خانه / کود کشاورزی / تولید نیترات پتاسیم طبیعی کیلویی

تولید نیترات پتاسیم طبیعی کیلویی

افزایش روز افزون جمعیت بشری و دخل و تصرف در زمین های کشاورزی سبب شده که روز به روز بر جمعیت افزوده و از طرف دیگر از وسعت زمین های قابل کشت کاسته شود. همین امر سبب می شود که از زمین های کشاورزی بدون استراحت دادن پیوسته استفاده شود. که این امر سبب می شود خاک با کمبود مواد غذایی روبرو گردد. در اینجا با ورود کودهای شیمیایی همچون نیترات پتاسیم طبیعی و تامین مواد غذایی مورد نیاز خاک، بسیاری از این کمبودها را رفع کردند و عملیات کودپاشی همیشه نجات بخش در صنعت کشاورزی بوده و هست. یکی از پرکاربردترین کود طبیعی برای افزایش کیفی رشد گیاهان نیترات پتاسیم طبیعی است.

  استفاده کود نیترات پتاسیم در کشاورزی

از جمله کود پرکاربرد در صنعت کشاورزی کود نیترات پتاسیم است که به دلیل دارا بودن دو عنصر مغذی و پر مصرف نیتروژن و پتاسیم ضروری برای رشد بهتر گیاه می باشد. این کود قابلیت حل شدن در آب را دارد و در رشد رویشی گیاه، بهبود کیفی محصولات تولیدی، افزایش مقاومت گیاهان به خشکی،شوری ، آفات و بسیاری از بیماری های گیاهی تاثیر مثبتی دارد.

نیترات پتاسیم طبیعی به صورت طبیعی در دیواره غارها وجود دارد و به عنوان ماده معدنی طبیعی از آن یاد می شود که شامل سه عنصر پتاسیم، نیتروژن و اکسیژن می باشد که امروزه در صنعت کشاورزی بسیار درخشان عمل کرده و بیشترین کاربرد را دارد  و در هر مرحله از رشد گیاه می توان از این کود پرکاربرد استفاده کرد.

مهمترین مزایای ذکر شده برای نیترات پتاسیم می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • حلالیت بالا
  • به دلیل وجود پتاسیم در افزایش گلدهی نقش مهمی دارد
  • قابل استفاده بودن در انواع سیستم های آبیاری
  • افزایش کیفیت در ذخیره و حمل و نقل
  • افزایش عمر مفید محصولات کشاورزی
  • کاهش اختلالات فیزیولوژیکی

قیمت نیترات پتاسیم طبیعی در بازار

خوشبختانه امروزه تولید نیترات پتاسیم توسط برخی از شرکت های تولید و عرضه کننده کودها و تجهیزات کشاورزی صورت می گیرد. بهتر است که خرید نیترات پتاسیم طبیعی  حتما از فروشگاه های معتبر صورت گیرد که از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان خاطر داشته باشیم.

خرید پتاسیم نیترات هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی صورت می گیرد. در خرید نیترات پتاسیم کیلویی با هر مقدار که مدنظر باشد برای کاربرد در کشاورزی و یا صنعت می توان مقدار مورد نیاز خود را درخواست داد . قیمت نیترات پتاسیم طبیعی بسته به نوع بسته بندی، شرکت تولید کننده، میزان حلالیت آن و نوع دانه بندی متغییر است. تقاضا برای خرید این ماده نه تنها در کشاورزی بلکه در صنایع دارویی، صنایع غذایی، صنعت و … هم بالا است هر چند که به عنوان کود بیشتر برای ما شناخته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی