بازار خرید کود اوره گرانول لرستان

کود اوره گرانول یک نوع کود شیمیایی می باشد که حاوی مقدار زیادی نیتروژن می‌باشد یعنی اینکه چیزی حدود ۴۶ درصد نیتروژن در این کود موجود می باشد و به همین خاطر به عنوان یک منبع سرشار از نیتروژن شناخته شده است. شکل ظاهری این کود، به صورت دانه های بلوری شکل و سفید رنگ می باشد که از ترکیب آمونیاک و دی اکسید کربن تشکیل شده‌اند.

بررسی خواص کود اوره گرانول

از خواص کود اوره گرانول می توان به این اشاره کرد که به دلیل وجود مقدار بسیار زیادی نیتروژن در این کود که به کود اوره ازت 46% نیز مشهور شده است  می‌تواند باعث رشد سریع و تقویت گیاهان و درختان شود.

کود اوره ازت 46%  یا همان کود گرانول، میزان حلالیت بالایی دارد و به راحتی در اب حل می‌شود و علاوه بر اینکه جذب خاک می شود، می‌تواند از طریق شاخ و برگ گیاهان نیز جذب شود.این کود، علاوه بر اینکه بر میزان رشد گیاهان تاثیر دارد می‌تواند باعث شود که این گیاهان و درختان هر سال ثمر بهتری بدهند.

بررسی خواص کود اوره گرانول

مصرف  کود اوره ازت 46% به شکل محلول پاشی و تزریق به خاک صورت می‌گیرد که بهترین راه مصرف این است که آن را به خاک تزریق کنیم تا از این طریق نیتروژن موجود در آن جذب خاک و نهایتاً جذب گیاهان و درختان شود.

کود اوره گرانول زمانی که به خاک تزریق شد اگر به صورت مناسب در خاک قرار نگیرد، به دلیل اینکه به شکل گاز درمی‌آید و به ماده آمونیوم بی کربنات تبدیل می شود، ممکن است به هدر رود بنابراین باید به خوبی به خاک تزریق و در آن کاملا مخلوط و محصور شود

بیشتر بخوانیم  تأمین کننده کود اوره ارومیه

این کود برای بیشتر محصولات کشاورزی مثل درختان مرکبات، توت فرنگی، گندم، انار،ذرت، زعفران و … قابل استفاده می‌باشد که زمان مصرف برای هرکدام متفاوت است و باید طبق دستور انجام بگیرد.

قیمت بهترین کود اوره لرستان

قیمت بهترین کود اوره لرستان

همانطور که در جریان هستید، از یک سال قبل، امکان خرید اکثر محصولات و مواد و وسایل لازم و ضروری در زندگی، به صورت حضوری و سنتی، تقریبا سخت و تقریبا غیرممکن شده است و به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا اکثرا خرید ها به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌گیرد. بنابراین در این میان جهت دسترسی بهتر و آسانتر، مرکز فروش کود اوره لرستان نیز اقدام به فروش کودهای شیمیایی خود جهت استفاده در بخش کشاورزی به صورت اینترنتی کرده است که خریداران محترم می توانند جهت تهیه کود اوره گرانول با کیفیتی مطمئن و قیمت مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی این مجموعه اقدام کنند.

Rate this post

Originally posted 2021-09-07 09:21:29.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما