خرید آبامکتین 8/1% و فروش فوق العاده آن در کشور

اگر قصد خرید آبامکتین 8/1% را دارید بهتر است بدانید یک حشره کش قوی و سمی در دسته سموم نفوذی و غیر سیستمیک می باشد که با تاثیر گوارشی روی حشرات و کنه باعث فلج شدن آنها می گردد.

سم آبامکتین چیست؟

آبامکتین یک داروی ضدپارازیتیک است که برای درمان عفونت های پارازیتیک استفاده می شود. این دارو در درمان بسیاری از بیماری هایی که به وسیله پارازیت ها ایجاد می شوند، موثر است.

آبامکتین ابتدا در دهه 1970 میلادی از یک باکتری به نام Streptomyces avermitilis جدا شد و در سال 1981 برای اولین بار به عنوان داروی ضد پارازیتیک در دامپزشکی استفاده شد. سپس در سال 1987، این دارو برای درمان بیماری راکمن هملوکس در انسان ها تایید شد.

آبامکتین یکی از انواع سم کشاورزی است که با تاثیر بر روی سیستم عصبی پارازیت ها عمل کرده و باعث جلوگیری از فعالیت آنها می شود. عوارض جانبی این دارو ممکن است شامل سردرد، خستگی، تهوع، استفراغ و درد شکمی باشد، اما این عوارض معمولاً از طریق تغییر دوز دارو بهبود می یابند.

آبامکتین برای درمان بسیاری از بیماری هایی که توسط پارازیت ها ایجاد می شوند، مفید است. برخی از این بیماری ها شامل درمان سوسکی، روماتیسم لایم، راکمن هملوکس، درماتیت حاد و انواع دیگر عفونت های پوستی است. با این حال، باید توجه داشت که در هر مورد، نوع دقیق بیماری و میزان واکنش بدن به دارو تعیین کننده استفاده از آن است، بنابراین قبل از استفاده از این دارو باید با پزشک خود مشورت کنید.

سم آبامکتین چیست

سم آبامکتین طلایی

سم آبامکتین طلایی یا همان Golden staph آبامکتین مقاوم به مقدار قابل توجهی نسبت به داروهای ضد پارازیتیک مانند آیورمکتین و موکسیدکتین است. این سویه از باکتری استافیلوکوکوس آورئوس از انواع مقاومت به داروهای ضدعفونی کننده محسوب می‌شود.

در حال حاضر، سم آبامکتین طلایی یکی از انواع اصلی عامل عفونی در بیماری‌های خطرناکی مانند سپتی‌سمی و پنومونی شده است. این سم قادر است با نفوذ به داخل بافت‌های بدن، ایجاد عفونت و بیماری را تسریع کند و در صورت عدم درمان، می‌تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی شود.

برای درمان عفونت‌های سم آبامکتین طلایی، معمولاً از داروهای ضدعفونی کننده با طیف گسترده مانند وانکومایسین، سفتریاکسون، سفتازیدیم و کلیندامایسین استفاده می‌شود. اما به دلیل مقاومت قابل توجه سم آبامکتین طلایی، درمان عفونت‌های ایجاد شده توسط این باکتری بسیار دشوار است و در برخی موارد نیاز به درمان بیش از یک نوع دارو دارد.

در کل، سم آبامکتین طلایی یک عامل عفونی خطرناک است که نیازمند تشخیص و درمان سریع و موثر است. از طرفی، برای پیشگیری از این بیماری، اهمیت بهداشت شخصی و اجرای مناسب پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های بیمارستانی و عمومی بسیار حائز اهمیت است.

فروش فوق العاده آبامکتین 8/1% در کشور

 فروش و پخش آبامکتین 8/1 % در بسته بندی های 1 لیتری، نیم لیتری، 250 سی سی و 60 سی سی در بازار موجود می باشد.

برای هر بار مصرف به مقادیر زیاد لازم است

 • 6/0 ليتر در هكتار عليه مينوز سبزي و صيفی
 • cc20 + cc 250 روغن در 100 ليتر آب براي يك نوبت سمپاشي عليه كنه زنگ مركبات 

خرید آبامکتین 8/1% عمده را می توان از مراکز سموم کشاورزی تهیه کرد.

همچنین با مراجعه به وب سایت های فروش اینترنتی می توان این محصول را به راحتی در تهران و شهرستان ها سفارش داد

قیمت سم آبامکتین طلایی در فروشگاه‌های کشاورزی ۵۷۰۰۰۰ ریال می‌باشد (این رقم قابل تغییر است)

خریداران آبامکتین 8/1% در تهران

چه کسانی نیاز به خرید سم آبامکتین 8/1% دارند؟

کشاورزان، باغداران، و کلیه کسانی که به پرورش محصولات گلخانه ای مشغول هستند ممکن است با آفت و کنه در گیاهان خود روبرو شوند،  یکی از راه های مقابله یا این آفات استفاده از سم ها و آفت کشها می باشد

خریداران آبامکتین 8/1% در تهران و شهرستان ها با توصیه گیاه پزشکی می توانند این سم را از فروشگاههای سموم کشاورزی تهیه کنند.

خرید-سم-آبامکتین

سم آبامکتین برای پسته

سم آبامکتین یک مبتلایی است که درختان پسته را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می‌تواند به طور جدی بر محصولات پسته‌ای تأثیر بگذارد. این سم از طریق یک کرم ریشه‌خوار به نام “کرم ریشه‌خوار پسته” به درختان پسته نفوذ می‌کند و باعث خسارت بر روی ریشه‌ها و ساقه‌های آنها می‌شود. این باعث کاهش رشد درخت پسته، برگرداندن رنگ سبز آنها به رنگ قهوه‌ای و حتی مرگ درختان می‌شود.

برای کنترل سم آبامکتین در درختان پسته، معمولاً از روش‌های شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده می‌شود. از جمله این روش‌ها، کاشت درختان مقاوم به سم آبامکتین، استفاده از کودهای آلی و کنترل آبیاری مناسب است.

علاوه بر این، برای پیشگیری از انتقال سم آبامکتین از یک درخت به درخت دیگر، باید از ابزارهایی که ممکن است با سم آبامکتین آلوده شده باشند، مثل ابزار برش و برگیرنده استفاده کرد. همچنین برای کاهش خطر انتقال سم آبامکتین در محیط پسته‌ای، باید مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی موجود در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داد.

در کل، کنترل سم آبامکتین در درختان پسته بسیار حائز اهمیت است و باید از روش‌های مناسب برای کاهش خطر ابتلا به این بیماری استفاده شود.

کشور های وارد کننده آبامکتین 8/1 %

تولید آبامکتین 8/1 % در کشور ترکیه صورت میگیرد که ایران نیز یکی از وارد کننده های این سم می باشد

شرکت های مختلفی واردات و پخش این سم را به عهده دارند از جمله

 • شرکت آریا شیمی
 • شرکت گل سم و گیاه
 • شرکت سینجنتا
 • شرکت سم آوران ایلیا
 • شرکت زرین سم

وارد-کننده-آبامکتین

موارد استفاده آبامکتین 8/1%

از سم آبامکتین 8/1 % را بايد پس از حل کردن با آب در سمپاش به صورت ذرات ریز روی گیاه به طوری پاشید که در همه برگهای گیاه پخش شود، بایستی دقت شود سم از روی برگها جاری نشود

برای جلوگیری از مقاوم شدن گیاه در سال بیشتر از سه بار سمپاشی نکنید

آفاتی نظیر انواع كنه ، تريپس و مگس مينوز، مگس و پروانه مينوزبرگ، شته، تريپس و مگس سفيد و .. در گیاهان زیر را میتوان با استفاده از سم آبامکتین آفت کشی نمود

 • مركبات
 • پنبه
 • گياهان زينتي و درختچه هاي غير مثمره
 • بادام، گردو، سيب، گلابي، انگور
 • سيب زميني و گوجه فرنگي

آبامکتین به برگ گیاه نفوذ نموده و پس از تغذیه حشرات از گیاه وارد بدن آنها شده و با تماس در سیستم گوارشی حشرات باعث مرگ آنها می شود

برای تاثیر بیشتر آفت کش بهتر است خرید آبامکتین 8/1% جهت سمپاشی تکرار شود.

حداکثر سمپاشی برای :

 • گیاهان گلخانه ای 4 تا 6 بار
 • گل های زینتی بدون محدودیت
Rate this post

Originally posted 2019-10-31 13:17:04.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما