تولید کنندگان سولفات آمونیوم پودری شیراز

شیراز، از جمله شهرهایی است که سولفات آمونیوم را با کیفیتی بسیار عالی تولید می نماید. تولید کنندگان سولفات آمونیوم شیراز، از آمونیاک پتروشیمی شیراز برای تولید این ماده، بهره می گیرند. کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب، از مهم ترین مواردی هستند که مشتریان را به خرید این محصول، تشویق می نمایند. جهت آشنایی با سولفات آمونیوم پودری شیراز و یا خرید آن، با ما همراه باشید.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم پودری شیراز

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم صنعتی

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم صنعتی

یکی از ترکیباتی که در صنایع مختلف، کاربردهای فراوانی دارد، سولفات آمونیوم است. سولفات آمونیوم در واقع یک ماده معدنی است. این ماده معدنی، به صورت جامد، سفید رنگ و بدون بو می باشد. معمولا به صورت پودری یا گرانولی تولید می شود، خاصیت اسیدی دارد، اشتعال پذیر نیست، یکی از مهم ترین ویژگی های این ماده، قابلیت انحلال پذیری بالای آن در آب است. همچنین این ماده در الکل، اتر و استون حل نمی شود.

سولفات آمونیوم خواص و ویژگی های فراوانی دارد که در ادامه برخی از بارزترین ویژگی های آن ارائه شده است:

  • سولفات آمونیوم می تواند با ایجاد رسوب، پروتئین را خالص سازی نماید. بنابراین در تهیه انواع دارو و واکسن استفاده می شود.
  • افزودن سولفات آمونیوم به خمیر نان ها، کلوچه ها و … می تواند کیفیت خمیر آن ها را بهبود ببخشد. البته سولفات آمونیومی که در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود، عاری از ترکیبات آلی و معدنی است.
  • استفاده از آن در دباغی و تولید چرم، از خراب شدن پوست حیوانات جلوگیری می کند.
  • افزودن این ماده به آب های آلوده، باعث می شود که ذرات موجود در آب به ذرات این ماده، چسبیده و به صورت لخته در آیند. این لخته ها سپس ته نشین می شوند و به این ترتیب آب تصفیه می شود.
  • این ماده می تواند به عنوان یک تثبیت کننده رنگ و همچنین ماده کمکی رنگ های اسیدی، در صنایع رنگرزی به کار گرفته شود.
  • از سولفات آمونیوم در صنایع نساجی برای تولید پارچه های نسوز استفاده می شود.
  • همچنین برای تولید پودرهای خاموش کننده حریق، استفاده می شود.
  • ترکیبات موجود در آن برای تقویت گیاهان و تنظیم PH خاک، بسیار مفید است؛ به همین دلیل در تولید انواع کودهای شیمیایی نیز به کار می رود.

فروشندگان سولفات آمونیوم پودری شیراز

فروشندگان سولفات آمونیوم پودری شیراز اگر از خریداران عمده سولفات آمونیوم صنعتی باشید، بدون شک به دنبال فروشندگان اصلی آن در بازار هستید.

باید گفت، این سایت راهی برای ارتباط با یکی از فروشندگان سولفات آمونیوم پودری شیراز می باشد. در واقع اعضای این مجموعه، سولفات آمونیوم پودری شیراز را به صورت کاملا مستقیم به مشتریان خود عرضه می دارند.

همچنین به دلیل فروش مستقیم، قیمت ها نیز بسیار مناسب می باشند. جهت استعلام قیمت فروش عمده و یا خرید کافی است تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما