محلول روغن ولک را به راحتی می توان استفاده کرد.پس از روغن پاشی سریعاً روی گیاه پخش شده و و باقیمانده ای ندارد. بدلیل خاصیت هیدرو کربنی توسط باکتری ها تجزیه شده و هیچکونه خطری برای محیط زیست ندارد. چونکه اثر گذاری آن بسورت پاشش مستقیم روی آفت است، تا زمانی که مستقیماً روی حشرات مفید پاشیده نشود آسیب وارد نمی آورد.

نحوه استفاده از روغن ولک

اثرگذاری روغن ولک

روغن ولک بطور مستقیم روی آفات اثر می گذارد. بدین صورت که بعد از پاشش بر روی آفت در هر مرحله از زندگی(تخم،لارو، شفیره، حشره بالغ) لایه روغنی روی آفت ایجاد می کند. این امر باعث میشود که کلیه منافض روی حشره بسته شود. بسته شدن منافض مانع تنفس آفت در هر مرحله از زندگی شده و باعث خفه شدن آن می شود.

از روغن ولک در کنترل آفاتی مانند  انواع کنه ها، شپشکها، شته ها، پسیلها، زنجره ها و زنجرکها، مگس سفید گلخانه، مینوز، لارو پروانه ها و… می توان استفاده کرد.

حمل روغن ولک

همچنین استفاده آن روی درختان میوه و آجیلی ،انگور، مرکبات، سبزیجات و گیاهان گلخانه ای، محصولات زراعی و گیاهان زینتی میتوان آفات آن را کنترل کرد.ضمن اینکه روغن ولک گیاه را با یک لایه نازک هیدروکربنی می پوشاند. اینکار مانع رشد برخی قارچها می شود. قارچ لکه چربی مرکبات، قارچ سیگاتوکای موز و قارچ مولد سفیدک حقیقی انگور با این روغن مهار می شود. همچنین روغن ولک کاهش بیماریهای ویروسی که بوسیله شته ها و بطریقه ناپایا منتقل می شوند (مثل ویروس موزائیک خیار، ویروس موزائیک یونجه، ویروس موزائیک لوبیا و …) را کنترل میکند.

نمایندگی فروش روغن ولک

روغن ولک تولید شده توسط شرکتها بر اساس نیاز در مناطق مختلف در دسترس قرار می گیرد. نمایندگان فروش با هدف تامین روغن ولک در انواع بسته بندی در اختیار کشاورزان ایجاد شده اند. با توسعه و پیشرفت ارتباطات به راحتی می تون با تولیدکنندگان و عاملین فروش آن ارتباط برقرار کرد. نمایندگان تولید کنندگان به صورت متمرکز از دفتر فروش مرکزی سیاستهای خود را تدوین و نسبت به فروش روغن ولک اقدام ممی نمایند.

تولید روغن ولک

خرید اینترنتی روغن ولک

افزایش مصرف و نیاز به تامین به موقع آن موجب شده تا تولیدکنندگان این امر را مورد توجه قرار دهند. بر این اساس اقدام به ایجاد سامانه های فروش اینترنتی کردند. همچنین نمایندگی هایی به منظور خرید اینترنتی روغن ولک برای مصرف کنندگان ایجاد کردند. این امر در خصوص رفع نیاز مصرف کنندگان بسیار مورد توجه قرار گرفت. تاجایی که سامانه های فروش محصولات کشاورزی خصوصاً روغن ولک ایجاد شد. در نظر داشته باشید که خرید مطمئن تنها از تولیدکنندگان یا نمایندگان انها انجام می پذیرد. لذا توصیه می شود که با نمایندگان معتبر تولید کنندگان تماس حاصل فرمائید.

دقت داشته باشید که نمایندگان معتبر صرفاً محدود به فروش یک برند خاص و معتبر اقدام می کنند. برای خرید مطمئن و با قیمت مناسب فقط به فروشندگان معتبر در اینترنت مراجعه کنید. یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید اینترنتی سم و کود
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند.

سم سازی