تولید کننده سولفات آمونیوم ذرت

سولفات آمونیوم ذرت از جمله محصولاتی است که امروزه برای زمین های کشاورزی به وفور به عنوان کود مورد استفاده قرار می‌ گیرد و دارای تاثیر زیادی در بهبود تولید انواع و اقسام گیاهان می باشد و توسط کارخانه ها و شرکت های بزرگ کشاورزی تولید می شود و دارای قیمت های مناسب و ارزان است.

تولید سولفات آمونیوم ذرت معمولاً با استفاده از فرآیند های فوق پیشرفته و همچنین با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات فوق تخصصی انجام می شود به همین جهت این محصول دارای محبوبیت بی شماری در بین مشتریان و خریداران بوده و دارای سفارشات متعدد جهت تهیه می باشد.

تولید کننده سولفات آمونیوم ذرت

مختصری درباره فرآیند تولید سولفات آمونیوم

مختصری درباره فرآیند تولید سولفات آمونیوم فرآیند تولید سولفات آمونیوم معمولاً طی پروسه های پیچیده انجام می ‌شود که نیازمند دستگاه ‌های تخصصی می باشد تا بتوانیم این محصول را به نحو احسن تولید کرده و در بسته بندی های مختلف با حجم های کلی به بازار ارائه نماییم و در اختیار مشتریان و کشاورزان قرار دهیم.

معمولا برای تولید سولفات منیزیم ذرت از ذرت های درشت استفاده می ‌شود که این ذرت ها را با استفاده از دستگاه های آسیا به مخصوص که به صورت برقی و همچنین به صورت بنزینی کار می ‌کنند خورد کرده و به صورت آرد در می آوریم.

در مرحله بعد مقداری NAOH به آرد ذرت اضافه می کنیم و آن را توسط دستگاه وارمر برای مدت زمان طولانی گرم می ‌کنیم که این گرم کردن باعث ترکیب پودر ذرت و همچنین NAOH می ‌شود و همچنین باعث افزایش دوام و ماندگاری این محصول نیز می گردد.

در مرحله آخر سولفات آمونیوم ذرت به دست آمده را با استفاده از کیت های مخصوص تست کرده و در صورت صحت و سلامت به بازار ارائه می کنیم که تمامی محصولات دارای مهر استاندارد و گواهینامه سلامت می باشند که باعث افزایش اطمینان خاطر و جلب رضایت کشاورزان شده اند.

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم ذرت

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم ذرت عرضه سولفات آمونیوم معمولاً به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می ‌شود که عرضه ‌کنندگان این محصول سعی دارند انواع و اقسام مدل های مختلف سولفات آمونیوم را با معرفی برند به صورت کلی به بازار ارائه کنند و در اختیار مشتریان و خریداران قرار دهند تا به نوعی هم باعث جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان شده و هم بتوانند با این اقدام باعث رونق فروش این محصولات نیز بشوند.

همچنین عرضه کنندگان تلاش دارند که محصولات باکیفیت خود را در حجم های کلی به کشور های خارجی مانند اروپا و روسیه نیز ارائه کند تا با این اقدام به توانند باعث رونق صادرات کشور در کنار رونق فروش این محصولات نیز بشوند.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما