خانه / سولفات آمونیوم / ارائه کننده سولفات آمونیوم شیراز

ارائه کننده سولفات آمونیوم شیراز

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی می باشد که به عنوان کود در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های ارائه کننده سولفات آمونیوم شیراز توانسته اند بهترین نوع این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب اراده دهند. خریدار برای خرید این نوع محصول می تواند به صورت اینترنتی و حضوری اقدام به خرید این محصول کند.

ارائه کننده سولفات آمونیوم شیراز

خواص کود سولفات آمونیوم

خواص کود سولفات آمونیوم یک نوع عنصر پر مصرف توسط گیاهان ازت یا همان نیتروژن می باشد که باعث رشد و عملکرد بهتر گیاهان می شود، این عنصر در سولفات آمونیوم به فراوانی یافت می شود، با ما همراه باشید تا بتوانیم خواص کود سولفات را به صورت کامل ارائه دهیم:

  • بهتر است بدانید که سولفات آمونیوم دارای نیتروژن و گوگرد می باشد، نیتروژن موجود در این نمک برای رشد بهتر محصول، افزایش کیفیت، ثمردهی و بازدهی آن گزینه بسیار مهمی است.
  • عناصری مانند منگنز، آن، مس، روی و … با مصرف این کود به راحتی جذب گیاه می شوند و رشد بهتری دارد.
  • برای جلوگیری از قرمز شدن برگ ها و ریزش آن ها استفاده می شود.
  • برای افزایش رشد درختان و بر طرف شدن زردی برگ ها بسیار مفید است.
  • با این که ازت موجود در این کود نسبت به بقیه کودها کم تر است ولی در سولفات آمونیوم این ویژگی را دارد که از هدر رفتن آب جلوگیری کند و مهم تر از همه این که منبع بسیار خوبی برای گوگرد می باشد.

فروشنده سولفات آمونیوم شیراز

فروشنده سولفات آمونیوم شیراز شیراز یکی از شهر های اصلی تولید کود سولفات آمونیوم می باشد، این محصولات بعد از تولید از طریق شرکت های عرضه کننده به بازار های سراسر کشور ارسال می شوند، برای خرید این محصولات می توان به این مراکز در شیراز مراجعه نمود.

فروشنده سولفات آمونیوم باید مواردی را رعایت نماید تا بتواند نظر مشتریان زیادی را در داخل و خارج از کشور جذب کند، این موارد عبارت اند از:

  • یک فروشنده خوب باید بتواند با رعایت ادب و احترام کامل به تمام سوالات مشتری پاسخ دهند.
  • محصولات با کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهند و از دادن محصولات بی کیفیت خودداری کنند زیر این کار باعث جلب رضای مشتری و جذب اعتماد آن ها می شود.
  • متناسب با کیفیت کود مورد نظر از مشتری هزینه بگیرند و سپس بعد از خرید تمام نکات لازم را به مشتری ارائه دهند تا خریدار بتواند به درستی از این محصول استفاده کند و نتیجه لازم را ببیند.

اگر به حجم زیادی از این محصول نیاز دارید می توانید به صورت عمده و مستقیم اقدام نمایید، با این روش می توان با حذف واسطه ها در هزینه ها صرفه جویی کرد و با قیمت کم خرید مورد نظر را انجام داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سولفات آمونیوم ایرانی مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات همانگونه که از نام آن مشخص است برای درختان مرکبات استفاده می شود اما به صورت کلی استفاده از آن را می توان به حوزه کشاورزی محدود دانست. در واقع هر زمان که نیاز باشد تا شما از گوگرد استفاده نمایید، می توان این کود را تهیه نمود و بکار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

سم سازی