خانه / کود کشاورزی / کود اوره / بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول یک نوع کود شیمیایی می باشد که حاوی مقدار زیادی نیتروژن می‌باشد یعنی اینکه چیزی حدود ۴۶ درصد نیتروژن در این کود موجود می باشد و به همین خاطر به عنوان یک منبع سرشار از نیتروژن شناخته شده است. شکل ظاهری این کود، به صورت دانه های بلوری شکل و سفید رنگ می باشد که از ترکیب آمونیاک و دی اکسید کربن تشکیل شده‌اند.

بررسی خواص کود اوره گرانول

از خواص کود اوره گرانول می توان به این اشاره کرد که به دلیل وجود مقدار بسیار زیادی نیتروژن در این کود که به کود اوره ازت ۴۶% نیز مشهور شده است  می‌تواند باعث رشد سریع و تقویت گیاهان و درختان شود.

کود اوره ازت ۴۶%  یا همان کود گرانول، میزان حلالیت بالایی دارد و به راحتی در اب حل می‌شود و علاوه بر اینکه جذب خاک می شود، می‌تواند از طریق شاخ و برگ گیاهان نیز جذب شود.این کود، علاوه بر اینکه بر میزان رشد گیاهان تاثیر دارد می‌تواند باعث شود که این گیاهان و درختان هر سال ثمر بهتری بدهند.

مصرف  کود اوره ازت ۴۶% به شکل محلول پاشی و تزریق به خاک صورت می‌گیرد که بهترین راه مصرف این است که آن را به خاک تزریق کنیم تا از این طریق نیتروژن موجود در آن جذب خاک و نهایتاً جذب گیاهان و درختان شود.

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

این کود برای بیشتر محصولات کشاورزی مثل درختان مرکبات، توت فرنگی، گندم، انار،ذرت، زعفران و … قابل استفاده می‌باشد که زمان مصرف برای هرکدام متفاوت است و باید طبق دستور انجام بگیرد.

قیمت بهترین کود اوره لرستان

همانطور که در جریان هستید، از یک سال قبل، امکان خرید اکثر محصولات و مواد و وسایل لازم و ضروری در زندگی، به صورت حضوری و سنتی، تقریبا سخت و تقریبا غیرممکن شده است و به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا اکثرا خرید ها به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌گیرد. بنابراین در این میان جهت دسترسی بهتر و آسانتر، مرکز فروش کود اوره لرستان نیز اقدام به فروش کودهای شیمیایی خود جهت استفاده در بخش کشاورزی به صورت اینترنتی کرده است که خریداران محترم می توانند جهت تهیه کود اوره گرانول با کیفیتی مطمئن و قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی این مجموعه اقدام کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش کود اوره دانه ریز سفید

با توجه به تقاضای بالا برای خرید کود اوره روز به روز تولید این کود در ایران بالا می رود به گونه ای که ایران در زمینه صادرات این کود درخشان عمل کرده است و کود تولیدی به دو صورت اوره دانه ریز و اوره دانه درشت تولید می شود که کود اوره دانه ریز بیشتر در موارد صنعتی استفاده می شود.

سم سازی