ارسال مستقیم کود نیترات پتاسیم هلندی

کود نیترات پتاسیم هلندی یکی از بهترین،با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع کود ها برای استفاده کشاورزان به کار می رود که ساخت کشور هلند بوده و در تمام کارهای کشاورزی مانند:

 • سیستم آبیاری از قبیل کود آبیاری
 • قطره ای
 • بارانی
 • و … بسیار کاربرد دارد و بسیار مورد  استفاده مشتریان مهم واقع شده اند.

این نوع کود کشاورزی حاوی ازت 13% و پتاسیم 46% بوده که باید در آب به خوبی حل شده و مورد استفاده کشاورزان محترم قرار گیرد.

کیفیت بسیار عالی و چشم گیر این محصول توانسته مشتریان زیادی را جذب خودش کند

این محصول با تقویت خاک می تواند به بهبود رشد گیاه کمک زیادی بکند علاوه بر تقویت خاک،گیاه را نیز تقویت می کند و کشاورزان عزیز می توانند بهترین و مرغوب ترین محصولات کشاورزی  را با کیفیت بالا برداشت کنند و رضایت کاملی از این محصولات داشته داشته باشند.

ارسال مستقیم کود نیترات پتاسیم هلندی

فواید بیشمار کود نیترات پتاسیم هلندی

فواید بیشمار کود نیترات پتاسیم هلندیکشاورزان محترمی که از این نوع کود در کشاورزی و باغات استفاده می کنند توانسته اند از فواید بیشمار کود بهره مند شوند و روز به روز به کیفیت و سرعت کار کشاورزیشان بی افزایند.

از فواید بیشمار این کود می توان تعاریفی زیادی را به عمل آورد

برای مثال این کود می تواند با سایر کود های دیگر رابطه نزدیکی را برقرار کند و در کنار آن ها می تواند بهترین تامین کننده مورد نیاز گیاهان مختلف باشد

بیشتر بخوانیم  واردات بهترین کود نیترات پتاسیم هلندی

این نوع کود می تواند در رشد اولیه گیاه یعنی هنگام شکل گیری ریشه به گیاه کمک کند و در ضمن به میزان هیدروژنی که گیاه باید جذب کند گیاه را به خوبی تحت کنترل خودش در می اورد و سلامت گیاه که از همه چیز مهم است را به خوبی تضمین می کند.

از همه مهم تر PH  این کود بین 8/4-2/4 قرار دارد هم چنین مصرف این محصول به دلیل داشتن فسفر و پتاسیم کنار یک دیگر علاوه بر رشد گیاهان تاثیر داشته بلکه از انواع بیماری هایی که سلامت گیاه را به خطر می اندازند و در روند رشد گیاه تاثیر می گذارند جلو گیری می کند.

در واقع فواید بیشمار این کود را می توان در دو جمله خلاصه کرد.

 1. بهترین و موثر ترین کود در رشد گیاه و بازدهی زیاد،با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات
 2. بهترین و موثر ترین دارو برای جلو گیری از انواع آفت و بیماری ها

ارزان قیمت ترین کود نیترات پتاسیم هلندی

ارزان قیمت ترین کود نیترات پتاسیم هلندیارزان قیمت ترین کود ها را می توان از معتبر ترین نمایندگی ها یا حتی از فروشگاه های معتبر خریداری کرد.

با مراجعه مستقیم به نمایندگی ها نه تنها از کیفیت بالای محصولات بهره مند می شوید بلکه با ارزان ترین قیمت ها و حتی دارای مُهر تایید از طرف شرکت سازنده این محصولات را دریافت خواهید کرد و از مزایای چشم گیر این محصولات به خوبی بهره مند خواهید شد.

Rate this post

Originally posted 2020-05-10 00:17:02.

2

  • سلام روزبخیر
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس کارشناسان موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما