خانه / سولفات آمونیوم / تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی

سولفات آمونیوم نوعی ماده شیمیایی است که به صورت طبیعی در معادن و به صورت مصنوعی در شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی تولید می شود. این ماده کاربرد های وسیعی در صنایع مختلف دارد و دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی می باشد.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی برای جلب رضایت و جذب مشتریان و خریداران بیشتر اقدام به تولید بهترین و با کیفیت ترین آمونیوم سولفات نموده اند که دارای استاندارد های داخلی و بین المللی و تاییدیه های لازم از مراجع مربوطه است.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم بسته بندی

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم کشاورزی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع سولفات آمونیوم کشاورزی کدامند؟ همان طور که گفته شد سولفات آمونیوم یک ماده شیمیایی است که کاربرد های فراوانی در صنعت های مختلف دارد. سولفات آمونیوم کشاورزی یکی از کاربرد های این محصول می باشد که خود دارای انواع گوناگونی است.

از انواع سولفات آمونیوم کشاورزی با کیفیت می توان به سولفات گرانوله اشاره نمود. این نوع از سولفات آمونیوم دارای مواد معدنی بسیار مفید می باشد که شامل هیدروژن، گوگرد، ازت و… است. این ماده که به عنوان کود در مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از بهترین و عالی ترین کود های شیمیایی با کمترین ضرر ممکن به محیط زیست و خاک می باشد و موجب افزایش و بهبود عملکرد گیاهان می شود.

از دیگر انواع سولفات آمونیوم کشاورزی می توان به سولفات آمونیوم با ترکیب نیتروژن اشاره نمود. این نوع از سولفات در کشاورزی به عنوان حشره کش و از بین برنده علف های هرز و قارچ های سمی و خطرناک استفاده می شود و با استفاده از این ماده می توان تا حدود زیادی جلوی از بین رفتن گیاهان را گرفت.

قیمت انواع سولفات آمونیوم بسته بندی

قیمت انواع سولفات آمونیوم بسته بندی قیمت سولفات آمونیوم بسته بندی در انواع مختلف بستگی عوامل متعددی نظیر نوع و کیفیت مواد به کار رفته در تولید آن، شرکت و برند تولیدی، میزان عرضه و تقاضا، نوع بسته بندی و… دارد و با توجه به نوسانات بازار به قیمت های مختلف به فروش می رسد.

البته عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت سولفات آمونیوم نیز دخیل می باشند که می توان به حمل و نقل محصول، عامل ها و مولفه های تولید، میزان صادرات و فروش در بازار های بین المللی، میزان واسطه ها در زمان توزیع و عرضه و غیره اشاره نمود و مجموع تمام پارامتر های ذکر شده تعیین کننده قیمت انواع سولفات آمونیوم می باشد.

امروزه تولید کننده این محصول برای اطلاع مشتریان از قیمت انواع سولفات آمونیوم اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است. در این فروشگاه مجازی انواع سولفات عرضه شده و تمام مشخصات محصول از جمله قیمت درج شده تا مشتریان و خریداران با اطلاع و آگاهی آن را سفارش و خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی