خانه / خرید و فروش اینترنتی سم و کود / شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی معتبر در ایران

شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی معتبر در ایران

افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به مواد غذایی تولید محصولات کشاورزی را روزافزون نموده است. این امر باعث گردیده تا شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی با به خدمت گرفتن تکنولوژی برای افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی به کمک توسعه صنعت کشاورزی بیایند.

یک محصول خوب کشاورزی فاکتورهای مختلفی را نیاز دارد. خاک مناسب برای کشت و محافظت آن در برابر بیماری ها و آفات از جمله این فاکتور هاست. شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی بسته به شرایط اقلیمی، خاک کشت، بیماریها و آفات منطقه و نوع محصول سموم و کودهایی را تولید و اراده نمودند.نتیجتاً با استفاده از سم و کود مناسب می توان محصولی با کیفیت و اقتصادی تولید کرد. این امر به توسعه صنعت کشاورزی کمک شایانی می کند. توسعه صنعت کشاورزی کمک شایانی به رفع نیاز بشر به غذا خواهد نمود.

کشاورزی

کارخانه های تولید کود در ایران

کشور ایران با دارا بودن شرایط اقلیمی متفاوت کشت محصولات کشاورزی مختلفی را شامل می شود. با افزایش جمعیت و افزایش نیاز به محصولات کشاورزی استفاده از روشهای نوین کشاورزی در ایران رو به پیشرفت می باشد. همچنین به دلیل وجود مواد اولیه تولید سم و کود در ایران کارخانه هایی اقدام به تولید سم و کود کشاورزی بر اساس نیازهای کشور نمودند. و جود پترو شیمی ها و دامپروری های مکانیزه نیاز کارخانه های تولید کننده کود و یا سم را به طرز چشم گیری کاهش داده و کمک موثری در افزایش تولید کود و سموم کشاورزی می باشد. از جمله این کارخانه ها:

کارخانه تولید کود کشاورزی

شرکت های توزیع کننده کود کشاورزی

تولید در افزایش توانایی صنعت برای رفع نیاز موثر است. شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی با تکیه بر دانش و نیاز منطقه اقدام به تولید کود و یا سم کشاورزی می نمایند. این مهم گام اول برای رفع نیاز به آن می باشد. در وحله دوم نیاز به توزیع مناسب آنها در مناطق مورد نیاز می باشد.در این مرحله نیاز به مراکز توزیع می باشد تا سم و کود را بطور مناسب و بر اساس نیاز در مناطق مختلف توزیع نمایند. این کار به افزایش روقن تولید و همچنین رفع نیاز های کشاوورزان کمک شایانی می کند. شرکتهایی همچون:

  • سینکو
  • رویش پارس
  • آترین فرازان آوین
  • الیسا کود
  • و…

مراکز توزیع سم و کود

بهترین شرکت های سموم کشاورزی

جمعیت بالا و تنوع اقلیمی موجب ایجاد مزارع کشاورزی زیادی در کشور شده است. وجود مرز مشترک طولانی با کشورهای همسایه موجب نفوز توده های آفات از کشورهای همجوار به ایران می شود. از جمله این آفات می توان به مگس مدیترانه ای، ملخ های قرمز، مگس گیلاس و … اشاره کرد. این آفات از کشورهای همسایه به داخل نفوز می کنند. ضمن اینکه آفاتی نیز در داخل وجود دارد که به تولیدات کشاورزی لطمه وارد می کند. این امر باعث شده تا تولید و عرضه سم در ایران مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد. از جمله رکتهای تولید کننده و توزیع کننده سم در ایران :

انواع کود کشاورزی

لیست قیمت کود و سم

تنوع تولید و عرضه کود و سم کشاورزی در ایران بسیار بالا می باشد. هر شرکت فرمولاسیون و درصد غلظت خاصی برای تولیدات خود عرضه می نماید. در تعیین قیمت سم و کود کشاورزی مواد تولید داخلی و تولید خارجی در تعیین قیمت موثر می باشد. بعنوان مثال پروتئین هیدرولیزات تولید داخل بین ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان عرضه می شود. اما نمونه وارداتی آن تا ۸۰ هزار تومان به ازای هر لیتر قیمت دارد.

البته به این نکته نیز باید توجه داشت که بعضی افراد سود جو اقدام به توزیع کود و سموم کشاورزی با بندهای معتبر اما تقلبی نموده اند. لذا توصیه می شود که از مراکز معتبر جهت تامین سم و کود مورد نیاز خود اقدام نمائید.

لیست قیمت کود کشاورزی

شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی

وجود مواد اولیه سم و کود کشاورزی در ایران موجب شده تا تولید این محصولات در کشور ارزانتر تمام شود. بهمین دلیل شرکتهای متعدد تولید کننده سم و کود کشاورزی در دو بخش دولتی و خصوصی در ایران ایجاد شود. در این بین تولیداتی نیز وجود دارد که خاصتاً بر اساس نیاز کشور ابداع و عرضه شده اند.کود ارگانیک ارگانامین تولید شرکت کوهرگ از این جمله است.

توصیه می شود برای تهیه کود و سم مورد نیاز خود از مراکز معتبر اقدام نمائید. با شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم خارجی

سولفات آمونیوم خارجی، از کشور های مختلفی وارد بازار ایران می شود و از آن برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می شود. با توجه به این که سولفات آمونیوم یکی از بهترین مواد شیمیایی است که می توان از آن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی استفاده کرد، لذا بسیاری از کشاورزان همواره سعی می کنند تا بهترین نوع آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند.

سم سازی