خرید اینترنتی روغن ولک (روغن امولسیون شونده) و فروش آن در ایران

روغن ولک نقش مهمی در کنترل آفات دارد. ازجمله در کنترل آفات گلخانه ای، سبزیجات، درختان میوه و زینتی مورد استفاده قرار میگیرد. شپشک ها،  سپردار ها،  شته ها و کنه ها جزو این آفات می باشند. امروزه خرید اینترنتی روغن ولک به سادگی امکان پذیر است و مزایایی جالبی نسبت به روشهای قدیمی دارد. برای تهیه روغن ولک مرغوب و ارزان با شماره های درج شده تماس بگیرید. در انتخاب روغن ولک رعایت برخی نکات ضروری میباشد.

خرید اینترنتی روغن ولک

روغن ولک

این روغن حاصل از تقطیر نفت خام و در فرآیند تصویه می باشد.ترکیب آن 80% روغن 18% آب و 2% امولیسیفایر است. این ترکیب به منظور کنترل بسیاری از آفات بکار می رود.  استفاده امولسیون روغن و آب کارایی آن را به مراتب افزایش می دهد. این محلول برای پستانداران و پرندگان ضرری نداشته و صرفاً برای کنترل حشرات استفاده می شود.

بسته بندی روغن ولک

مصرف روغن ولک

محلول روغن ولک را به راحتی می توان استفاده کرد.پس از روغن پاشی سریعاً روی گیاه پخش شده و و باقیمانده ای ندارد. بدلیل خاصیت هیدرو کربنی توسط باکتری ها تجزیه شده و هیچکونه خطری برای محیط زیست ندارد. چونکه اثر گذاری آن بسورت پاشش مستقیم روی آفت است، تا زمانی که مستقیماً روی حشرات مفید پاشیده نشود آسیب وارد نمی آورد.

نحوه استفاده از روغن ولک

اثرگذاری روغن ولک

روغن ولک بطور مستقیم روی آفات اثر می گذارد. بدین صورت که بعد از پاشش بر روی آفت در هر مرحله از زندگی(تخم،لارو، شفیره، حشره بالغ) لایه روغنی روی آفت ایجاد می کند. این امر باعث میشود که کلیه منافذ روی حشره مسدود شود. بسته شدن منافذ مانع تنفس آفت در هر مرحله از زندگی می شود و باعث خفه شدن آن می شود.

بیشتر بخوانیم  خرید اینترنتی سم و کود کشاورزی

از روغن ولک در کنترل آفاتی مانند  انواع کنه ها، شپشکها، شته ها، پسیلها، زنجره ها و زنجرکها، مگس سفید گلخانه، مینوز، لارو پروانه ها و… می توان استفاده کرد.

حمل روغن ولک

همچنین استفاده آن روی درختان میوه و آجیلی ،انگور، مرکبات، سبزیجات و گیاهان گلخانه ای، محصولات زراعی و گیاهان زینتی میتوان آفات آن را کنترل کرد.ضمن اینکه روغن ولک گیاه را با یک لایه نازک هیدروکربنی می پوشاند. اینکار مانع رشد برخی قارچها می شود. قارچ لکه چربی مرکبات، قارچ سیگاتوکای موز و قارچ مولد سفیدک حقیقی انگور با این روغن مهار می شود. همچنین روغن ولک کاهش بیماریهای ویروسی که بوسیله شته ها و بطریقه ناپایا منتقل می شوند (مثل ویروس موزائیک خیار، ویروس موزائیک یونجه، ویروس موزائیک لوبیا و …) را کنترل میکند.

نمایندگی فروش روغن ولک

روغن ولک تولیدی توسط شرکتها بر اساس نیاز در مناطق مختلف در دسترس قرار می گیرد. نمایندگان فروش با هدف تامین روغن ولک در انواع بسته بندی در اختیار کشاورزان ایجاد شدند. با توسعه و پیشرفت ارتباطات به راحتی می تون با تولیدکنندگان و عاملین فروش آن ارتباط برقرار کرد. نمایندگان تولید کنندگان به صورت متمرکز از دفتر فروش مرکزی سیاستهای خود را تدوین و نسبت به فروش روغن ولک اقدام می نمایند.

تولید روغن ولک

خرید اینترنتی روغن ولک

افزایش مصرف و نیاز به تامین به موقع آن موجب می شود تا تولیدکنندگان این امر را مورد توجه قرار دهند. بر این اساس اقدام به ایجاد سامانه های فروش اینترنتی کردند. همچنین نمایندگی هایی به منظور خرید اینترنتی روغن ولک برای مصرف کنندگان ایجاد کردند. این امر در خصوص رفع نیاز مصرف کنندگان بسیار مورد توجه قرار گرفت. تاجایی که سامانه های فروش محصولات کشاورزی خصوصاً روغن ولک ایجاد شد. در نظر داشته باشید که خرید مطمئن تنها از تولیدکنندگان یا نمایندگان انها انجام می پذیرد. لذا توصیه می شود که با نمایندگان معتبر تولید کنندگان تماس حاصل فرمائید.

بیشتر بخوانیم  کارخانه تولید سولفات آمونیوم بسته بندی

دقت داشته باشید که نمایندگان معتبر صرفاً محدود به فروش یک برند خاص و معتبر اقدام می کنند. برای خرید مطمئن و با قیمت مناسب فقط به فروشندگان معتبر در اینترنت مراجعه کنید. یا با شماره های موجود تماس بگیرید.

خرید اینترنتی سم و کود
Rate this post

Originally posted 2020-02-05 14:02:34.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما