پخش انواع سولفات آمونیوم پسته

همان گونه که اطلاع دارید، سولفات آمونیوم با توجه به ساختار منحصر به فرد و خواص زیادی که دارد، از کاربرد بی نظیری در بخش های مختلف کشاورزی برخوردار می باشد. ریشه زایی را در درخت پسته بالا برده تا در نهایت محصول پایانی از نظر کیفی و کمی ارتقا پیدا نماید. پخش انواع سولفات آمونیوم پسته به شکل مستقیم از درب کارخانه انجام می شود تا مشتری هزینه کمتری را برای دست یابی به اقلام درخواستی خود پرداخت نموده باشد.

پخش انواع سولفات آمونیوم پسته

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم مایع

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم مایع سولفات آمونیوم مایع دارای ویژگی های درخشان زیادی است که سبب شده تا در عرضه جهانی از استقبال مطلوبی برخوردار باشد. در این مطلب به صورت مختصر به بررسی برترین گزینه ها اشاره خواهد شد:

  • استفاده آسان: یعنی دیگر نیازی به بکارگیری شیوه های سنتی نمی باشد. بلکه به کمک سم پاش های دقیق، می توان میزان مورد نظر را با آب ترکیب نموده و داخل محفظه سم پاش تعبیه نمود. به سرعت مایع را در تمام بخش های درخت پخش نموده و عملکرد مطلوبی را بر جای گذاشت.
  • تنظیم پی اچ خاک: شرایط رشدی لازم برای درخت پسته را فراهم نموده تا در موعد زودتر از سایرین میوه دهی نماید. در نتیجه باغبان سود آوری مطلوبی را از این بابت بدست می آورد.
  • مصرف کم انرژی گیاهی: در حقیقت مقدار کمی از انرژی گیاه را مصرف نموده و در عوض به صورت چندین و چند برابر در ریشه زایی اثر گذار خواهد بود.
  • آسان شدن جذب ریز مغذی ها: این کار را به کمک افزایش ریشه زایی انجام خواهد داد. با سایر عناصر موجود در خاک ترکیب شده و مواد مورد نیاز شیره آوندی را تهیه خواهد نمود.

صادر کننده سولفات آمونیوم کشاورزی

صادر کننده سولفات آمونیوم کشاورزی با توجه به درصد بالای بخش کشاورزی در سرزمین پهناور ایران اسلامی، شرکت های تولیدی همواره مقدار زیادی از کود و سم شیمیایی، در بخش های متفاوت راهی بازار هدف می نمایند. اضافی تولید، به منظور رونق اقتصادی به سمت مناطق حوزه خلیج فارس نظیر بحرین، قطر، امارات، یمن، لبنان و عراق و هم چنین افغانستان و پاکستان ارسال می شود.

صادرات سولفات آمونیوم داخل بسته بندی های استاندارد تعبیه شده تا به دور از هر گونه ایرادی در دسترس مشتری قرار بگیرد. ماندگاری زیادی داشته و در صورت نگهداری صحیح تا سال های سال، به دور از هر ایرادی سالم باقی خواهد ماند.

این محصول به خاطر ازت آمونیاک مناسبی که در خود جای داده است، از سایر نمونه های هم خانواده از ارزش اقتصادی بیشتری برخوردار می باشد. زیرا قابل تعمیم به گیاهان مختلفی بوده و سرعت رشد آنها را به خوبی ارتقا می دهد.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما