بزرگترین شرکت کود کامل برنج تولید و پخش عمده

بزرگترین شرکت کود کامل برنج را به صورت پودر و مایع به بازار عرضه می‌کند. برنج یکی از اقلام غذایی مردم جهان است و بیش از نیمی از مردم کره زمین؛ به خوردن برنج علاقه دارند. از این رو تولید این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت تولیدی کود برنج

به دلیل شرایط خاص رشد گیاه برنج، تغذیه آن بسیار حیاتی است. یکی از مواد مفید برای تغذیه برنج، ازت موجود در کود می‌باشد. کود کامل، با فراهم کردن این عنصر مغذی، باعث افزایش سرعت رشد گیاه، افزایش شادابی و سرسبزی بوته‌ها، و تقویت رشد ریشه‌های برنج می‌شود. کمبود این عنصر مغذی در کود، باعث پیری برگ‌های گیاه می‌شود و در شرایط آب‌وهوایی نامساعد، مقاومت گیاه را کاهش می‌دهد. از آنجایی که کاشت برنج به آب فراوانی نیاز دارد، این محصول به طور اصلی در مناطق شمالی کشور کشت می‌شود.

کود کامل برنج

فواید اصلی کود کامل برنج 

این کود منبع تغذیه مهمی برای رشد و نمو گیاه می‌باشد. با اضافه کردن دو لیتر کود مایع در هزار لیتر آب در شالیزار؛ زمانی که کشاورزان مرحله پنجه زنی هستند تاثیر به‌سزایی در سرعت رشد و شادابی ساقه های گیاه دارد. این کود در مرحله خوشه‌دهی و ساقه‌دهی نیز به شالیزار اضافه می‌شود. بسته بندی این کود به صورت بطری یک لیتری می‌باشد.

فواید اصلی کود کامل برنج 

شما می‌توانید از فروشندگان کود کشاورزی، خرید خود را به صورت حضوری یا از طریق اینترنت انجام دهید. بزرگترین شرکت تولید کننده کود کامل، با ارائه این محصول، به کشاورزان مناطق شمالی کشور کمک فراوانی نموده است تا بتوانند محصولات خود را با کیفیت بالا تر تولید کنند. فسفر و پتاسیم موجود در این کود، فواید زیادی برای گیاه دارد. کمبود فسفر باعث کاهش تعداد برگ‌ها و خوشه‌های برنج، ایجاد کندی و توقف رشد آن می‌شود. در صورتی که کمبود فسفر زیاد باشد، دانه‌های برنج به شکل پوک و ضعیف شکل می‌گیرند.

بیشتر بخوانیم  قیمت انواع کود کشاورزی شیمیایی

فروشنده بهترین کود کامل برنج 

کود کامل برنج مایع

این کود، یکی از کودهای کامل مایع است که باعث تولید برنج با کیفیت می‌شود. مصرف این کود، بین چهار تا شش لیتر در هکتار زمین است و معمولاً پس از انتقال نشاء از خزانه صورت می‌گیرد. زمان به کارگیری آن از لحظه رشد ساقه‌های برنج شروع شده و تا زمان خوشه‌بندی و در نهایت دانه‌بندی ادامه می‌یابد. در بازار، انواع مختلفی از کودهای آبیاری و محلول در آب در دسترس هستند. برای خرید، می‌توانید از فروشندگان معتبر مانند الیساکود قیمت مناسب را استعلام کرده و اقدام به خرید نمایید.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2020-09-22 21:48:31.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما