بازرگانی فروش سولفات آمونیوم پسته

پسته از جمله خشکبار بسیار محبوب بوده که کشور ما در تولید این محصول جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. تمامی خشکبار اعم از پسته، جهت رشد و پرورش نیاز به کود دارد. از جمله این کود های بسیار پر کاربرد، سولفات آمونیوم است.

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم پسته، این محصول را به صورت بسته بندی های گوناگون در اختیار کشاورزان و باغداران عزیز با کیفیتی بسیار بالا قرار می ‌دهد که دارای نشان استاندارد و تاییدیه بین المللی بوده است.

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم پسته

از خصوصیات سولفات آمونیوم گرانوله چه می دانید؟

از خصوصیات سولفات آمونیوم گرانوله چه می دانید؟ سولفات آمونیوم، محصولی شیمیایی برای کشاورزی بوده که انواع مواد معدنی در خود دارد و باعث پرورش و رشد انواع گیاهان و درختان می شود. استفاده از این کود باعث می شود که ph خاک به حالت متعادل برسد و از حالت قلیایی بودن که برای گیاهان بسیار مضر است، در آید.

عمده ترین مصرف سولفات آمونیوم گرانوله در زمین های کشاورزی و باغداری است. این کود شامل ترکیبات گوگرد، سدیم و کلسیم است که مهمترین ویژگی آن حلال بودن بالا در آب است که به راحتی به خاک و ریشه نفوذ می کند.

همچنین به دلیل خاصیت اسیدی از حالات قلیایی بودن خاک جلوگیری می کند. این کود با توجه به اینکه مواد معدنی همچون ازت و نیتروژن بسیار بالایی که در خود دارد، خاک را به خوبی تغذیه کرده و باعث بهبود رشد گیاهان می گردد.

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات این سولفات گرانوله، قابل استفاده در تمام محصولات زراعی همچون سبزی، مرکبات، برنج، پسته، گندم و غیره می باشد که بسیار مناسب برای ترکیب با سایر کودها است.

خصوصیات مثبت این کود بسیار بالا است و طبق تحقیقات انجام شده در زمین ها و محصولات کشاورزی که از سولفات آمونیوم گرانوله در آن استفاده شده، تولید آنها بیشتر بوده است.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم پسته

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم پسته با توجه به اینکه امروزه کود سولفات آمونیوم به عنوان یک ماده اولیه در کشاورزی شناخته می شود، استفاده از این آن بسیار زیاد است و به همین دلیل کشاورزان و باغداران سعی می کنند این محصول را به روش راحت و آسان خریداری نمایند.

در واقع خرید سولفات آمونیوم بدون هیچگونه واسطه کمک می کند که خریدار با تولیدکننده این محصول به راحتی در ارتباط باشد و محصول مورد نظر را از لحاظ کیفیت و قیمت ارزیابی نماید.

کیفیت محصول زمانی که از شرکت تولیدی به صورت مستقیم عرضه شود، به دلیل دست نداشتن واسطه ها همانطور باقی مانده و از لحاظ قیمت بسیار مناسب و ارزان است.

اگر شما عزیزان هم در زمینه تولید پسته و سایر محصولات کشاورزی فعالیت دارید و به دنبال کودی که دارای تاییدیه و استانداردهای لازم هستید، پیشنهاد می کنیم که این محصول را به صورت بسته بندی های گوناگون از طریق فروش اینترنتی که این فروشگاه در اختیار شما عزیزان نهاده، خرید خود را انجام دهید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما