شرکتهای تولیدکننده سم و کود کشاورزی معتبر در ایران

شرکتهای تولیدکننده سم و کود: افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به مواد غذایی تولید محصولات کشاورزی را روزافزون نموده است. این امر باعث گردیده تا شرکتهای تولیدکننده سم و کود کشاورزی با به خدمت گرفتن تکنولوژی برای افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی به کمک توسعه صنعت کشاورزی بیایند.

یک محصول خوب کشاورزی فاکتورهای مختلفی را نیاز دارد. خاک مناسب برای کشت و محافظت آن در برابر بیماری ها و آفات از جمله این فاکتور هاست. شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی بسته به شرایط اقلیمی، خاک کشت، بیماریها و آفات منطقه و نوع محصول سموم و کودهایی را تولید و اراده نمودند. نتیجتاً با استفاده از سم و کود مناسب می توان محصولی با کیفیت و اقتصادی تولید کرد. این امر به توسعه صنعت کشاورزی کمک شایانی می کند. توسعه صنعت کشاورزی کمک شایانی به رفع نیاز بشر به غذا خواهد نمود.

کشاورزی

کارخانه های تولیدکننده کود در ایران

کشور ایران با دارا بودن شرایط اقلیمی متفاوت کشت محصولات کشاورزی مختلفی را شامل می شود. با افزایش جمعیت و افزایش نیاز به محصولات کشاورزی استفاده از روشهای نوین کشاورزی در ایران رو به پیشرفت می باشد. همچنین به دلیل وجود مواد اولیه تولید سم و کود در ایران کارخانه هایی اقدام به تولید سم و کود کشاورزی بر اساس نیازهای کشور نمودند. و جود پترو شیمی ها و دامپروری های مکانیزه نیاز کارخانه های تولید کننده کود و یا سم را به طرز چشم گیری کاهش داده و کمک موثری در افزایش تولید کود و سموم کشاورزی می باشد. از جمله این کارخانه ها:

بیشتر بخوانیم  تولید کود کشاورزی طبیعی | مراکز تولید و فروش

کارخانه تولید کود کشاورزی

شرکت های توزیع کننده کود کشاورزی

تولید در افزایش توانایی صنعت برای رفع نیاز موثر است. شرکتهای تولید کننده سم و کود کشاورزی با تکیه بر دانش و نیاز منطقه اقدام به تولید کود و یا سم کشاورزی می نمایند. این مهم گام اول برای رفع نیاز به آن می باشد. در وحله دوم نیاز به توزیع مناسب آنها در مناطق مورد نیاز می باشد.در این مرحله نیاز به مراکز توزیع می باشد تا سم و کود را بطور مناسب و بر اساس نیاز در مناطق مختلف توزیع نمایند. این کار به افزایش روقن تولید و همچنین رفع نیاز های کشاوورزان کمک شایانی می کند. شرکتهایی همچون:

 • سینکو
 • رویش پارس
 • آترین فرازان آوین
 • الیسا کود
 • و…

مراکز توزیع سم و کود

بهترین شرکت های سموم کشاورزی

جمعیت بالا و تنوع اقلیمی موجب ایجاد مزارع کشاورزی زیادی در کشور شده است. وجود مرز مشترک طولانی با کشورهای همسایه موجب نفوز توده های آفات از کشورهای همجوار به ایران می شود. از جمله این آفات می توان به مگس مدیترانه ای، ملخ های قرمز، مگس گیلاس و … اشاره کرد. این آفات از کشورهای همسایه به داخل نفوز می کنند. ضمن اینکه آفاتی نیز در داخل وجود دارد که به تولیدات کشاورزی لطمه وارد می کند. این امر باعث شده تا تولید و عرضه سم در ایران مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد. از جمله رکتهای تولید کننده و توزیع کننده سم در ایران :

انواع کود کشاورزی

لیست قیمت کود و سم

تنوع تولید و عرضه کود و سم کشاورزی در ایران بسیار بالا می باشد. هر شرکت فرمولاسیون و درصد غلظت خاصی برای تولیدات خود عرضه می نماید. در تعیین قیمت سم و کود کشاورزی مواد تولید داخلی و تولید خارجی در تعیین قیمت موثر می باشد. بعنوان مثال پروتئین هیدرولیزات تولید داخل بین 55 تا 60 هزار تومان عرضه می شود. اما نمونه وارداتی آن تا 80 هزار تومان به ازای هر لیتر قیمت دارد.

بیشتر بخوانیم  خرید عمده انواع سم کشاورزی

البته به این نکته نیز باید توجه داشت که بعضی افراد سود جو اقدام به توزیع کود و سموم کشاورزی با بندهای معتبر اما تقلبی نموده اند. لذا توصیه می شود که از مراکز معتبر جهت تامین سم و کود مورد نیاز خود اقدام نمائید.

لیست قیمت کود کشاورزی

شرکتهای تولیدکننده سم و کود کشاورزی

وجود مواد اولیه سم و کود کشاورزی در ایران موجب شده تا تولید این محصولات در کشور ارزانتر تمام شود. بهمین دلیل شرکتهای متعدد تولید کننده سم و کود کشاورزی در دو بخش دولتی و خصوصی در ایران ایجاد شود. در این بین تولیداتی نیز وجود دارد که خاصتاً بر اساس نیاز کشور ابداع و عرضه شده اند.کود ارگانیک ارگانامین تولید شرکت کوهرگ از این جمله است.

توصیه می شود برای تهیه کود و سم مورد نیاز خود از مراکز معتبر اقدام نمائید. با شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

لیست شرکت های تولید کننده کود و سم

تولید کود و سم در ایران یکی از صنایع مهم و حیاتی کشاورزی است که بهبود عملکرد و عملکرد بخش کشاورزی را تضمین می کند. در ایران، تعداد زیادی شرکت و واحد تولید کود و سم فعال هستند که با توجه به نیاز روز افزون به افزایش تولید محصولات کشاورزی و بهره‌برداری بهینه از زمین‌های کشاورزی، اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. در ادامه، به برخی از شرکت‌های برتر تولید کود و سم در ایران اشاره خواهیم کرد (لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعاتی که در زیر ارائه می‌شود، ممکن است در زمان برش‌دانش من قدیمی شده باشد و بهتر است تا تاریخ جستجو را بررسی کنید تا اطلاعات به‌روزرسانی شود):

بیشتر بخوانیم  پروتئین هیدرولیزات صادراتی در بازار | کاربرد | قیمت

1. شرکت کود‌های شیمیایی ایران (کشیا): این شرکت بزرگ در زمینه تولید انواع کودهای شیمیایی، آلی و بیولوژیکی فعالیت می‌کند و محصولات آن در سراسر ایران و برخی از کشورهای همسایه به بازار عرضه می‌شوند.

2. شرکت کود و کمپوست گندم‌زار مازندران: این شرکت در استان مازندران فعالیت می‌کند و تولید کودهای شیمیایی و آلی را با استفاده از فناوری‌های نوین انجام می‌دهد.

3. شرکت آریا گندم: این شرکت تولید کننده انواع کودهای آلی و شیمیایی برای محصولات زراعی و باغی است و در توسعه کشاورزی پایدار نقش مهمی ایفا می‌کند.

4. شرکت کود شیمیایی اصفهان: این شرکت در استان اصفهان فعالیت دارد و به تولید کودهای مختلف، از جمله کودهای نیتروژنه، فسفاته و پتاسه می‌پردازد.

5. شرکت صنایع کود شیمیایی بندر امام: این شرکت نیز یکی از تولیدکنندگان برجسته کودهای شیمیایی و آلی در ایران است و محصولات آن در بازار داخلی و صادراتی به کار می‌رود.

توجه داشته باشید که فهرست شرکت‌های فعال در زمینه تولید کود و سم در ایران به تغییرات ممکن‌ است دچار شود و بهتر است همیشه به منابع و دسترسی‌های به‌روز شما نیز مراجعه کنید تا اطلاعات به‌روزتری را بدست آورید.

5/5 – (3 امتیاز)

Originally posted 2019-12-22 09:53:52.

36

 1. با سلام و ادب واحترام .بنده میخوام در کار فروش سمومات و کودهای کشاورزی کار کنم میشه راهنمایم کنید از کدام شرکتها کود وسم خریداری کنم .وکدام شرکت بهترین و باکیفت ترین سم وهمچنین کود رو تولید میکنن؟؟

 2. خرسند هستیم که تولیدات تان ارزنده است.
  من یک شرکت کاشت واحیاگیاهان بومی شمال هستم از کشور افغانستان
  میخواهم یک مقدار کود وسم در رشد وامراض آنغوزه ضرورت است

 3. سلام ضمن خسته نباشید بنده میخوام تازه شروع بکار نمایم متاسفانه جهت گرفتن مجوز فروش بعد 8ماه الان اقدام به صادر مجوز کردن و در وسط سال و احتیاج به راهکار و حمایت دارم و مجوز من هم برای شهر مهاجران در همدان صادره شده وخودم کارشناس حفظ نبادت در نظام مهندسی را دارم

  • سلام
   برای فعالیت در حوضه نهاده های کشاورزی ابتدا منطقه رو بررسی کنید، آفات رو ارزیابی کنید، کود و سمومی که کشاورزان منطقه استفاده میکنند رو بشناسید، اینکه از چه برندی هست و چه زمانی استفاده میشه و در نهایت چند هفته زود تر اقلام رو تامین کنید تا در زمان نیاز کشاورزان عزیز بتونید اونها رو در اختیار ایشان قرار بدید.
   میتونید لیست مورد نظرتون رو از بخش تماس با ما ارسال بفرمائید.

 4. سلام من خانمی هستم از نوراباد ممسنی در حال حاظر ارشد گیاهان دارویی در شیرااز دانشگاه میروم بفرمایید ایا من میتوانم مجوز فروش سموم و دغع افات بگیرم یا نه ممنون میشم اگر راهنمایی بغرمایید

 5. با عرض شرمندگی چون وارد بازار نشدام اطلاعات کافی ندارم اما با توجه به متن های خوانده شده علاقمند شدم که افتخار همکار بودن با شما را داشته باشم

   • سلام وقتتون بخیر
    من تولید گوگرد مایع رو دارم و میتونم با بهترین قیمت و کیفیت در اختیارتون قرار بدم.امکان همکاری هست؟

    • سلام وقت شما هم بخیر
     بسیار عالی. لطفا جهت ایجاد ارتباط و ایجاد شرایط همکاری با شماره کارشناس مربوطه:
     09129732636 تماس بگیرید.

    • سلام ازفارس مزاحم میشم منطقه مامصرف گوگردزیادهست میشه تماس بگیریدتاهمکاری کنم..باتشکر

     • سلام. بله حتما
      کارشناسان ما با شما ارتباط خواهند گرفت.
      درصورت عدم دریافت تماس لطفا با شماره 09129732636 تماس حاصل نمایید.

  • جناب ثروتی سلام
   بنده حلال پایه تولید سموم خرید وفروش میکنم درصورت نیاز بابنده تماس بگیرید. بابایی

 6. من داروخانه گیاهپزشکی دارم. میخوام بدونم چطور میتونم کود و سم با تخفیف ویژه دریافت کنم

 7. سلام سم برای درختان گیلاس وسیب ودیگر میوه مانند گلابی زردالو وگردو از چه نوع سم استفاده کنیم منطقه ما سرد سیر وان منطقه الموت شرقی وطالقان هست ممنون می شوم از اطلاع دهی شما رشوند

  • سلام وقت بخیر
   به جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره کارشناسان موجود در سایت تماس بگیرید.

 8. با عرض سلام آیسان سلیمیان هستم گیاهپزشک با ده سال سابقه مدیریت کلنیک گیاهپزشکی و دوسال کار در تحقیقات دیم کشور در شهرستان مراغه، دارای پروانه سم فروشی هستم با رتبه بندی 3گیاهپزشکی میخوام یک نمایندگی برای فروش در شهرستان مراغه بگیرم در صورت امکان راهنمایی های لازم را مبذول بفرمایید، باتشکر

  • سلام وقت بخیر. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره کارشناسان مربوطه درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 9. سلام من لیسانس گیاه پزشکی دارم. میخام نمایندگی سم و کود فروشی در لرستان بزنم. میشه در مورد این موضوع. راهنمایی کنید

 10. با سلام و احترام
  بنده کارشناس کشاورزی هستم می خواستم برند خوب و با کیفیت برای فعالیت و شروع کار هستم میشه راهنمایی کنید

  • سلام
   برای بازدهی بهتر و جلوگیری از هدر رفت سرمایه بهتر است از کشاورزان منطقه خود برند و نوع محصولات مصرفی را بررسی و نسبت به سرمایه گزاری اقدام کنید.

 11. باسلام محمدی هستم‌کارشناس‌کشاورزی،متقاضی همکاری واخذنمایندگی فروش میباشم لطفاراهنمایی بفرمایید

 12. یک کارشناس یا مهندس کشاورزی با تجربه عملی و تحصیلات عالی اگه هست خودشو معرفی کنه. من به دنبال فردی خبره برای کار کردن و استفاده از این نجربه و تحصیلات این فرد در باغ سیب در هکتار بالا میخواهم .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما