خانه / شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی / بزرگترین شرکت کود کامل برنج

بزرگترین شرکت کود کامل برنج

بزرگترین شرکت کود کامل برنج؛ کود کامل برنج را به صورت پودر و مایع به بازار عرضه می‌کند. برنج یکی از اقلام غذایی مردم جهان است و بیش از نیمی از مردم کره زمین؛ به خوردن برنج علاقه دارند. از این رو تولید این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت تولیدی کود برنج

به دلیل شرایط خاص رشد این گیاه؛ تغذیه گیاه برنج بسیار مهم است. یکی از موادی که برای تغذیه برنج مفید است ازت موجود در کود می‌باشد. فایده کود برنج  باعث زیاد شدن سرعت رشد گیاه؛ شادابی و سرسبزی رنگ بوته ها؛ افزایش رشد ریشه برنج می‌شود. کمبود این عنصر در کود برنج باعث پیری برگ گیاه می‌شود و در شرایط نامساعد جوی مقاومت گیاه را کاهش می‌دهد. از آنجایی‌که کاشت برنج به آب فراوانی نیاز دارد؛ کاشت و برداشت این محصول در شمال کشورمان صورت می‌گیرد. 

کود کامل برنج

فواید اصلی کود کامل برنج 

این کود منبع تغذیه مهمی برای رشد و نمو گیاه می‌باشد. با اضافه کردن دو لیتر کود مایع در هزار لیتر آب در مزارع برنج؛ زمانی که کشاورزان مرحله پنجه زنی هستند تاثیر به‌سزایی در سرعت رشد و شادابی ساقه های گیاه دارد. این کود در مرحله خوشه‌دهی و ساقه‌دهی نیز به مزارع برنج اضافه می‌شود. بسته بندی این کود به صورت بطری یک لیتری می‌باشد.

شما می‌توانید از فروشنده کود برنج؛ خرید خود را حضوری یا اینترنتی انجام دهید. بزرگترین شرکت کود کامل برنج؛ با تولید این کود؛ کمک شایانی به کشاورزان شمال کشورمان کرده است تا آنها بتوانند محصولات خود را  به بهترین نحو تولید کنند. فسفر و پتاسیم موجود در کود فوائد زیادی برای گیاه برنج دارد. کمبود فسفر باعث کم شدن تعداد برگ و خوشه برنج؛ کند و توقف رشد برنج می‌شود. اگر کمبود فسفر زیاد باشد دانه های برنج پوک می‌شود. 

فروشنده بهترین کود کامل برنج 

کود کامل برنج مایع

میزان مصرف یکی دیگر از کودهای کامل برنج که به صورت مایع می‌باشد و استفاده از آن باعث تولید برنج مرغوب می‌شود؛ کود آبیاری است. این کود چهار تا شش لیتر؛ در یک هکتار ریخته می‌شود که زمان آن پس از منتقل کردن نشاء از خزانه می‌باشد. بزرگترین شرکت کود کامل برنج؛ زمان مصرف این کود را پس از انتقال از خزانه؛ به ساقه رفتن گیاه برنج؛ پس از آن زمان به خوشه رفتن و مرحله آخر زمان دانه‌بندی برنج را از زمان‌های استفاده از این کود عنوان کرده است. در بازار کودهای مختلفی زیادی هستند که به صورت کود آبیاری و محلول در آب می‌باشد. شما می‌توانید از فروشنده بهترین کود کامل برنج؛ این کود با کیفیت و آنالیز را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

سم سازی