خانه / کود پلیت مرغی / ارسال فوری کود پلیت مرغی ارگانیک

ارسال فوری کود پلیت مرغی ارگانیک

ارسال فوری کود پلیت مرغی ارگانیک به نوع آن هم بستگی دارد که کودها با توجه به محتوای آنها طبقه بندی و بسته بندی می‌شوند که حمل و نقل آن آسان است و برای تهیه آن می‌توان از سایت های اینترنتی خرید کرد که ارسال آن به صورت فوری انجام می‌شود و همچنین می‌توان از نمایندگی های فروش کود محصول مورد نظر را با برند ها و بسته بندی و کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوت تهیه کرد.

ارسال فوری کود پلیت مرغی ارگانیک

خصوصیات بارز کود پلیت مرغی ارگانیک را بدانید

خصوصیات بارز کود پلیت مرغی ارگانیک را بدانیدکود پلیت مرغی یکی از کامل ترین نوع کود به حساب می‌آید، کود پلیت شده یعنی کودی که از ترکیب مواد خام کود با مواد دیگری برای بدست آوردن محصول مورد نظر ترکیب شده است.

 ترکیبی از کود مرغ و کود های دیگر که برای تقویت خاک مناسب است و شامل: مواد مغذی و مفید مثل آهن و… برای خاک می‌باشد.

کود پلیت مرغی به دلیل تغییراتی که در آن انجام شده، نسبت به سایر کودهایی که بدون سم و خالص است پر خاصیت تر است و دارای مواد مغذی بیشتری است.

این کود تاثیر منفی بر محیط زیست و خاک مورد استفاده ندارد و موادی که در درون این کود وجود دارد در هنگام بارندگی با باران از بین نمی‌رود.

کود پلیت مرغی به دلیل اینکه در آن بذر علف های هرز و مواردی که سبب بیماری می‌شود ندارد، باعث می‌شود محصول با کیفیت تر و بیشتری تولید شود.

این کود باعث می‌شود که آب در خاک بیشتر بماند و خاک رطوبت بیشتری حفظ کند و مواد عالی و مفیدی ک برای خاک در این کود وجود دارد سبب تیره شدن رنگ خاک و جذب انرژی بیشتر از خواص کود پلیت مرغی است.

از خصوصیات بارز کود: باعث افزایش چسبندگی در خاک های شنی و کاهش چسبندگی خاک های رسی و اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک و همچنین بهبود خصوصیات فیزیکی و شیمیایی و حاصلخیزی خاک می‌شود.

این کود از نظر اقتصادی نیز برای کشاورزان ارزانتر و به صرفه تر است.

کود پلیت مرغی ارگانیک را از کجا تهیه کنیم؟

کود پلیت مرغی ارگانیک را از کجا تهیه کنیم؟کود پلیت مرغی ارگانیک از سلامت بالاتری نسبت به سایر کودهای برخوردار است و با وجود اینکه این کود دارای عناصر با ارزشی است ولی با هزینه پایین تری تولید و در اختيار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

این کود را می‌توان در بسته بندی با وزن های مختلف مثلا بیست و پنج کیلو گرمی و گاهی به صورت فله تهیه کرد و قیمت آن بسته به میزان درخواست مشتری متفاوت است و بیشتر به صورت عمده عرضه می‌شود و قیمت آن بسته به کیفیتش متفاوت است و می‌توان آن را از سایت های فروش معتبر که قیمت های خود را ساعتی بروز رسانی می‌‌کنند تهیه کرد.

این کود را می‌توان به صورت مستقیم و حضوری و غیر حضوری از کارخانه های تهیه کود خریداری کرد که دارای گواهی ثبت و گواهی دامپزشکی می‌باشد.

برای خرید عمده و جزئی این کود ها باید به عمده فروشان و خرده فروشان کود مراجعه کرد و نمایندگان فروش کود مرغی در کشور ما همان نمایندگان فروش کود های دامی هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی