فروشگاه انواع سولفات آمونیوم کشاورزی

سولفات آمونیوم گندم یکی از نمک های غیر عالی به حساب می‌آید که در کشاورزی کاربرد بسیار گسترده و ویژه دارد. این محصول برای کاهش دادن ph در خاک های قلیایی بسیار موثر عمل می‌کند و موجب اسیدی تر شدن های کشاورزی می شود. فروشگاه انواع سولفات آمونیوم کشاورزی بخش گسترده ای از این محصول را برای کشاورزان و زمین های باغی و زراعی فراهم نموده است. جهاد کشاورزی نیز سعی نموده است تا این محصول را به صورت بسیار گسترده برای فروشگاه‌ های آن فراهم نماید.

فروشگاه انواع سولفات آمونیوم کشاورزی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گندم

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گندم این محصول جزو نمک های معدنی به حساب می‌آید و همانطور که قبلا دکر شد موجب کاهش خاصیت قلیایی خاک ها در زمین های زراعی می شود. گندم و جو نیاز به زمینی دارند که حالت قلیایی آن کمتر باشد تا به خوبی رشد کرده و محصول بدهند‌. اگر بخواهیم ویژگی های این محصول را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

  • از ویژگی های بارزی که این نوع محصول دارد این است که موجب تقویت خاک از لحاظ عنصر نیترات می شود. غلاتی مانند گندم و جو برای اینکه به خوبی رشد کنند به نیترات موجود در خاک نیاز دارند. به همین دلیل این محصول نیترات را در خاک تقویت کرده و همین مسئله نیز باعث تقویت هر چه بیشتر این گیاهان می شود.
  • این نوع کود علاوه بر اینکه موجب تقویت خاک از لحاظ عنصر نیتروژن می شود، حاوی گوگرد نیز بوده و برای رشد گیاهانی که به گوگرد نیز نیاز دارند بسیار مفید و موثر است.
  • اگرچه کود های دیگری نیز وجود دارند که باعث تقویت نیتروژن خاک با درصدهای بالاتری نیز می‌ شوند، اما مزیت و ویژگی منحصر به فردی که این نوع کود دارد این است که درصد آب شویی آن بسیار پایین‌ تر است، و به همین دلیل استفاده از آن صرفه اقتصادی بهتری دارد.
بیشتر بخوانیم  مراکز پخش سولفات آمونیوم شیراز

راه های خرید سولفات آمونیوم کشاورزی

راه های خرید سولفات آمونیوم کشاورزی از جمله آسان ترین و به صرفه ترین راه های خرید سولفات آمونیوم که هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ صرف زمان بسیار مقرون به صرفه می باشد خرید اینترنتی آن است. شما در این نوع خرید به آسانی و به راحتی در منزل خود از طریق کامپیوتر شخصی خود خرید کود مورد نیازتان را به آسانی انجام می دهید و آن را درب منزل خود تحویل می گیرید.

ما نیز به عنوان یکی از این فروشگاه‌ های اینترنتی آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز هستیم‌. شما می توانید در صورت هرگونه سوال نیز از طریق لینک‌ های ارتباطی ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید و سپس اقدام به خرید کود مورد نیاز زمین زراعی خود نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-05-06 14:45:03.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما